در حال گرفتن اطلاعات...

نکات حرفه ای انتخاب رنگ رژ لب با موقعیت

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 2006

برای هر موقعیت چه رنگ رژ لبی را باید انتخاب کنیم؟ آیا رژ لب قرمز برای همه ی موقعیت ها مناسب است؟ کدام رنگ رژ لب به همه پوستی می آید؟

نکات حرفه ای انتخاب رنگ رژ لب با موقعیت

رژ لب زدن تقریبا یک روتین روزانه برای خانم ها است و برای خیلی از خانم ها رژ لب زدن مانند نفس کشیدن است. این لوازم آرایش نقش کلیدی را بهبود دادن شخصیت ظاهری خانم ها بازی می کند و حتی خیلی از بانوان بدون رژ لب در جامعه حاضر نمی شوند! انتخاب رژ لب مناسب برای هر موقعیت به سختی انتخاب کردن لباس است. با اینکه رنگ ها و برندهای گوناگونی وجود دارند ولی بازهم انتخاب یک رنگ مناسب واقعا سخت است. در ادامه راهنمایی را آورده ایم که به انتخاب رنگ مناسب برای هر موقعیت مکانی به شما کمک خواهد کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید.

برای محل کار – رژ لب صورتی روشن

محل کار نیازمند استایلی مودبانه و رسمی است به خصوص اگر در دفتر کار می کنید. به همین دلیل باید برای آرایش صورت و به خصوص رژ لب هم کاملا مراعات کنید. رنگ صورتی روشن رنگی کاملا مناسب است، نه آنقدر بولد است که توس چشم بزنید و نه آنقدر بی رنگ است که لب هایتان را تازه نکند، از طرفی به تمام تناژ پوست نیز می آید.

لبهای صورتی با منتخب رژلب های صورتی بهار

رژ لب های صورتی روشن

 

برای ملاقات عاشقانه – رژ لب قرمز مات

هر خانمی دوست دارد بهترین استایل و آرایش را در قرار ملاقات عاشقانه با نامزدش داشته باشد. چه رنگی بهتر از قرمز؟ رنگ قرمز مات هیچوقت نمی تواند رنگی اشتباه و بدرنگ باشد. هم خیلی پیچیده است و هم خیلی بولد و از طرفی برای تمام رنگ های پوست مناسب است.

رژ لب قرمز - منتخب بهترین رنگ های 2017

رژ لب های قرمز مات

 

برای بیرون رفتن با دوستان – رژ لب شاتوتی

می خواهید استایلی طبیعی ولی در عین حال جذاب و فریبنده داشته باشید؟ از یک رنگ شاتوتی روشن استفاده کنید. رژ لب های شاتوتی نیز به هر رنگ پوستی می آیند و از طرفی نیاز به میکاپ صورت غلیظی نیز ندارند!

 

رژ لب های شاتوتی

 

برای مصاحبه شغلی – رژ لب قهوه ای

در هنگام ملاقات شغلی به خصوص اولین جلسه آشنایی باید استایلتان با اعتماد به نفس و حرفه ای باشد. در هنگام مصاحبه شغلی، مصاحبه کننده بیشتر به صورتتان توجه می کند تا چیزی که پوشیده اید، به همین دلیل باید آرایش صورت ملایم و جذابی داشته باشید و یک رژ لب قهوه ای خوشرنگ می تواند تاثیر زیادی در اولین قرار کاری تان داشته باشد.

 

رژ لب های قهوه ای

 

برای تفریح با خانواده – رژ لب هلویی

وقتی که می خواهید با خانواده تان روز را بگذرانید، بهتر است که یک رژ لب ملایم هلویی را انتخاب کنید که هم ساده و هم جذاب است. فقط کافی است که با آن رنگ حس آرامش و راحتی داشته باشید.

آرایش گلبهی - آرایش بهار امسال با عکس

رژ لب های هلویی

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید