در حال گرفتن اطلاعات...

شخصیت خود را با روانشناسی آرایش کشف کنید!

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2703

چه نقاطی از صورت هستند که بیشترین تاثیر را بر شخصیت و استایل شما دارند؟! نظر آقایان در این مورد چگونه است؟!

شخصیت خود را با روانشناسی آرایش کشف کنید!

چه عاملی باعث می‌شود که کاملا جذاب و زیبا به نظر برسید؟!

برای بسیاری از خانم‌ها، زدن ریمل مانند پوشیدن لباس زیر بسیار ضروری است، برخی از خانم‌ها بدون آن حتی از خانه خارج نمی‌شوند. از طرفی برخلاف باور رایجی که در جوامع وجود دارد، خانم‌ها خودشان را زیر لایه‌های آرایش مخفی نمی‌کنند – بلکه آرایش کردن به آن‌ها اعتماد به نفس می‌دهد و حالشان را بهبود می‌بخشد. یکی از مطرح‌ترین میکاپ آرتیست ستاره‌های هالیوودی یعنی شارلوت تیلبوری ( Charlotte Tilbury ) می‌گوید که:" هر روز صبح پنج دقیقه به خودتان زمان آرایش بدهید و در عوض حس خوبی را تا پایان روز داشته باشید. به همین سادگی."

 

ریمل زدن

 

به طور کلی خانم‌ها ار میکاپ برای نشان دادن جوانی و زنانگی خود استفاده می‌کنند. اما دلیل اصلی آرایش، نشان دادن تفاوت بین زن و مرد است – خطوط زیبا و متقارنی که روی صورت رسم می‌کنند، خط چشم گربه ای، لب‌های درخشان و پر و همچنین پوستی درخشان و جذاب از نتایج یک میکاپ عالی هستند. آرایش همچنین به خانم‌ها کمک می‌کند نواحی خاصی از صورتشان که زیبا است را زیباتر کنند و جاهایی که علاقه به دیده شدن ندارند را پوشش دهند. در ادامه به چند مورد از نکات مهم در شخصیت شناسی آرایش می‌پردازیم، با زیبامون دات کام همراه باشید!

 

تیلور سوئیفت

 

شخصیت شناسی آرایش – لب‌های قرمز و جذاب

در مورد این‌که لب‌هایی که با رژ لب قرمز آرایش شده‌اند منبع قدرت هستند، هیچ شکی نیست. لب‌های قرمز نماد دلاوری و مدعی بودن است. تحقیقاتی که در مورد زیبایی زنان و توجه مردان شده است نشان داده که اتصال خیلی قوی بین دیدگاه مردانه در مورد رژ لب قرمز خانم‌ها و جذابیت آن‌ها وجود دارد. مردها بیشترین توجه را به لب‌های خانم‌ها دارند – حدود 7.3 ثانیه – در صورتی‌که رژ لب ایشان قرمز باشد.

 

رژ لب قرمز زدن

 

شخصیت شناسی و آرایش – چشم‌های درشت و براق

مغز آقایان چشمان درشت و لب‌های پر را به عنوان منبعی از استروژن بالا – هورمون زنانه که باعث بروز صفات جنسی زنانه می‌شود – شناسایی و تحلیل می‌کند. در یکی از رایج‌ترین تحقیقات خانم‌هایی که چشمان بزرگ‌تری داشتند به عنوان همراه بهتری برای آقایان از سمت خود مردان انتخاب شده‌اند و این ویژگی نشان دهنده‌ی جوانی و کودکانه بودن است؛ آقایان می‌گویند که این فاکتور انگیزه‌های مردانه را پرورش می‌دهد. نظر شما چگونه است؟!

 

قبل و بعد از آرایش چشم

 

شخصیت شناسی و آرایش – پوست درخشان و زیبا

زیبایی و سلامت به صورت ناگسستنی باهم پیوند خورده‌اند. وقتی که در مورد شخصی صحبت می‌کنید اول از همه چشمان، لب‌ها و پوست او را به یاد می‌آورید. گونه‌های براق، صاف و رزی رنگ نشان دهنده‌ی جوانی، زادآوری و سلامت شخص هستند. در گذشته پوست سفید مهتابی نشان دهنده‌ی ثروت و شخصیت خانم‌ها بود اما در 50 سال اخیر پوست درخشان و سلامت بیان‌گر زیبایی است.

 

پوست درخشان


رژ لب قرمز - منتخب بهترین رنگ های 2017
ریمل بلند کننده - منتخب جدیدترین ریمل های 2017
لوازم آرایش - آشنایی با انواع مختلف ریمل چشم
آرایش صورت - منتخب انواع هایلایتر صورت 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید