در حال گرفتن اطلاعات...

اشتباهات آرایشی رایج در کشیدن ابرو

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 6526

اشتباهات آرایشی رایج در کشیدن حرفه ای ابروها کدام است؟ چگونه ابروهایی کاملا بی نقص و حرفه ای بکشیم؟ هر مدل صورت چه مدل ابرویی می خواهد؟

اشتباهات آرایشی رایج در کشیدن ابرو

تا حالا بعد از آموزش های فراوان در زیبامون دات کام، به خوبی آموخته اید که چگونه مانند حرفه ای ها ریمل بزنید و بر  اساس فرم چهره، صورتتان را کانتور و هایلایت کنید، اما پر کردن ابروها چطور؟ آرایش کردن ابروها سختی خاص خودش را دارد و برای همین است اشتباهات آرایشی در کشیدن ابروها بسیار رایج هستند. در ادامه به معرفی 5 اشتباه آرایشی مهم و بسیار رایج خواهیم پرداخت.

تغییر شکل ابروها با مداد (ویدیو)

اشتباه آرایشی اول – انتخاب رنگ نادرست

وقتی که نوبت به انتخاب رنگ ابرو می شود، حتما فکر می کنید که باید رنگی که دقیقا با موهای ابرویتان هماهنگ است را بزنید. شاید چون فکر میکنید همانند کرم پودر که باید همرنگ به پوست انتخاب شود، رنگ ابرو نیز باید همین ویژگی را داشته باشد. در واقع رنگ ابرو باید یک پرده روشن تر از موها باشد، چون هم پر کردن آن ساده تر است و هم غیر طبیعی به نظر نخواهد رسید.

اشتباه آرایشی دوم – بیش از حد پر کردن ابروها

درست است که ابروهای بولد جزو ترندهای پرطرفدار امسال (2018) هستند، اما نباید به واسطه ی آن ابروهایتان را بیش از حد پر و بولد کنید. استفاده از رنگ های خیلی تیره، تک رنگ بودن ابرو در تمام طول آن و کشیدن ابروهایی که خیلی بزرگ و حجیم هستند می توانند آرایش کلی صورتتان را بیش از حد عجیب و دراماتیک کنند. هدف باید داشتن ابروهایی کاملا طبیعی باشد – حتی اگر از سلبریتی مورد علاقه تان پیروی می کنید – موقع پر کردن ابروها حتما به این مساله توجه کنید که تاج ابرو باید کمتر از ساقه و دم ابرو پر شده باشد، این حالت به ابروها کمک می کند که طبیعی تر باشند.

 

مدل ابروها

آرایش ابرو با آموزش مرحله به مرحله

اشتباه آرایشی سوم – نکشیدن خطوط خارجی ابرو

تا الان یاد گرفته بودید که در هنگام رنگ آمیزی نباید از خطوط خارج شوید، ولی در مورد ابرو این مساله متفاوت است. بله این درست است که فقط باید نواحی خالی داخل ابرو را پر کنید، اما می توانید اندکی از خطوط طبیعی ابرو درو شوید تا شکل زیباتری به خود بگیرد. می توانید حتی شکل ابرو را نیز به این وسیله تغییر دهید. البته اگر دوست نداشتید، با یک گوش پاک کن آرایشی و میکاپ ریمور دور ابروها را تمیز کنید.

اشتباه آرایشی چهارم – همیشه به دنبال مد روز و ترندها بودن

ترندها و مد روز هر لحظه درحال تغییر هستند، یک دقیقه ابرویی با قوس بلند مد است و دقیقه ی دیگر ابرویی کاملا صاف و بدون حالت جزو پرطرفدارترین ها می باشد، از طرفی، هر مدل ابرو به همه ی صورت ها نمی آید. همانند رنگ مو، هر رنگ مویی به هر مدل صورت و پوستی نمی آید. باید دقت کنید که نیازی نیست حتما هر مدل ابرویی که مد شد و طرفداران بسیاری را پیدا کرد روی خودتان امتحان کنید. بهتر است راهنمای عمومی زیر را مطالعه کنید تا بر اساس مدل صورت، مدل ابروهایتان را مشخص کنید.

اگر صورت گرد دارید:

ابرو با قوس بلند انتخاب کنید

اگر صورت مربعی دارید:

ابرویی با قوس کم و ملایم انتخاب کنید.

اگر صورت بیضی شکل دارید:

ابروی زاویه دار انتخاب کنید.

اگر صورت کشیده دارید:

ابروی صاف انتخاب کنید.

اگر صورت الماسی شکل دارید:

ابروی منحنی انتخاب کنید.

کشیدن ابرو و ایده های آرایش چشم به همراه ویدیو

اگر صورت قلبی شکل دارید:

ابروی گرد انتخاب کنید.

 

مدل ابروها

 

اشتباه آرایشی پنجم – محدود کردن آرایش ابرو به یک لوازم ارایش خاص

هیچ دلیلی وجود ندارد که برای پر کردن ابروها فقط از یک محصول آرایشی استفاده کنید. با ترکیب کردن و مقایسه کردن لوازم آرایشی متفاوت می توانید نتیجه ی بهتری را کسب کنید. مثلا مداد ابرو، ریمل ابرو و هایلایتر ابرو می توانند در کنار هم زیبایی طبیعی و خاصی به ابروهایتان بدهند.

اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید