سفارش کالا و خدمات زیبایی

ارتباط شخصیت شما با رنگ مورد علاقه شما

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3061

عشق ورزیدن به رنگ خصلتی است که خداوند در وجود مخلوقات خود، گذاشته است. با استفاده از علم روانشناسی می توان از روی رنگ مورد علاقه افراد به شخصیت درونی آن ها پی برد.

 ارتباط شخصیت شما با رنگ مورد علاقه شما

رنگ ها یکی از زیبایی های طبیعت هستند. دیدن رنگ های مختلف در طبیعت به انسان انرژی و روحیه می بخشد. همه انسان ها از تماشای رنگ ها لذت می برند و این علاقه ای است که خدا در وجود انسان ها نهاده است. امروزه با کمک علم روانشناسی می توان به  خصوصیات افراد با توجه به رنگ مورد علاقه شان پی برد. در واقع می توان گفت رنگ مورد علاقه هر فرد نشان دهنده شخصیت آن است.

 

شخصیت شناسی رنگ قرمز

 

روانشناسی رنگ قرمز

 

افرادی که دوستدار رنگ قرمز هستند معمولا فشار خون بالاتری دارند. رنگ قرمز همچنین باعث  افزایش نفس های فرد می شود. رنگ قرمز از نظر شخصیت شناسی نشان دهنده عشق، هیجان و حرارت است. رنگ قرمز تمام توجه را به خود جلب می کند و به فرد انرژی می دهد. معمولا افرادی که رنگ قرمز را دوست دارند افراد پر تحرکی هستند و خیلی زود خشمگین می شوند. این افراد برای انجام کارها بسیار عجله دارند و دوست دارند سریع به نتیجه برسند. این افراد معمولا بسیار خونگرم هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند و دوست می شوند.

 

شخصیت شناسی رنگ قهوه ای

افرادی که رنگ قهوه ای را دوست دارند معمولا آدم های قابل اعتمادی هستند. این رنگ آرامبخش است. رنگ قهوه ای نشان دهنده اعتبار و استقامت است. آدم هایی که رنگ قهوه ای رنگ مورد علاقه شان است معمولا آدم های اهل عملی هستند. آدم هایی که رنگ قهوه ای را دوست دارند معمولا صادق و خانواده دوست هستند. افرادی که طرفدار رنگ قهوه ای هستند عاشق خرید وسایل مختلف و تزیین خانه شان هستند اما هرگز پول شان را بیهوده هدر نمی دهند.

 

شخصیت شناسی رنگ صورتی

رنگ صورتی بسیار ملایم و آرام بخش است. معمولا افرادی که رنگ صورتی را دوست دارند روحیه لطیف و آرامی دارند و بسیار مهربانند. این افراد بسیار آرام هستند و دوست دارند کارهایشان هم به آرامی و سر صبر انجام دهند. آدم هایی که رنگ صورتی را دوست دارند همیشه سرزنده و جوان و سرحال هستند.

 

شخصیت شناسی رنگ زرد

 

روانشناسی رنگ زرد

 

رنگ زرد اگر به رنگ لیمویی روشن متمایل باشد رنگ ملایم و آرامی است اما اگر تند باشد و به زردی بزند چشم را زود خسته می کند. استفاده از این رنگ باعث تمرکز بیشتر فرد می شود. معمولا آدم هایی که زرد دوست دارند بسیار شاد و پر نشاط هستند. این افراد معمولا درون گرا و منطقی نیز هستند و می توانند فیلسوف های برجسته ای شوند.

 

شخصیت شناسی رنگ نارنجی

 

پرتقال نارنجی

 

رنگ نارنجی باعث افزایش اشتها می شود و به همین علت هم در رستوران ها زیاد استفاده می شود. این افراد معمولا خون گرم و سرزنده هستند. افرادی که رنگ نارنجی را دوست دارند از نظر شخصیت شناسی بسیار برون گرا و اجتماعی هستند. معمولا هم آدم های منظم و مرتبی هستند.

 

شخصیت شناسی رنگ آبی

 

رنگ آبی اتاق خواب

 

رنگ آبی نباید در ظروغ عذاخوری استفاده شود چون اشتها را کم می کند. رنگ آبی بسیار آرام بخش است. اگر در اتاق خواب و یا پذیرایی استفاده شود بسیار رمانتیک و آرام کننده اعصاب است. افرادی که رنگ آبی را دوست دارند از نظر روانشناسی بسیار صلح طلب هستند و همیشه به دنبال آرامش هستند. علم روانشناسی ثابت کرده افرادی که رنگ آبی را دوست دارند معمولا در دوستی هایشان پایبند و وفادار هستند و دوست دار درس خواندن و ادامه تحصیل هستند. معمولا بیشترین درصد نخبگان جهان دوستدار رنگ آبی هستند.  

شخصیت شناسی رنگ بنفش

این رنگ معمولا کمتر در طبیعت پیدا می شود. این رنگ از نظر علم شخصیت شناسی بیانگر صداقت و محبت و دلربایی است. کسانی که رنگ بنفش را دوست دارند معمولا درون گرا هستند و از تفکر و تعقل در مورد خودشان و محیط اطرافشان لذت می برند. اشخاصی که رنگ بنفش را دوست دارند با محیط اطراف خود بسیار سازگار هستند و افرادی هنرمند و عاشق زیبایی هستند.

 

شخصیت شناسی رنگ سبز

 

رنگ سبز اتاق

 

رنگ سبز رنگ روح بخش زندگی است. چون بیشترین رنگ طبیعت را رنگ سبز تشکیل می دهد. رنگ سبز حس طراوت و تازگی به فرد می بخشد. تماشای رنگ سبز باعث بهتر شدن دید چشم می شود و همچنین به روح فرد آرامش می بخشد. به همین علت است که در اتاق عمل و لباس پزشکان از این رنگ استفاده می کنند. افرادی که به رنگ سبز علاقه مندند، افرادی امیدوار به زندگی، ثابت قدم و محکم می باشند و از تعادل روحی بسیار مناسبی برخوردارند.

 

شخصیت شناسی رنگ طلایی

طلایی رنگ موفقیت، دستیابی و پیروزی است. کسانی که علاقمند به رنگ طلایی هستند معمولا قدرتمند و پر انرژی هستند. آدم هایی که رنگ طلایی دوست دارند معمولا بسیار خوش بین هستند و تفکرات مثبتی دارند. و از نظر شخصیتی بسیار قوی هستند. این افراد معمولا از سختی ها و پیچیدگی های زندگی لذت می برند.

 

شخصیت شناسی رنگ سفید

رنگ سفید نشانه پاکی و زلالی و صداقت است. افرادی که به این رنگ علاقه مند هستند همیشه ظاهری مرتب و تمیز دارند و به بهداشت شخصی و محیط زندگی شان بسیار اهمیت می دهند. بسیار خوشبین هستند و مثبت فکر می کنند. از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.

 

شخصیت خود را با روانشناسی آرایش کشف کنید

شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات افراد

شخصیت شناسی حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

شخصیت شناسی از روی موسیقی مورد علاقه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
یه نفر
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴
سلام ممنون...ولی برا من که درست نبود شخصیت شناسیه...که خب هر تست شخصیتی ممکنه برای برخی ها درست دربیاد برای برخی ها نه...لطف این موضوع رو به مطلب سایت اضافه کنید
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید