آشنایی با استفاده از تاپ شاین در کاشت ناخن

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 33811

اگر به کاشت ناخن و روش‌های مختلف آن علاقه دارید، حتما نام تاپ شاین را هم شنیده‌اید که در یکی از این انواع کاشت مورد استفاده قرار می‌گیرد. درباره آن بیشتر بدانید.

آشنایی با استفاده از تاپ شاین در کاشت ناخن

کاشت ناخن یک مهارت حرفه‌ای است که برای یادگیری آن باید به طور تخصصی زیر نظر مربی مجرب آموزش ببینید و با روش‌های اصولی و متد مختلف آن آشنا شوید. ضمن اینکه این کار به طور مستقیم با سلامت فرد در ارتباط است و باید مراقبت از سلامتی ناخن‌ها را نیز به طور کامل بدانید تا با ناآگاهی از مسائل کوچک، ناخن و انگشتان را دچار عفونت و... نکنید.

تاپ شاین یکی از موادی است که در نوعی از روش کاشت ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد، ابتدا با این نوع کاشت و بعد با ریزه‌کاری‌های استفاده از تاپ شاین آشنا شوید.

 

انواع کاشت ناخن

1. کاشت ناخن قالبی

2. کاشت ناخن پودری

3. کاشت ناخن ژله ای

4. کاشت ناخن میکس

این روش‌ های کاشت، از اصلی‌ترین انواع نیل اکستنشن هستند که پایه این کار محسوب می‌شوند، ولی خب روش‌های دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که فقط با تغییراتی جزئی نسبت به این روش‌ها، می‌توانند متفاوت در نظر گرفته شوند. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید با انواع روش کاشت و همچنین مزایا و معایت آن‌ها آشنا شوید.

کاشت ناخن - روشهای کاشت و معایب و مزایای آنها

 

کاشت ناخن

 

تاپ شاین چیست و در کدام نوع کاشت ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

تاپ شاین، ژلی است که در کاشت ناخن میکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاشت میکس، همان طور که از نام آن نیز مشخص است، ترکیبی از دو نوع کاشت ژله‌ای و پودری است. این طور که بعد از زدن ضد قارچ به ناخن، مراحل معمول کاشت پودری انجام می‌شود اما در انتها نیز لایه‌ای از ژل (تاپ شاین) را روی ناخن قرار می‌دهند. این نوع کاشت بسیار محکم و زیبا نسبت به بقیه مدل‌ها و همینطور کمی گران‌تر است.

کاور ژل یا همان تاپ شاین ( TOP SHINE ) ، ژلی است که در کاشت میکس، بعد از مراحلی که درست مشابه نوع کاشت پودری (آکرلیک) است، برای براق و زیباتر شدن ناخن به آن زده می‌شود و حالت کاشت ژله‌ای را در انتها به آن می‌دهد.

 

تاپ شاین

 

مراحل انجام تاپ شاین ناخن

استفاده از تاپ شاین بسیار ساده است. با قلم مخصوص ژل ، کاور تاپ شاین را روی کاشت پودری ناخن به طور یکنواخت می‌زنیم. (دقت شود یک لایه از آن کافی است و ژل به روی پوست اطراف ناخن زده نشود) و بعد ناخن‌ها را به مدت  160 تا 240 ثانیه در دستگاه UV قرار می‌دهیم تا خشک شود. تا اینجا دیگر تقریبا کار تمام شده و فقط باید با پولیش کشیدن، سطح ناخن را صیقلی و براق‌تر کنید.

تاپ شاین را نمی‌توان برای براق شدن ناخن، روی ناخن طبیعی زد، زیرا دچار ترک خوردگی می‌شود و فقط می‌توان آن را روی کاشت آکرلیک انجام داد. اگر زیر تاپ شاین می‌خواهید که از دیزاین دائمی ناخن استفاده منید، باید حتما دقت کنید که لاک کاملا خشک شود و کاملا هم صیقلی و بدون اثر انگشت باشد وگر نه باز هم تاپ شاین دچار ترک خوردگی می‌شود.

 

کندن ناخن کاشته شده

کاشت ناخن با روش های مختلف

معرفی کامل ابزار مانیکور و پدیکور ناخن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید