استایل موی مردانه - مدل های زیبا و جدید 2018

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 14774

انواع مدل موی جدید و زیبای مردانه و پسرانه را ببینید و از آنها در استایل جدیدتان استفاده کنید تا شیک و به روز باشید.

استایل موی مردانه - مدل های زیبا و جدید 2018

مدل های ترند و پرطرفدار در سال 2018 برای استایل موی مردانه و پسرانه، انواع ساده اما زیبایی هستند که هر کسی با توجه به سلیقه و استایل کلی ای که دارد، می تواند نوعی از آن را انتخاب کند. این مدل های ترند در سال جدید به این شکل هستند:

1. مدل های شلوغ با کناره های کامل یا نیمه تراشیده 

2. مدل های ساده و کوتاه با کناره های تراشیده و خالی

3. مدل موهای حجیم و لایه ای

4. مدل موهای بافت دار ( بعد از هیرکات، موها طوری شانه و مدل داده می شوند که بافتی مشخص داشته باشند ).

 

انواع استایل موی مردانه در سال 2018

کناره های تراشیده شده اما نه به شکل محو شونده. اندازه موها نیز در جلوی سر، کمی بلندتر است که به صورت شلوغ و نامرتب مدل داده شده است. این مدل زیبا برای پسران و مردان جوان خیلی مناسب است.

 

مدل موی جدید 2018

 

یک مدل کاملا جدید و شیک که در آن موها دو حالت صاف و فر دارند. کناره مو کاملا تراشیده شده و با یک خط، موها را در کنار سر تقسیم کرده اند.

 

مدل موی خط دار از کنار سر

 

یک مدل شیک و جذاب برای کسانی که دوست دارند استایل شیک و خاص داشته باشند. کناره های محو شونده و مدل موی لایه ای و کمی بلند که به صورت نامرتب و شلوغ شانه شده اند. این مدل زیبا را حتما در سال جدید امتحان کنید. این مدل را می توانید به صورتی که کناره مو کوتاه شده ( نه تراشیده) هم امتحان که حالت حجیم و پرپشتی به موها می بخشد و برای صورت های لاغر و کشیده خیلی عالی می شود.

 

مدل موی مردانه

 

به دنبال یک ظاهر عالی و مناسب برای موقعیت شغلی تان هستید؟ این مدل را امتحان کنید. ساده اما بسیار شیک که با اندازه کوتاه موها، می توانید آن را در موقعیت های رسمی و کاری هم استفاده کنید و نگران تناسب مدل موهایتان با محل کارتان نباشید.

 

مدل موی ساده و شیک

 

این مدل هم مانند مدل قبلی است و همان ویژگی ها را دارد. فقط باید ببینید که با نوع چهره شما همخوانی دارد یا نه. اما مدل بافت دار و لایه ای آن، مدلی کاملا جدید است که حتما آن را می پسندید.

 

مدل موی کوتاه

 

مدلی عالی برای مردانی که موهای موج دار دارند. اگر همیشه به دلیل داشتن موهای موج دار ، مجبور بودید که موهایتان را خیلی کوتاه کنید، این مدل اجازه می دهد تا با همان موج ها، یک استایل موی شیک و مرتب داشته باشید.

 

مدل موی موج دار

 

این مدل را هم به مردانی با صورت های ظریف و کشیده پیشنهاد می کنیم. به طور کلی موهای بلند و نیمه بلند، برای کسانی که صورت های کم سن و سال و ظریف دارند، مناسب است.

 

موهای نیمه بلند پسرانه

 

مدل مو مردانه - انواع جدید و متنوع کوتاهی مو

آرایشگاه مردانه و خدمات زیبایی آقایان

مدل موی مردانه شیک مناسب محل کار - قسمت چهارم

مدل موی شیک پسرانه 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید