دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 866

منتخب جدیدترین و شیک ترین اکسسوری مو برای شینیون نیمه بار و بسته زیبای عروس 2018 به همراه آموزش شینیون ساده و کلاسیک را بخوانید!

دیزاین شینیون مو با اکسسوری های مجلسی - تصاویر

آیا به دنبال جدیدترین مدل های مو برای عروسی و مهمانی هستید؟ آیا می خواهید مدل های مختلف شینیون نیمه باز و بسته زیبا، شینیون با بافت مو و شینیون های دخترانه به همراه اکسسوری های شیک را ببینید و برای جشن عروسی تان الهام بگیرید؟ پس با زیبامون دات کام همراه باشید که در ابتدا آموزش تصویری یک مدل شینیون ساده و کلاسیک با گوجه ی پایین بسته شده را بیاموزید و بعد جدیدترین و شیک ترین مدل شینیون ها به همراه اکسسوری مو عروس 2018 را ببینید!

آموزش شینیون ساده و کلاسیک در 5 قدم

قدم اول:

از یک شانه با دندانه های درشت استفاده کنید و یک موس مو با قدرت نگه داری متوسط را به موهای تمیز و کاملا خشکتان بزنید. اگر موس را قبل از سشوار کشیدن بزنید، مانع از استایل گرفتن درست آن می شود.

قدم دوم:

از یک اتوی حالت دهنده ی  با سر درشت استفاده کنید و به صورت راندم و شل موها را موج دار کنید (فر نه). موها را قبل از شروع به دو قسمت بالا و پایین تقسیم کنید و قسمت پایینی را قبل از حالت دادن قسمت بالایی، حالت دهید. حتما موها را از روی اتو عبور دهید و گرد کنید.

قدم سوم:

حالا در ادامه برای درست کردن شینیون، با یک شانه ددندانه متوسط رو به کوچک شروع کنید و ریشه ی تمام موها را پوش دهید. موها را دسته دسته پوش دهید و روی هرکدام را با اسپری بافت دهنده اسپری کنی تا حجم بیشتری پیدا کند. فقط قسمت پشتی هر دسته مو را پوش دهید. اگر کل مو و جلوی آن را پوش دهید، هیچ مویی برایتان باقی نمی ماند تا شینیون کنید.

قدم چهارم:

با ملایم خیلی زیاد سطح موها را با برس گرد، برس بکشید  - البته اگر شینیون شلوغ مد نظرتان است، این مرحله را انجام ندهید – سپس با دستهایتان تمام موها را به صورت یک دم اسبی دربیاورید و با یک کش مو ساده ببندید.

قدم پنجم:

دم اسبی را نیز با همان شانه انقدر پوش دهید تا حجیم به نظر برسد. مقدار زیادی اسپری مو به آن بزنید و به ملایمت آن را رول کنید و به زیر پایه دم اسبی ببرید. سپس با گیره های مو که انتهای آزاد دارند جای شینیون را محکم کنید.

 

آموزش شینیون ساده و کلاسیک

 

نمونه های اکسسوری های مجلسی 2018 برای شینیون عروس

در ادامه به معرفی تعدادی از جدیدترین و شیک ترین اکسسوری های موی عروس برای انواع مدل شینیون، مدل شینیون نیمه باز و بسته، مدل شینیون ساده و کلاسیک و مدل شینیون دخترانه و هر مدل ترکیبی با بافت مویی که فکر کنید و دیده باشید خواهیم پرداخت. ایده بگیرید و بدرخشید!

مدل شینیون دخترانه با اکسسوری های گلدار و مرواریدی

 

شینیون باز شیک با اکسسوری گلدار

 

شینیون کلاسیک بسته با اکسسوری گلدار

 

مدل شینیون بسته دخترانه با اکسسوری برگ و گل

 

مدل شینیون دخترانه با اکسسوری گل دار

 

مدل شینیون مو بسته با اکسسوری گل

 

مدل شینیون نیمه باز با اکسسوری گل

 

مدل شینیون نیمه باز با اکسسوری گلدار دخترانه

مدل شینیون های شیک با اکسسوری مرواریدی و سنگ

 

مدل شینیون بسته دخترانه 2017 با اکسسوری مروارید و سنگ

 

مدل شینیون بسته دخترانه با اکسسوری

 

مدل شینیون بسته شیک و دخترانه 2017 با اکسسوری

 

مدل شینیون بسته شیک و دخترانه با اکسسوری مروارید

 

مدل شینیون شیک دخترانه نیمه باز

 

مدل شینیون شیک نیمه باز دخترانه 2017 با اکسسوری

 

مدل شینیون شیک و ساده دخترانه با اکسسوری برگ

 

مدل شینیون عروس 2017 نیمه باز

 

مدل شینیون نیمه باز با اکسسوری آویزی

 

مدل موی شینیون جدید با اکسسوری تاج

 

 

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
اپیلاسیون نانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید