دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 629

رنگ موی قرمز متناسب با رنگ پوست سفید، رنگ پوست گندمی یا سبزه روشن و رنگ پوست تیره را بخوانید. کدام رنگ موی قرمز برای پوست شما مناسب است؟

رنگ موی قرمز متناسب با رنگ پوست

آماده شدن برای رنگ کردن موها احساس خیلی خوب و هیجان خیلی بالایی را به شما می دهد – اما بعضی مواقع انتخاب رنگ موی جدید خود چالشی سخت و طاقت فرسا می شود. چه به دنبال هایلایت کردن موها و چه به دنبال استفاده از رنگ مویی کاملا بولد و متفاوت باشید، استایلتان به کلی تغییر خواهد کرد. یکی از معروف ترین و مورد توجه ترین رنگ موها در دنیا رنگ موی قرمز است. اما چگونه رنگ موی مناسب با رنگ پوستتان را انتخاب کنید تا هم به رنگ پوستتان بیاید و هم آن را زیباتر و جذاب تر نشان دهد؟! با زیبامون دات کام همراه باشید!

رنگ موی قهوه ای متناسب با رنگ پوست

رنگ موی قرمز برای پوست روشن (سفید و مهتابی)

تضاد خیلی زیاد و خیلی زیبایی بین رنگ موی قرمز و پوست سفید وجود دارد، رنگ هایی مانند قرمز – نارنجی بولد، قرمز – قهوه ای و زنجبیلی روشن از بهترین پرده های آن هستند. این رنگ ها به رنگ نارنجی هویجی نزدیک هستند و با رنگ سفید پریده بهترین ترکیب را به وجود می آورند.

 

رنگ مو قرمز برای پوست روشن

 

رنگ مو قرمز برای پوست گندمی یا سبزه ی روشن

با اندکی رنگ زمینه ی طلایی، پوست های گندمی و سبزه ی روشن درخششی خاص پیدا خواهند کرد، البته باید از رنگ های قرمز تیره تر برای موهایشان استفاده کننده، رنگ هایی مانند قرمز مسی، قرمز طلایی و قرمز خونی برای آن ها بسیار مناسب است.

مدل های مختلف رنگ مو نارنجی تیره و روشن به همراه تصاویر

رنگ مو قرمز برای پوست گندمی و سبزه روشن

 

رنگ مو قرمز برای پوست سبزه تیره و تیره تر

وقتی به رنگ قرمز فکر می کنید، حتما به سرعت رنگ قرمز آتش نشانی به ذهنتان می آید! اما وقتی که به ست کردن آن با رنگ پوست تیره فکر می کنید، حتما باید از رنگی استفاده نمایید که بر پایه ی رنگ آبی باشد تا استایلی جذابتر به شما بدهد. برای همین به دنبال رنگ های قرمز شرابی و قرمز تمشکی باشید.

 

رنگ مو قرمز برای پوست تیره

 

رنگ موی قرمز برای همه ی پوست ها

رنگ قرمز خیلی کمی وجود دارد که برای همه ی پوست ها عالی باشد که اولین آن رزگلد است که از پارسال به عنوان یکی از بایدهای زیبایی و ارایش تبدیل شده است. رنگی بسیار شیک و خاص که با همه ی رنگ پوست ها و رنگ زمینه ها همخوانی دارد.

انواع رنگ موی قرمز

رنگ مو کدو حلوایی

 

رنگ بعدی رنگ کدوحلوایی است که به نظر خیلی غیر معمولی می رسد، انگار که رنگی پرتقالی، دارچینی و زنجبیلی را باهم ترکیب کرده باشید و روی موی قرمز بگذارید!

چگونه از رنگ موی قرمز محافظت کنیم؟

موها را هفته ای دوبار با شامپوی مخصوص رنگ مو و نرم کننده مخصوص موی رنگ شده بشویید. سپس از ماسک مو به مدت 3 تا 5 دقیقه استفاده کرده و با آب ولرم بشویید. موی قرمز به موها حالت موج دار طبیعی می دهد، پس یک مدت از اتو مو استفاده نکنید! به راحتی اندکی اسپری مو به آن ها بزنید و بگذارید به صورت طبیعی خشک شوند.

روش های مراقبت و حفظ رنگ موی قرمز

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
لیزر پریسان
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید