سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1140

حقایق زنان تنها به مواردی که از گذشته می دانستیم و امروزه می بینیم نیست. حقیقت زنان چیزهای دیگری هم هست که خیلی از مردها و یا حتی خود زنان هم از آن بی خبرند.

 حقایقی در مورد خانم‌ ها که خودشان هم نمی‌ دانند

خیلی از افراد به خصوص آقایان تصور می کنند که همه چیز را درباره خانم ها می دانند. در صورتی که چنین نیست و خیلی از حقایق زنان را خودشان هم نمی دانند. محققان به بررسی طبیعت زنان پرداختند و درباره آن ها به یکسری حقایق رسیدند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این حقیقت زنان بیشتر آشنا شوید.

 

زن ها کاری را که باید انجام شود بهتر به خاطر می‌ سپارند تا کاری را که انجام شده

 

زن با موهای بلند

 

خانم ها عادت دارند کارهایی را که اطرافیانشان و یا همسرانشان انجام می دهند را زود فراموش می کنند اما در عوض کارهایی که باید در آینده انجام شود را مدام به خاطر دارند. به عنوان مثال اگر قرار باشد تا همسرشان زباله ها را به بیرون ببرد مدام به او یادآوری می کنند اما در عوض کاری که قبلا توسط همسر انجام شده را زود از یاد می برند. طبق تحقیقات دانشمندان زنها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند و مجبورند اطلاعات زیادی را به خاطر بسپارند. این شیوه‌ ای است که حافظه‌ ی آنها تعلیم دیده و تمرین کرده است.

 

زن ها قادرند بوهای مردانه را در میان جمعیت استشمام کنند

زن ها قدرت بویایی بسیار قوی دارند. خانم ها بوی تن همسرشان را به راحتی در سخت ترین شرایط تشخیص می دهند. زن ها قادرند اگر در یک مغازه عطر فروشی باشند و تمام مغازه پر از بوی عطرهای مختلف باشد بوی یک مرد در آن مغازه را به راحتی تشخیص دهند. ضمنا حس بویایی زنانه حتی می‌تواند میزان قدرت ایمنی مرد را شناسایی کند! دانشمندان دانشگاه بریتیش کلمبیا نتیجه گرفتند که بوی بدن شوهر می‌تواند زن را آرام کند. به همین علت است که بسیاری از خانم ها در دوری از همسرانشان لباس آن ها را می پوشند تا عطر تن آن ها را حس کنند و احساس نزدیکی و آرامش کنند. یک تیم تحقیقاتی برزیلی ویژگی‌های حس بویایی زنان و مردان را تجزیه و تحلیل کرد؛ آنها دریافتند تفاوت بسیار زیادی در تعداد سلول‌های این دو وجود دارد؛ هر دو نورون و انواع سلول‌های دیگر را دارا هستند اما در زنان 40 تا 50 درصد بیش از مردان است. خطرات جدی در کمین زنانی که هر روز آرایش می کنند

 

زن ها آهسته ‌تر از مردها عاشق می‌ شوند

تحقیقات ثابت کرده است که آقایان بسیار سریعتر از خانم ها عاشق می شوند. به همین علت بیش از 25 درصد از مردها در قرارهای اول تا چهارم عاشق می‌ شوند، در حالی که فقط 15 درصد از خانم ها چنین اتفاقی برای‌ شان می ‌افتد. خیلی از خانم ها خودشان اعتراف کرده اند که پس از چندین بار قرارهای عاشقانه باز هم عاشق نشده اند. با دانستن این ویژگی اکنون شما بسیار بیشتر از گذشته به انتخابگر بودن و سماجت یک زن پی می برید. در یک رابطه دوطرفه، مردان بیشتر از زنان درگیر عشق می‌شوند چرا که براساس بررسی‌ها مردان بیشتر از زنان تمایل دارند تا غریزه‌شان را برای رسیدن به فردی که او را جذاب و دلربا می‌دانند، ارضا کنند. از طرف دیگر، زنان بیشتر از طریق برنامه‌ریزی‌شده‌تری عاشق می‌شوند که تحت تاثیر سیر تکاملی‌شان است. آنها بیشتر به‌دنبال شریکی هستند که مراقب آنها بوده و قادر باشد خانواده‌شان را هم ازنظر مالی و هم ازنظر عاطفی تامین کند. زنان در رابطه‌شان با طرف مقابل علاوه بر جذابیت‌های فیزیکی، به‌دنبال مهربانی و سخاوت نیز هستند. ویژگی های جذاب یک زن برای مردان

 

ویار دوران بارداری برای زن ها خوب است

آیا می دانستید که ویار دوران بارداری برای سلامت جنین بسیار مفید است؟ مادرانی که در دوره بارداری خود به شدت ویار دارند کودک سالم تری به دنیا می آورند و احتمال سقط جنین در این دسته از زنان بسیار کمتر از بقیه است. البته توجه داشته باشید که اگر حالت تهوه و دردهای شکمی در دوران بارداری بیش از حد شود غیرطبیعی است و حتما باید به پزشک مراجعه شود. تهوع‌ ها به میزان نرمال و سردردهای بارداری هر دو نتیجه ‌ی مکانیسم دفاعی هستند که از جنین در برابر سموم مضر محافظت می‌ کنند. کارهایی که زنان قوی انجام می دهند.

 

زنان قرمز پوش باعث حسادت زن های دیگر می ‌شوند

 

زن با لباس قرمز

 

طبق تحقیقات صورت گرفته ثابت شده که زنان نسبت به زنانی که لباس قرمز می پوشند حس حسادت دارند و تصور می کنند که این زن ها خطری برای رابطه آن ها ایجاد می کند. همچنین زنان در این تحقیقات اعلام کرده اند که دوست ندارند همرشان با زنان قرمز پوش رابطه ای داشته باشد. نقش هورمون ها در زیبایی بیشتر زنان

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید