دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2532

آموزش ساخت بند عینک را ببینید و هر مدل بند فانتزی و زیبایی که خواستید را برای خودتان درست کنید و یا به عنوان هدیه به دوستانتان بدهید.

اکسسوری و عینک - آموزش ساخت بند عینک زنانه و دخترانه

با ساخت این بند عینک زیبا و جذاب، می توانید یک استایل اسپورت و بسیار شیک را در فصل تابستان تجربه کنید. با " زیبامون دات کام " همراه باشید و با این آموزش ساده، مدل های متنوعی را با مهره های رنگی و شیشه ای و یا هر مدلی که خودتان می پسندید خلق کنید.

زیباترین مدل های اکسسوری خانم ها - ترند 2018

 

لوازم مورد نیاز:

تعدادی مهره ( می توانید انواع مهره های شیشه ای، مرواریدی، فیروزه ای و... را انتخاب کنید. تعداد آنها هم بستگی به اندازه و مدل مهره ها دارد ).

چند حلقه اتصال فلزی ظریف

پین فلزی جواهرسازی

زنجیر طلایی رنگ

حلقه پلاستیکی بند عینک

دم باریک

 

لوازم مورد نیاز برای ساخت بند عینک

 

مرحله اول : اتصال حلقه پلاستیکی به زنجیر

2 قطعه مساوی از زنجیر را جدا کنید (بلندی آن بستگی به سلیقه خودتان دارد اما 4 تا 5 سانتی متر کافی است). و با حلقه اتصال، آن را به حلقه های پلاستیکی وصل کنید.

 

متصل کردن حلقه پلاستیکی به زنجیر

 

مرحله دوم : اتصال مهره ها به زنجیر

حالا باید مهره هایی که دارید را یکی یکی با کمک حلقه اتصال فلزی و دم باریک، به زنجیر و سپس به یکدیگر وصل کنید (یعنی اولین اتصال شما به زنجیر است و اتصال های بعدی به خود مهره ها تا زنجیره و بند عینک تشکیل شود).

 

متصل کردن زنجیره

 

نکته مهم درباره اتصال مهره ها و تشکیل بند:

برای مهره های توخالی باید از پین های جواهرسازی که یک سر لوپ مانند دارند کمک بگیرید و سر دیگر را با استفاده از دم باریک، خودتان به حلقه کناری متصل کنید و گرد نمایید تا محکم شود.

ترتیب چیدن مهره ها و قرار دادن رنگ های مختلف در کنار هم و اندازه هایی که به کار می برید، کاملا سلیقه ای است اما یادتان باشد که هر دو زنجیره باید کاملا متقارن و هم شکل باشند.

 

مرحله سوم : کامل کردن هر دو طرف بندها

تا اندازه ای که بلندی بند عینک برایتان مناسب است و استفاده از آن با توجه به قد گردن و قطر آن برایتان راحت است، اتصال مهره ها را ادامه دهید.

 

متصل کردن حلقه ها به مهره

 

بند عینک با مهره های رنگی

 

مرحله چهارم : اتصال 2 بند عینک به هم

حالا با کمک یک مهره رنگی، دو بند را به یکدیگر متصل کنید.

اکسسوری های دخترانه شیک در سال 2018

 

محکم کردن حلقه اتصال

 

مرحله پنجم : اتصال بند به دسته عینک

دسته های عینک را به داخل حلقه پلاستیکی ابتدای بند بیندازید و 1 یا 2 حلقه اتصال فلزی با قطر مناسب را دور حلقه پلاستیکی بپیچید و با دم باریک محکم کنید تا حلقه پلاستیکی دور دسته عینک محکم شود و دسته از آن خارج نشود.

 

محکم کردن حلقه دور دسته عینک

 

بند عینک شما حاضر است و می توانید آن را برای عینک های طبی و آفتابی استفاده کنید.

 

بند عینک فانتزی برای عینک آفتابی

 

بند عینک فانتزی

آموزش ساخت 3 مدل گردنبند شیک و مدرن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر لاله صادقی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید