در حال گرفتن اطلاعات...

آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا - تصاویر

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 2908

بافت مو پری دریایی چیست و چگونه می توانید در خانه بافت مو شیک و راحتی را با فقط 6 قدم انجام دهید؟

آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا - تصاویر

بافت موی پری دریایی شلوغ که باید حتما امتحان کنید!

موهای بافته شده و شلوغ تقریبا همیشه در فشن شوهای نیویورک جایگاه خاصی داشته اند، به قدری که در فستیوال های موسیقی، استایل های خیابانی و حتی عروسی های نیمه رسمی هم راه پیدا کرده اند. در حالی که داشتن یک بافت موی پری دریایی شلوغ و عالی به زبان خیلی ساده تز از عمل است، این مدل موی پرحجم و جذاب یک اتفاق کاملا متفاوت در این میان است. اگرچه موی بافت پری دریایی مدل زیر به نظر پیچیده و سخت می آید، اما در واقع یکی از ساده ترین مدل بافت موهایی است که در خانه می توانید بزنید، طوری که اصلا نیازی نیست حتی بافت فرانسوی را نیز بلد باشید! اگرچه به موهایی بلند و ضخیم نیاز دارید، بنابراین می توانید تعدادی اکستنشن موی کلیپسی به موهای اصلی خود اضافه کنید تا هم حجم و هم طول به موهایتان بدهد.

قبل از شروع، مطمئن شوید که اتوی فر کننده، اسپری بافت دهنده، شانه یا برس، پودر بافت دهنده، دو کش کوچک پلاستیکی، اسپری مو با قدرت متوسط و چند گیره مو ( Bobby Pins ) را برای جمع کردن بعضی از قسمت های خیلی رهای مو آماده کرده باشید.

 

آموزش قدم به قدم بافت مو پری دریایی

ابتدا، برای این که موهایتان کاملا شکل پری دریایی به خود بگیرد، باید بافت خیلی زیادی داشته باشد. موهایتان را فر کنید و با اسپری بافت دهنده ( Texture Spray ) آن را حسابی اسپری کنید. بهتر است که بافت مو پری دریایی را روی موهایی امتحان کنید که از شستنشان 1 روز گذشته باشد.

دوم، از قسمت تاج سر، دو قسمت را به صورت دایره ای جدا کنید، انگار که می خواهید یک نیم تاج روی سرتان بگذارید، سپس در همان قسمت پودر بافت دهنده بریزید تا بیشترین پف را داشته باشد.

 

اتو کشیدن مو

 

سوم، قسمت تاج را با بافت طنابی معمولی (3 تایی) ببافید و انتهای آن را با یک کش لاستیکی کوچک همرنگ موهایتان سفت کنید.

چهارم، سپس یک قسمت 2 تا 6 سانتی از موهای یک طرف جلوی سر را انتخاب کرده، به سمت عقب به صورت شل بپیچانید، سپس با نوک انگشتانتان کمی آن را به اطراف بکشید تا حجم پیدا کند. سپس از آن را از بین بافت اولی عبور دهید و به سمت پاسسن رها کنید، این کار را با قسمت دیگر نیز انجام دهید..

 

بافتن مو

 

پنجم، پیچاندن مو، حجیم کردن آن با انگشتان و عبور دادن منظم آن از بین بافت را به سمت پایین انجام دهید تا جایی که موها به انتهای بافت برسند.

ششم، سپس موها را با کش لاستیکی دوم محکم کنید، سپس از هر دو قسمت به ملایمت موها را بکشید تا حالت شلوغ به خود بگیرد، هر مویی که خیلی رها و نامرتب است را با گیره مو جمع کنید و با یک اسپری مو، حالت آن را ثابت کنید.

 

بافتن مو به سبک پری دریایی

آموزش تصویری اکستنشن مو

بافت مو - آموزش بافت مو فرانسوی - ویدیو

7 روش سریع آرایش مو در منزل - ویدیو

ویدیو فر کردن شگفت انگیز با اتوی مو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید