در حال گرفتن اطلاعات...

میکروبلیدینگ - مدل ابرو تاتو هاشوری

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 16462

خیلی از خانم‌ها برای زیباتر شدن ابروهایشان از تاتو کمک می‌گیرند که این روزها، مدل هاشور ابرو، بسیار پرطرفدارتر از تاتوی معمولی است.

میکروبلیدینگ - مدل ابرو تاتو هاشوری

میکروبلیدینگ، روش پیشرفته تاتو است که در آن بر خلاف تاتو که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست منتقل می‌گردد، خطوطی نامنظم و کوتاه و بلند برای طبیعی بودن مدل ابرو، با دست و با یک وسیله عیر برقی و ابزار ساده به پوست منتقل می‌شود.

جوهر در هاشور ابرو به عمق پوست منتقل نمی‌شود و به همین خاطر می‌توان آن را پاک کرد و مدلش را تغییر داد. اما خب در این صورت ماندگاری کمتری نسبت به تاتوی معمولی دارد.

 

انواع مدل ابرو تاتو هاشوری

مدل مناسب برای ابرو کم پشت

مدلی کاملا طبیعی و عالی برای ابروهایی که بسیار کم پشت هستند و تارهای ابروی زیادی در آن وجود ندارد.

 

مدل تاتو هاشوری

 

هاشور ابرو بلند و باریک

طبیعی و زیبا، درست همان چیزی که از یک تاتو ابرو انتظار دارید. اگر قصد انجام هاشور ابرو دارید، حتما دقت کنید که مدل‌های طبیعی بسیار زیباتر از چیزی هستند که شاید در تصورتتان باشد، پس رویایی فکر نکنید.

 

هاشور ابرو بلند و باریک

 

میکروبلیدینگ با رنگ روشن

اگر یک خانم بور و روشن هستید، بهتر است رنگ تتو را هم متناسب با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. تناسب این مسائئل با یکدیگر، شرط مهمی در کیفیت و نتیجه کار میکروبلیدینگ دارد که باید حتما درباره آن، حساس و پیگیر باشید.

 

میکروبلیدینگ با رنگ روشن

 

هاشور ابرو برای ترمیم ابروهای از دست رفته

ممکن است ابروها در اثر حوادث یا بیماری از بین بروند که با یک تتو حرفه‌ای می‌توان نبود آن‌ها را جبران کرد. خیلی از افراد هم هستند که به طور طبیعی، ابروهای بسیار کم پشت و محوی دارند که در این صورت، یکی از راه های ساده و ارزان قیمت برای افزایش زیبایی چهره، استفاده از تتوی ابرو و میکروبلیدیگ است.

 

تاتو هاشوری حرفه ای

 

هاشور ابرو پهن و پرپشت

این هم یک مدل کاملا پهن و پرپشت که باید قبل از انتخاب آن، مطمئن شوید که با چهره‌تان تناسب داشته باشد.

 

هاشور ابرو پهن

 

مدل هاشور ابرو کاملا طبیعی و زیبا

خطوط ریز و درشت و نامنظم این مدل، باعث می‌شود که تشخیص طبیعی یا غیر طبیعی بودن آن کاملا غیر ممکن شود، بنابراین باید قبل از انتخاب مرکز تتو و تتوکار خود، حتما از حرفه‌ای بودن شخص اطمینان پیدا کنید تا نتیجه رضایت بخشی از این اقدام زیبایی خود بگیرید.

 

مدل هاشور ابرو کاملا طبیعی

 

مدل میکروبلیدینگ پهن و بلند

این مدل هم تقریبا از مدل خود ابروها تبعیت دارد، اما خب بسیار زیباتر و شکیل‌تر. حتما در انتخاب رنگ جوهر تتو با تتوکار خود مشورت کنید تا رنگی که متناسب با چهره شماست را انتخاب کند و اجرا نماید.

 

میکروبلیدینگ پهن و بلند

 

هاشور ابرو کوتاه و مشکی

این هم آخرین مدل با حالتی کاملا طبیعی و زیبا. پیروی از جهت رویش ابروهای طبیعی، باعث می‌شود تا ابروهای تاتو شده طبیعی و زیبایی داشت که حالتی غیر طبیعی در صورت ایجاد نکنند.

 

مدل هاشور ابرو مشکی و کوتاه

 

آرایش صورت - آموزش آرایش اروپایی برای مهمانی - ویدیو

تهیه حنا - آموزش کامل تتوی موقت با حنا

نقش حنا - مدل های بسیار شیک و جذاب طرح حنا

چگونه حنا را از روی دست پاک کنیم؟ ( سری دوم )

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید