در حال گرفتن اطلاعات...

کوتاهی موی جدید - انواع مدل زنانه شیک و متنوع

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 26600

همه خانم ها هر چند وقت یکبار در فکر کوتاه کردن موها و ایجاد یک استایل جدید هستند، به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب مدل مو، انواع کوتاهی های جدید و زیبا را ببینید و از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

کوتاهی موی جدید - انواع مدل زنانه شیک و متنوع

انتخاب یک مدل کوتاهی مو، واقعا کار سختی به نظر می رسد، مخصوصا اگر رشد موهای شما کند باشد و برای امتحان کردن مدل های جدید، باید خیلی منتظر بمانید تا قد موها بلند شود و بتوانید آنها را دوباره کوتاه کنید.

 همچنین اینکه ، به هر حال کوتاه کردن موها ریسک زیادی دارد و شاید به همین دلیل است که خیلی ها تمایلی برای کوتاه کردن یا امتحان کردن مدل های جدید ندارند زیرا ممکن است مدل انتخابی شما، خیلی تناسبی با فرم صورتتان نداشته باشد و یا اینکه ماهرانه کوتاه نشود و به اصطلاح، موهایتان خراب شود. اما پیشنهاد ما این است که این ریسک را تجربه کنید تا بتوانید استایل های مختلفی داشته باشید، البته باید حتما موهایتان را به یک آرایشگر ماهر بسپارید تا از نتیجه آن راضی باشید.

با " زیبامون دات کام " همراه باشید و انواع مدل کوتاهی موی جدید و شیک را ببینید و از آنها برای انتخاب مدل موی جدیدتان استفاده کنید.

 

کوتاهی مو مدل کرنلی

مدل کرنلی یا کوپ کرنلی، در واقع پایه تمام مدل های کوتاهی مو است و به دلیل اینکه دست آرایشگر شما برای انتخاب اندازه و قد مو و جهت کوتاهی موها باز است، تنوع بسیار زیادی دارد. این مدل را می توان در اندازه کوتاه تا متوسط امتحان کرد.

یک نکته دیگر درباره مدل کرنلی این است که می توانید با توجه به فرم صورت و ساختار چهره تان، از آرایشگر بخواهید مدلی که برای صورت گرد، کشیده یا استخوانی مناسب است را برایتان کوتاه کند.

 

مدل کوتاهی جدید 2018

 

مدل کرنلی

 

مدل کوپ کرنلی

 

مدل کوتاهی کرنلی

 

مدل کوتاهی کرنلی کوتاه

 

مدل کوتاهی موی زنانه

 

کوتاهی موی لیر

کوتاهی موی لیر یا لِیِر، در واقع همان کلمه لایر ( layer ) است که به معنای لایه لایه می باشد که موها به صورت لایه های کوتاه و بلند، کوتاه می شوند. در این مدل، شما می توانید قد موها را هر اندازه ای که دوست دارید انتخاب کنید و یکی از دلایل محبویت آن هم، همین مسئله است. 

مدل لایه ای را می توان برای تمام قسمت های مو یا فقط بخش های جلوی سر، بالای سر، پشت سر یا انتهای موها انتخاب کرد.

مدل موهای لایه ای - زیباترین و شیک‌ ترین مدهای موی کوتاه

 

مدل کوتاهی موی لیر

 

کوتاهی موی مدرن و شیک

 

مدل موی لایه ای متوسط

 

کوتاهی موی بلند و لایه ای

 

مدل کوتاهی لایه ای

 

مدل موی لیر بلند

 

کوتاهی موی بلند

برای مدل های کوتاهی موی بلند، نمی توان تنوع زیادی قائل شد مگر اینکه آن را با مدل های لایه ای ترکیب کرد و انواع زیبا و شیکی را پدید آورد.

مدل مو و رنگ موهای جوان کننده خانم ها به همراه عکس

 

کوتاهی موی بلند

 

سلنا گومز

 

مدل کوتاهی بلند

 

مدل کوتاهی موی بلند شیک و زیبا

 

مدل رنگ و مش جدید 2018 به همراه فرمول رنگ مو

9 مدل موی شیک برای موهای بلند - مخصوص مهمانی ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید