دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 3399

کراتینه مو چیست، چقدر ماندگاری دارد و چگونه می توانید موهای نرم و بدون وزی داشته باشید؟!

کراتینه مو چیست؟

در ابتدا باید بدانیم که کراتین چیست؟ کراتین پروتئینی است که بیشترین درصد ترکیبی مو، پوست و ناخن را تشکیل می‌دهد. در واقع موها از پروتئین‌های همبسته با کراتین تشکیل شده‌اند. کراتین به موها قدرت، انعطاف و حالتی سالم و جوان می‌دهد.

کراتین چه مدت روی مو باقی می‌ماند؟

این درمان کراتینی باعث صاف شدن موها نمی‌شود، فقط وز کردگی آن‌ها را ماهش داده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.می‌توانید 8 ساعت بعد از درمان کراتینی وهایتان را بشویید. کراتین کلا 4 تا 8 هفته دوام دارد.

هر چند وقت یک بار می‌توانیم موها را کراتینه کنیم؟

به یاد داشته باشید که کراتینه کردن مو برای نرم کردن است و نه صاف کردن موها و هرچه بیشتر موها را بشویید سریع‌تر از بین می‌رود. معمولا هر 4 ماه کراتینه کردن انجام می‌شود.

 

کراتینه کردن مو

 

آموزش قدم به قدم مراحل کراتینه مو

کراتینه کردن موها توسط یکی از متخصصین مو در آمریکا را ببینید و همواره به یاد داشته باشید که این کار باید حتما در سالن آرایش و تحت نظر آرایشگر کاملا حرفه‌ای انجام شود و مراحل آن باید به ترتیب انجام شوند تا موهایتان بیشترین زمان نرمی را داشته باشند.

 

 

 

 

آشنایی با کراتینه و بوتاکس مو

کراتینه کردن مو

اولاپلکس مو چیست

مدل موی صاف سلبریتی‌ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر رامین محمد نژاد حجتی (به جز مرداد)
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید