در حال گرفتن اطلاعات...

توصیه های جراحان زیبایی برای یک نتیجه عالی از عمل زیبایی

بزرگنمایی
دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2379

جراحان زیبایی برای متقاضیان عمل های زیبایی، توصیه هایی دارند که بهتر است آنها را قبل از هر تصمیم و اقدامی برای زیباتر شدن به خوبی مطالعه کنید و با دقت به آنها توجه نمایید.

توصیه های جراحان زیبایی برای یک نتیجه عالی از عمل زیبایی

همه ما وقتی تصمیم به انجام کاری می گیریم، سعی می کنیم که تمام حواسمان را جمع کنیم تا نتیجه خوب و دلخواهی از آن بگیریم و خدای ناکرده، دچار پشیمانی نشویم. مخصوصا درباره عمل های جراحی زیبایی که مستقیما با صورت سر و کار دارد و حساسیت بیشتری هم دارد، پس توصیه میکنیم حتما توصیه های جراحان زیبایی که انجام دهنده این جراحی ها هستند را بشنوید.

پروتز سینه چه عوارضی دارد؟

 

به خوبی تحقیق کنید

این تحقیق شامل چند مورد بسیار مهم است مانند:

  • میزان مهارت جراح زیبایی و میزان راحتی بیماران با او
  • چگونگی و مراحل کل پروسه جراحی و دوران نقاحت را از قبل بپرسید و بدانید.
  • هزینه ها و محل انجام جراحی
  • گفت و گو و مشاهده نتیجه جراحی در بیماران جراحان زیبایی که در نهایت کاندید شما برای جراحی هستند تا بتوانید از بین آنها، یکی را با اطمینان انتخاب کنید.

 

نکته مهم

معمولا بیماران بعد از صحبت با اولین جراح زیبایی یا بیماران او، چنان تحت تاثیر تبلیغات و تعریف های آنها قرار می گیرند که ممکن است به سرعت دست به انتخاب بزنند، اما ما توصیه می کنیم که حتما با پزشکان بیشتری گفت و گو کنید و تنها به تعاریف و تبلیغات آنها کفایت نکنید، بلکه نتیجه اعمال جراحی انجام شده توسط آنها را از نزدیک ببینید و آنها را با هم مقایسه کنید و ببینید که کدام یک، شما را راضی تر می کنند.

 

مشاوره جراحی زیبایی

 

خطرات و ریسک ها را کاملا بپرسید و در نظر بگیرید

این خیلی جذاب و هیجان انگیز است که زیباتر شوید و با اعتماد به نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهید، اما به هر حال هر جراحی با ریسک ها و عوارضی همراه است که ممکن است برای هر کسی، میزان اهمیت آن با توجه به شرایطی که آن بیمار دارد، متفاوت باشد. به طور مثال، ممکن است وضعیت بینی شما به شکلی نباشد که بخواهید برای تغییر آن، یک عمر ریسک تنفس سخت و دشوار را به دوش بکشید (ایجاد مشکل در تنفس، یکی از ریسک های بزرگ جراحی بینی است که باید با دقت بیشتری به انتخاب جراح ماهر و متخصص در زمینه حلق و بینی بپردازید).

 

درک واقعی داشته باشید (قطعا شما شبیه به سلبریتی ها نخواهید شد)...

نه تنها شبیه به سلبریتی ها نخواهید شد، بلکه شبیه به هیچ کس نخواهید شد. شما ترکیب چهره خودتان را دارید و مطمئن باشید که حتی 2 بینی کاملا هم سایز و هم شکل، در 2 صورت مختلف، حتما نمایی متفاوت ایجاد خواهند کرد. پس درک و انتظارتان از جراحی، واقعی و منطقی باشد و تنها به خودتان بیندیشید تا رضایت بیشتری داشته باشید و از تغییرتان لذت ببرید.

بلفاروپلاستی - نکاتی مهم راجع به جراحی پلک

 

به مراقبت های بعد از عمل زیبایی بیشتر اهمیت دهید

شاید این مرحله، به اندازه انتخاب جراح مهم باشد. خیلی اهمیت دارد که از نتیجه کار جراح زیبایی خود به خوبی مراقبت کنید تا مشکلی پیش نیاید. درباره تمام جرئیات از پزشک و پرستار خود سوال کنید و هر آنچه که بعدا برایتان پیش می آید را پیگیری کنید.

ورزش و فعالیت های روزانه، تغذیه، کار کردن و...، همگی از مواردی هستند که باید درباره آنها نگرن باشید.

 

جراحی زیبایی

 

اگر شک داشتید...

به هیچ وجه اقدام به جراحی نکنید، اگر هنوز کمی تردید و شک در دلتان وجود دارد،. هر وقت که باشد، می توانید جراحی را انجام دهید، اما هرگز در شرایطی که دچار تردید و شک هستید، دلتان را به دریا نزنید و یا از  به تعویق انداختن زمان جراحی خود ترس نداشته باشید، مهم این است که با اطمینان دست به انتخاب و جراحی بزنید تا دچار حس آزاردهنده پشیمانی نشوید.

 

روش کرایولیپولیز در لاغری چقدر موثر است؟

7 نکته بسیار مهم که باید قبل از جراحی زیبایی بدانید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید