پودر بچه عامل این سرطان زنان است

بزرگنمایی
دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2381

پودر بچه یکی از محصولاتی هست که در اکثر خانه ها یافت می شود. بیشتر خانم ها معتقدند که استفاده از پودر بچه موجب زیبایی و نرمی پوست می شود غافل از اینکه پودر بچه با این سرطان زنان ارتباط دارد.

پودر بچه عامل این سرطان زنان است

پودر بچه یکی از اقلام بهداشتی است که معمولا همه افراد تا حدودی از آن استفاده می کنند. بر خلاف تصور خیلی از افراد این پودرها فقط کاربرد زیبایی ندارند بلکه به راحتی می توانند سلامت زنان را تهدید کنند. خیلی از خانم ها فکر می کنند مصرف این پودر بچه باعث نرمی و لطافت پوست شان می شود اما بی خبر از این که چه آسیب بزرگی به سلامتی شان می زند. طبق تحقیقات اخیر و آماری که به دست آمده است پودر بچه احتمال ابتلا به سرطان زنانه را در زنان تا 33 درصد افزایش می دهد. دکتر دانیل کرامر اپیدمیولوژیست معتقد است که حداقل 10000 نفر از زنان مبتلا به این سرطان به طور روزانه از پودر بچه استفاده می کنند.

 

عوارض استفاده از پودربچه

 

پودر بچه سرطان زا

 

بر روی برچسب های محصولات پودر بچه نوشته شده که از استنشاق این پودر و تماس آن با چشم خودداری شود. اگر خانم ها این موضوع را بدانند دیگر از پودر بچه استفاده نمی کنند. البته کارخانه سازنده پودر بچه تمام عوارض را بر روی بسته محصولات خود نوشته است. اما خیلی ها نمی دانند و یا اگر می دانند نسبت به آن بی توجه هستند. البته بزرگترها باید بدانند که عوارض مصرف این پودر برای کودکان بسیار بیشتر از بزرگسالان است. پس تا جایی که می توانید از آن استفاده نکنید. باید بدانید که استنشاق این پودر توسط کودک باعث خشک شدن غشاهای مخاطی وی می گردد. این اثر تنفسی منجر به خس خس سینه نوزاد شده و در نهایت التهاب ریه او را به همراه خواهد داشت.

خوشبختانه بسیاری از پرونده های حقوقی اخیر، شرکت ها را مجبور به تغییر برچسب هشدار محصولات خود کرده است به طوری که آنها باید نوشته ای را تحت عنوان "این محصول باعث سرطان می شود" در قسمتی از برچسب ها اضافه کنند. هم اکنون با دانستن خطرات پودر بچه برای سلامت افراد بهترین جایگزین برای استفاده نوزادان ژل مواد نفتی می باشد که برای بهبود زخم و جراحت آنها نیز بسیار موثر است. افراد بزرگسال نیز می توانند از محصولات ایمن تری چون نشاسته دانه ها(ذرت) بر اساس پودر بچه استفاده کنند.

 

سرطان پوست - انواع و علائم این سرطان و پیشگیری و درمان آن ها

بلای دردناکی که نداشتن رابطه زنانشویی سر زنان می آورد

گام های مهم بعد از بروز عفونت مخمری واژن

خطر جدی در کمین زنانی که هر روز آرایش می کنند

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید