دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 3571

با استفاده از آموزش های این قسمت از زیبامون دات کام می توانید موهایتان را به زیباترین شکل ممکن ببافید و مدل مویی جذاب و شیک داشته باشید!

آموزش تصویری بافت مو شیک و جذاب دخترانه

بافتن موها یک مهارت است و یاد گرفتن مدل های مختلف ان آن کمک می کند تا به سادگی برای هر موقعیتی که پیش رو دارید یک مدل موی شیک و جذاب داشته باشید. با ما در این قسمت از زیبامون دات کام همراه باشید و آموزش تصویری بافت مو را مشاهده کرده و از آن برای بهتر و زیباتر شدن مدل موهایتان استفاده کنید. با ما همراه باشید.

 

بافت مو فرانسوی از پشت سر

 

بافت مو از پشت سر

 

برای داشتن این مدل بافت مو زیبا باید ابتدا سر خود را کاملا به سمت پایین بگیرید و بافت مو فرانسوی را از پشت سر و گردن شروع کنید. بافت مو را مانند بافت مو فرانسوی تا بالای سر ادامه دهید و در هر بار بافت مو، یک رشته مو از کنار سر را به بافت خود اضافه کنید تا به قسمت مرکز سر بزنید. در آخر دنباله مو را به صورت گوجه ای بپیچانید و با یک گیره مویی محکم کنید. با استفاده از این مدل بافت مو شیک و دخترانه، استایلی زیبا و جذاب خواهید داشت.

 

بافت و شینیون مو دخترانه

 

بافت مو دخترانه یک طرفه

 

بافت مو دخترانه شیک

 

برای این مدل بافت مو زیبا و دخترانه باید ابتدا موهای خود را از پشت سر به دو قسمت تقسیم کنید. یک قسمت از مو را به شکل ساده ببافید و آن را روی شانه قرار دهید. اکنون قسمت دیگر از مو که بافته نشده است را به طور مار پیچی به دور موهای بافته شده بپیچانید و در نهایت انتهای مو را با یک کش کوچک ببندید.

 

بافت مو دخترانه یک طرفه

 

بافت مو مجلسی دخترانه و ظریف

 

بافت مو مجلسی و زیبا

 

اگر می خواهید ظاهر موهایتان بسیار شیک و ظریف باشد حتما از این مدل بافت مو دخترانه و زیبا برای موهایتان استفاده کنید. ابتدا مدل موی جلوی سر را به یک سمت حالت دهید و سپس دو رشته از موها را به شکل ظریف ببافید و انتهای ان را با کش مو ببندید. اکنون باقی مانده مو را کمی پوش دهید و سپس انتهای مو را به همراه دو رشته بافت مو به یکدیگر بپیچانید و روی شانه قرار دهید.به همین سادگی یک مدل مجلسی و دخترانه خواهید داشت!

 

بافت مو مجلسی دخترانه

 

بافت مو فرانسوی دوتایی

 

بافت مو فرانسوی دوتایی

 

اگر دوست دارید موهایتان با استفاده از بافت مو به طور کامل جمع شوند و مدل آن تا انتهای روز تغییری نکنند حتما از این مدل موی زیبا و جذاب استفاده کنید. برای این مدل بافت مو باید ابتدا موهایتان را از فرق سر به طور کامل به دو بخش تقسیم کنید.

هر قسمت از مو را به شکل فرانسوی از جلوی سر ببافید و این کار را تا گردن ادامه دهید. موهای بافته را با یک رشته از مو بپوشانید و ادامه مو را با اتو مو صاف کرده و به همان حالت رها کنید. این کار را برای سمت دیگر نیز انجام دهید.

 

بافت مو دوتایی

 

 

بافت موهای دخترانه 2018 مجلسی و ساده به همراه تصاویر

آموزش 3 مدل بافت مو ساده و پرطرفدار به همراه عکس

آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا - تصاوی

آموزش مدل بافت مو دخترانه تیغ ماهی - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
سالن سمیه غفارپور سری دوم
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید