در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 4434

تیپ شخصیتی خودتان را می شناسید؟ یا شاید هم بخواهید که با سبک آرایش تان به شخصیتی که دوست دارید داشته باشید، نزدیک شوید، پس باید این مطلب جالب را حتما بخوانید.

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

معمولا از روی آرایش کردن خانم ها، می توان تا حدودی به سبک شخصیت آنها پی برد و یا حتی متوجه شد که آنها چه کاره هستند و شغلشان چیست. اما تمام موضوع فقط همین نیست، مثلا شما می توانید با ویژگی های سبک های مختلف آرایش آشنا شوید و با توجه به آن، یک تیپ شخصیتی جدید برای خودتان ایجاد کنید، مثلا اگر دوست دارید مغرور به نظر بیایید، باید ببینید خانم های مغرور چگونه آرایش می کنند و یا اینکه چطور می توانید با آرایش کردن، مهربان به نظر بیایید.

 البته در کنار تمام آین ها، حالت های چهره و نگاه کردن را هم باید در نظر داشته باشید، نگران نباشید، ما همه چیز را به شما خواهیم گفت. با زیبامون دات کام همراه باشید.

 

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما و شخصیت شناسی از روی آرایش

بدون آرایش

البته درست است که می خواهیم درباره آرایش کردن صحبت کنیم، اما خب خیلی از خانم ها هم هستند که معمولا هیچ آرایشی روی صورت ندارند، پس لازم است که پیت شخصیتی آنها را هم بگوییم. معمولا بدون آرایش بودن، 3 معنی می تواند داشته باشد، 

1. شما عجله دارید یا بیمار هستید.

2. قصد ورزش کردن دارید.

3. صورتتان را بدون آرایش دوست دارید و یا اینکه، ترجیح می دهید همیشه ساده باشید.

مورد سوم است که با شخصیت شما ارتباط دارد و می خواهیم آن را توضیح دهید. روانشناسان معتقدند زنانی که دوست ندارند آرایش کنند، افرادی هستند واقعیت پذیر و به دور از هر فکر اضافی برای نشان دادن چیزهایی که دوست دارند. آنها دوست ندارند وقت خود را به آرایش کردن هر روزه و پاک کردن هر روزه آن اختصاص دهند و به جای آن، کارهای دیگری را که دوست دارند، با راحتی فکر بیشتری انجام دهند، در واقع آنها نمی خواهند درگیر چیزی باشند، حتی آرایش کردن.

 

آرایش غلیظ و خارج از عرف

این دقیقا نقطه مقابل بدون آرایش است، درست است که آرایش کردن خاص خانم هاست و از علاقه مندی های آنان به حساب می آید، اما انگار آرایش غلیظ در هیچ کجای دنیا، عرف و عادی نیست. اما یک نکته جالب در آن وجود دارد و آن اینکه، آرایش غلیظ باعث می شود که چهره طبیعی شما کاملا پوشانده شود و دیگر آن کسی که هستید، نباشید و این فقط یک معنی دارد: شما دوست ندارید خودتان باشید، می خواهید شکل دیگری داشته باشید.

 

خب حالا برویم به سراغ سبک های دیگر آرایش کردن، اما این بار، باید قبل از خواندن متن پایین، تعیین کنید که شما به استفاده از کدام لوازم آرایش علاقه دارید، یعنی اگر فقط مجاز باشید که از یکی از لوازم زیر استفاده کنید، کدام را انتخاب می کنید:

1. ریمل

2. مداد چشم

3. رژلب

4. هایلایتر 

5. مداد ابرو

خب حالا که انتخاب کردید، برویم به سراغ تیپ شخصیتی شما!

 

ریمل

شما یک خانم بسیار زیرک، راحت طلب و به دنبال استفاده حداکثری از حداقل هاست. می دانید چرا؟ چون چشم ها، اصلی ترین عضو صورت شما هستند که هر چیزی را تحت تاثیر قرار می دهند، وقتی که شما دوست دارید آنها را با ریمل جذاب تر کنید، این یعنی اینکه شما دقیقا به هدف زده اید.

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

شما باید آرایش ملایمی داشته باشید. این به شما کمک می کند که راحتی بیشتری داشته باشید و در عوض، تاثیر یک آرایش ملایم، چهره شما را جذب تر و مهربان تر جلوه می دهد. اما فراموش نکنید که حتما به صورتتان رنگ بدهید.

 

ریمل

 

مداد چشم

اگر بدون مداد چشم نمی توانید زندگی کنید، یعنی اینکه تیپ شخصیتی شما، بسیار جزئی نگر و دقیق است. شما خانم هستید که به ریزه کاری ها اهمیت می دهید و خیلی زود هم متوجه تغییرات می شوید. مداد چشم، به شما این اجازه را می دهد که سبک های مختلف آرایش را امتحان کنید و در واقع با آن، با دیگران حرف بزنید. 

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

شما حتما باید آرایش خاص و متفاوت داشته باشید. توجه به جزئیات، باعث می شود که در کار آرایش کردن هم دقیق باشید، مثلا بهترین ترکیب رنگ ها در آرایش و ایجاد تناسب بین آرایش چشم و لب و رنگ مو، چیزهایی هستند که باید روی آنها دقت کنید تا از آرایشتان رضایت داشته باشید، وگرنه خیلی برایتان دلچسب نخواهد بود.

 

مداد چشم

 

رژلب

شما خانم مغرور و جسوری هستید و هرگز اجازه نمی دهید کسی از حالات شما سر دربیاورد. اصلا دوست ندارید که ضعیف و خسته به نظر بیایید و همیشه تمایل دارید که وجهه و صلابت خود را حفظ کنید. اگر رنگ دادن به صورت و لب هایتان را انتخاب کرده اید، یعنی اینکه می خواهید همیشه شاداب و تازه باشید و کسی فکر نکند که شما دیگر توانایی ندارید.

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

شما بهتر است که برای خودتان یک آرایش روتین در نظر بگیرید. اگر دوست دارید که همیشه باوقار به نظر بیایید، بهتر است که از تغییر زود به زود سبک آرایش و رنگ های لوازم آرایشتان پرهیز کنید. همین طور به کارتان ادامه دهید و ظاهر خود را با آرایش و رنگ دادن به صورتتان حفظ کنید، اما یادتان باشد که این فقط ظاهر قضیه است، شما نیاز دارید که بیشتر از بقیه خانم ها به خودتان رسیدگی کنید. 

 

رژلب

 

هایلایتر

هایلایتر یعنی ایجاد برجستگی، درخشش و تیره و روشن کردن صورت و این یعنی اینکه شما شما شخصیت پر جمب و جوش و شادابی دارید و می خواهید که همیشه پویا و در جریان باشید. دوست دارید که چیزهای مختلف را کشف کنید واز درجا زدن و یکنواختی، اصلا خوشتان نمی آید، دیگران هم با دیدن شما، همین احساس را خواهند داشت.

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

شما هر طور که داوست داشته باشید می توانید آرایش کنید. کار شما امتحان کردن مدل ها و رنگ های جسورانه و تازه است و هیچ کس هم نخواهد گفته به شما نمی آید!

 

هایلایتر

 

مداد ابرو

انتخاب مداد ابرو، یعنی اینکه شما کمال گرا هستید و دوست دارید هر چیزی را در بهترین و بالاترین سطحش داشته باشید، چون انگار خانم ها فقط در شرایطی از مداد ابرو استفاده می کنند که بخواهند آرایششان را با آن تکمیل کنند، اما شما همین اول کار، آن را انتخاب کرده اید، پس روحیه و شخصیت شما، سختگیر و مبارزه طلب است، چون باید برای چیزی که در نهایت کمال آن را می خواهید، کمی بجنگید تا به دستش بیاورید.

آرایش مناسب با تیپ شخصیتی شما

به شما توصیه می کنیم، آرایشی کامل داشته باشید ولی نه غلیظ. بهتر است حتی اگر وقت هم ندارید، از تمام لوازمتان استفاده کنید. مثلا آرایش لب بدون آرایش چشم، خیلی برایتان جذاب نخواهد بود و همین طور برعکس، چون شما همیشه فکر می کنید که صورتتان چیزی کم دارد و این باعث نارضایتی تان خواهد شد.

 

مداد ابرو

 

آرایش سینمایی مناسب چهره شما!

از روی مدل موی افراد شخصیت شناسی کنید

تعبیر خواب آرایش - آرایش در خواب چه تعبیری دارد؟

مدل آرایش جدید برای سال 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
آرایشگر
۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
حال ادم به هم میخوره این سایتو باز میکنه از هر طرف به بنر میاد تو صورت آدم
پاسخ
آدم و حوا
۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
بالاخره اگه بخوان مطلب خوب تولید کنن هزینه داره و باید یجوری خرجشون در بیاد.
نظر خود را ثبت کنید