دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 1491

رژگونه برای صورت های گرد و کشیده چگونه است؟ صورت های مربعی با خط فک قوی را چگونه باید رژگونه بزنیم؟ ترفندهای رژگونه زدن را میشناسید؟!

آموزش رژگونه زدن برای صورت گرد و کشیده با عکس

چگونه رژگونه بزنیم؟ این سوالی است که در انتهای آرایش صورت، ذهن اکثر خانم ها را به خود مشغول میکند. جدای از اینکه چه رنگ رژگونه ای برای چه رنگ پوستی مناسب است، (آرایش صورت - ترفندهای آرایشی حرفه ای برای رژگونه زدن) اینکه چگونه و کجا رژگونه بزنیم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چون اشتباه زدن آن نه تنها صورت را زیبا نمی کند، بلکه باعث بدرنگ و نامتقارن نشان دادن صورت نیز می شود. در ادامه می خواهیم یاد بگیریم که برای صورت های کشیده، گرد، مربعی و تخم مرغی چگونه باید رژگونه بزنیم، با زیبامون دات کام همراه باشید!

رژگونه زدن برای صورت های کشیده

برای صورت های کشیده، رژگونه را روی سیب گونه زده و به سمت استخوان گیجگاه بکشید.آموزش قدم به قدم آرایش صورت لاغر و کشیده به همراه عکس

 

صورت کشیده

 

نکته حرفه ای:

برای طبیعی و جذاب شدن هرمدل صورت، بهتر است یک رژگونه ی کرمی را با یک براش پُر و درشت به گونه بزنید، بعد طبق روال همیشگی کرم پودر زده و در نهایت روی آن را رژگونه پودری بزنید.

رژگونه زدن برای صورت های بیضی شکل

برای صورت های بیضی شکل با چانه ی باریک، رژگونه را به سیب گونه بزنید و با براش رژگونه به خوبی ترکیب کنید.

 

صورت تخم مرغی

 

نکته حرفه ای:

برای اینکه آرایش صورتتان کمی دراماتیک و غلیظ تر شود، بعد از زدن فونداسیون و یک رژکونه پودری، از یک براش زاویه دار استفاده کرده و اندکی از رژگونه پودری با رنگ متفاوت را برداشته و روی خط گونه را بکشید و اگر از استفاده از رنگ ها ابا دارید، کمی پودر تثبیت کننده را به جای رژگونه پودری در روی خط گونه استفاده کنید.

 

رژگونه زدن برای صورت گرد

برای باریک کردن صورت های گرد، رژگونه را ب صورت زاویه دار از سیب گونه تا روی استخوان گیجگاه بکشید و به خوبی ترکیب کنید. آموزش قدم به قدم آرایش صورت گرد به همراه عکس

 

صورت گرد

 

نکته حرفه ای:

اگر پوست خشک و یا چین و چروک دار دارید از یک رژگونه ی کرمی استفاده کنید و اگر صورتتان چرب است حتما از  یک رژگونه پودری کمک بگیرید. رژگونه کرمی برای فصل سرد و رژگونه پودری برای فصل گرم مناسب هستند.

رژگونه زدن برای صورت مربعی

برای صورت های مربعی که استخوان فک واضح و محکمی دارند، رژگونه را باید به صورت مربعی تا نزدیکی بینی زد – از هر طرف چند سانتی متر با بینی فاصله داشته باشد.

 

صورت مربعی

 

نکته حرفه ای:

برای اینکه رژگونه در کل روز باقی بماند ابتدا یک رژگونه کرمی بزنید و سپس روی آن را با همان رنگ به صورت پودری بکشید.

آرایش صورت - منتخب انواع رژگونه صورت 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
اپیلاسیون نانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید