در حال گرفتن اطلاعات...

آموزش کشیدن ابرو با ساده ترین روش

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 21524

آرایش ابروها نقش بسیار مهمی در زیباتر شدن چهره دارد. با این آموزش ساده می توانید ابروهای خود را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید و چهره ای جذاب داشته باشید.

آموزش کشیدن ابرو با ساده ترین روش

این روزها مدل های مختلفی از آرایش چهره را می بینیم که وجه مشترک بیشتر آن ها ابروهای پرپشت و ضخیم است. شاید به همین دلیل است که بسیاری از خانم ها تمایل دارند این سبک از آرایش با ابروهای ضخیم و پرپشت را امتحان کنند. اگرچه برخی از افراد به طور طبیعی ابروهایی زیبا، بلند، پرپشت و ضخیم دارند اما این ویژگی در همه افراد وجود ندارد!

اگر شما نیز جز آن دسته از خانم هایی هستید که ابروهایتان کم رنگ، کم پشت و نازک است و یا اینکه می خواهید با آرایش کردن ابروها شکل و ظاهری زیبا و جذاب برای ابروهایتان ایجاد کنید، می توانید با استفاده از این آموزش ساده و مرحله به مرحله ابروهای خود را آرایش کنید و چهره ای زیبا و جذاب داشته باشید.با ما در این بخش از زیبامون دات کام همراه باشید و این آموزش ساده برای کشیدن ابرو را ببینید.

جلوگیری از ریزش ابرو - چه کنیم ابروهای پرپشت و پهن داشته باشیم؟

 

 

مرتب کردن ابروها

 

ابزارهای مخصوص ارایش ابرو

 

قبل از اینکه آرایش ابروها را شروع کنید باید از مرتب و تمیز بودن زیر ابروها اطمینان حاصل کنید. موهای ریز و پراکنده زیر ابرو را با موچین بردارید و ظاهری تمیز و مرتب برای ابروهایتان ایجاد نمایید. با این کار زیبایی ابروهایتان بسیار بهتر و بیشتر دیده خواهد شد.

برای مرتب کردن ابروها لازم است یک شانه کوچک و مخصوص ابرو داشته باشید. با این شانه می توانید به سادگی موهای ابرو را در جای خود قرار دهید و از این طریق شکل و ظاهری مرتب تر برای ابروهایتان ایجاد نمایید. از این شانه در تمام مراحل کشیدن ابرو استفاده می شود و از این طریق آرایش بهتری برای ابروهایتان خواهید داشت.

آرایش ابرو - ابروهای زیبا و جذاب با این نکات آرایشی

 

استفاده از مداد ابرو

 

کشیدن خط تیره زیر ابرو

 

حتما از یک مداد ابرو باکیفیت استفاده کنید. رنگ مداد ابرو را متناسب با رنگ ابروهایتان انتخاب کنید تا در نهایت رنگ و ظاهر زیبایی برای ابروهایتان ایجاد نماید. برای شروع کار لازم است شکل کلی ابرو را با مداد ابرو بکشید. بهتر است این کار را با کشیدن خط باریک و کمرنگ شروع کنید. این کار ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما با کمی تمرین می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

توصیه می شود این خط را درست در بالای ابرو و با فاصله کمی از تاج ابرو بکشید و خط پایین ابرو را نیز با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا شکل طبیعی تری برای ابروهایتان ایجاد کند. این خط باریک را خیلی بالاتر یا پایین تر از خط اصلی ابروهای خود نکشید! 

 

استفاده از سایه ابرو 

 

پر کردن ابرو با سایه ابرو

 

در این مرحله با استفاده از سایه ابرو یا ژل، قسمت های خالی در بین ابروها را پر کنید. بهتر است سایه ابرویی که انتخاب کرده اید دارای ماندگاری بالایی باشد تا آرایش ابروهایتان در تمام طول روز بدون تغییر باقی بماند. در این مرحله بهتر است سایه ابرو را با استفاده از یک برش کوچک در بین ابروها پخش کنید تا رنگ طبیعی تری برای ابروهایتان ایجاد کند.

کدام رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟

 

استفاده از ریمل ابرو یا ژل ابرو

 

ریمل ابرو

 

بعد از اینکه ابروهای خود را با سایه ابرو پر کردید بهتر است با استفاده از ریمل ابرو یا یک ژل شفاف و مخصوص ابرو رنگ و ظاهر ابروهای خود را فیکس کنید. در این مرحله آرایش ابروهایتان به پایان می رسد.

 

استفاده از سایه سفید برای زیر ابرو

 

کشیدن مداد سفید زیر ابرو

 

در مرحله آخر لازم است با استفاده از مداد سفید و یا سایه چشم سفید زیر ابروهای خود را نیز بکشید تا شکل کلی ابروها بسیار زیباتر دیده شوند. برای این کار بهتر است با استفاده از مداد سفید یک خط باریک زیر ابرو بکشید و سپس با یک براش سر کج این خط سفید را مرتب کرده و آن را به سمت پایین فید یا محو کنید. به همین سادگی ابروهایی شیک و زیبا خواهید داشت.

 

ابرو زیبا

 

اگر قصد کاشت و پیوند ابرو دارید بخوانید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید