دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 1285

با شروع فصل سرما استفاده از شال گردن به یکی از اجزای اصلی در استایل آقایان تبدیل می شود. چند نمونه آموزش بستن شال گردن مردانه را ببینید!

مدل های بستن شال گردن مردانه - آموزش

شال گردن را می توان به عنوان یکی از بهترین اکسسوری ها در استایل آقایان معرفی کرد و اگر از روشی درستی برای بستن و گره زدن آن استفاده شود مطمئنا استایلی خاص و منحصر به فرد را برای آقایان ایجاد خواهد کرد.

با ما در این قسمت از زیبامون دات کام همراه باشید و آموزش 6 مدل بستن شال گردن مردانه را ببینید و از آن ها برای بهتر شدن استایل خود ایده بگیرید.

 

آموزش بستن شال گردن برای آقایان

مدل گره ساده برای شال گردن

 

گره زدن ساده شال گردن برای آقایان

 

این روش ساده برای بستن شال گردن به راحتی قابل اجراست. برای این مدل باید شال گردن بلندی را انتخاب کنید. ابتدا شال گردن را از قسمت وسط تا کنید و سپس شال گردن تا شده را روی گردن خود قرار دهید. اکنون قسمت تا شده شال گردن را باز کنید و انتهای دیگر شال گردن را از آن قسمت رد کنید. حال می توانید محکم یا شل بودن گره شال گردن را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید.

این مدل گره کلاسیک یک ظاهر شیک و جمع و جور را برایتان ایجاد خواهد کرد و با هر استایلی قابل استفاده خواهد بود.

 

مدل شیک و ساده برای بستن شال گردن

 

مدل بستن شال گردن

 

این مدل بستن شال گردن می تواند به راحتی احساس اعتماد به نفس بالایی را برای آقایان ایجاد کند. برای این مدل باید ابتدا شال گردن را روی گردن خود به گونه ای که یک سمت آن بلندتر از سمت دیگر باشد قرار دهید. اکنون قسمت بلندتر شال گردن را دور گردن خود بپیچانید و انتهای آن را دوباره روی شانه خود قرار دهید. 

برای اینکه ظاهری طبیعی تر و استایلی خاص تر با این مدل شال گردن داشته باشید لازم است بعد از بستن شال گردن همچنان یک سمت آن از سمت دیگر کمی بلندتر باشد.

 

مدل رسمی برای بستن شال گردن

 

مدل رسمی برای بستن شال گردن

 

این مدل شال گردن یکی از بهترین انتخاب ها برای لباس های رسمی است و معمولا برای اضافه کردن یک رنگ خاص به استایل آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش می توانید به دو شکل مختلف استفاده کنید.

اولین روش این است که شال گردن خود را مانند تصویر 1 روی کت یا ژاکت خود به صورت ساده و بدون هیچ گره ای قرار دهید. البته استفاده از این مدل به طول شال بستگی دارد. اگر احساس می کنید طول شال بسیار بلندتر از کت شماست در انتخاب این مدل تجدید نظر کنید زیرا ممکن است ظاهر مناسبی را برایتان ایجاد نکند. 

روش دوم این است که مانند تصویر 2، شال گردن را به حالت ضربدری روی هم قرار داده و انتهای شال را مانند تصویر 3 زیر کت قرار دهید. 

 

آموزش یک مدل گره زدن شال گردن مردانه

 

مدل گره زدن شال گردن

 

در این مدل همانطور که در تصویر مشخص است انتهای شال گردن به طور موازی در قسمت جلوی کت یا ژاکت قرار می گیرند. برای داشتن این مدل شال گردن مطابق تصویر عمل کنید.

ابتدا شال مورد نظر خود را دور گردن قرار دهید. سپس یک سمت شال گردن را به شکل ضربدری روی قسمت دیگر قرار داده و آن را از زیر به سمت بالا بکشید و دنباله آن را پایین بیاورید. اکنون گره ایجاد شده بر روی شال گردن را در زیر گلو تنظیم کنید. در این مدل نیز می توانید ادامه شال گردن را یا روی کت قرار داده و یا اینکه آن را به داخل کت خود ببرید.

 

بستن شال گردن به شکل ساده

 

مددل ساده برای استفاده از شال گردن

 

در این روش هیچ گره ای وجود ندارد و شال گردن به شکلی ساده روی کت یا لباس قرار می گیرد. برای داشتن این مدل شال گردن نیز باید یک سمت شال گردن بلندتر از سمت دیگر باشد و آن را به سادگی روی شانه مخالف خود قرار دهید. اگر شال گردنی که استفاده می کنید بسیار بلند بود می توانید یک بار آن را به دور گردن خود بپیچانید و سپس ادامه آن را روی شانه مخالف قرار دهید.

 

مدل پیچاندن شال گردن

 

پیچاندن شال گردن دور گردن

 

این مدل بستن شال گردن یک مدل غیر رسمی است که بیشتر در خیابان های رم، پاریس و شانگهای دیده می شود. برای داشتن این مدل شال گردن همانطور که در تصویر مشخص است باید یک سمت آن بسیار کوتاه و سمت دیگر ان بسیار بلندتر باشد. در مرحله دوم باید شال گردن را به دور گردن خود بپیچانید تا اندازه آن کوتاه شود. اکنون هر دو انتهای شال گردن را به داخل ببرید تا دیده نشوند.

 

مدل کفش - انواع کفش مردانه و نحوه ست کردن آنها

کراوات و پاپیون - جدیدترین استایل مردانه

اکسسوری مردانه - 5 اکسسوری خاص برای آقایان

استایل آقایان - کت مشکی مردانه و توصیه هایی برای ست کردن آن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید