5 روش عالی برای اثربخشی بیشتر کرم های زیبایی و مراقبتی

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2372

هزینه زیادی برای کرم های مراقبتی و زیبایی پرداخت کرده اید و دوست دارید بهترین نتیجه را از آنها بگیرید؟ ما به شما می گوییم چطور و چگونه باید این کار را بکنید.

5 روش عالی برای اثربخشی بیشتر کرم های زیبایی و مراقبتی

سطح پوست دارای لایه سلولی مرده است که باعث تیره و کدر شدن آن می شود و همچنین این سطح، با یک لایه گرد و خاک و روغن هم کاور شده است پس واقعیت این است که شما این کرم های گران قیمت را این بخش از سطح پوست می زنید که در نتیجه جذب و اثربخشی خوبی ندارد. با "زیبامون دات کام" همراه باشید تا بهترین راه نتیجه گیری از این محصولات را برایتان بگوییم.

نکات و ترفندهای آرایشی شگفت انگیز که هر دختری باید بداند

 

روی پوست مرطوب بزنید

به این صورت که صورتتان را بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید نه اینکه روی پوست خیس بزنید. پوست بعد از شستشو مرطوب است، پس کمی بعد از شستن صورت، از این خاصیت اسفنجی پوست استفاده کنید تا سریعا تمام کرم را  به خود جذب کند.

 

پوست مرطوب و درخشان

 

پوست را گرم کنید

صورت را با آب گرم به جای آب سرد بشویید چون در این حالت، فضای بین سلولی بیشتری برای جدب بهتر کرم ایجاد می شود و از طرفی سیستم خونی برای خنک کردن صورت، جریا بیشتری به این ناحیه می فرستد که همین باعث جذب حداکثری کرم محبوبتان می شود.

 

شستن صورت

 

شب ها بهتر است

برای جذب بیشتر و بهتر کرم های زیبایی و مراقبتی، بهتر است آنها را در شب به پوستتان بزنید. در هنگام خواب، دمای پوست نیم درجه کمتر از داخل بدن است و به همین خاطر جریان خون بیشتری در پوست برای گرم کردم آن ایجاد می شود که همین جذب را بیشتر می کند.

همچنین بسیاری از ترکیبات موجود در کرم های زیبایی نباید در معرض نور (هم نور خورشید و هم نور مصنوعی) قرار بگیرند تا تاثیر بیشتری داشته باند.

ترفندهای آرایشی برای خانم های تنبل - به همراه عکس

 

کرم شب ضد چروک

 

تداخل ایجاد نکنید

اگر از 2 کرم مختلف برای 2 مشکل مختلف استفاده می کنید، باید بین آنها فاصله بیندازید. یکی را در شب و یکی را در روز بزنید. غیر از این مسئله، باید حواستان باشد که هر هفته یک یا دو بار هم از پوستتان لایه برداری کنید تا سطح سالم و بدون نقصی برای اعمال کرم ها داشته باشید.

 

کرم های زیبایی

 

سرم ها بهترند

اگر شما به دنبال یک رایحه قوی و ماندگار باشید، قطعا به جای ادوکلن و ادوتویلت، از عطری با نوع پرفیوم استفاده خواهید کرد. درباره کرم ها هم همین است. برای اینکه بیشترین نتیجه را از یک ماده موثره بگیرید، بهتر است آن را در انواع سرم جستجو کنید چون فعال ترین حالت آن ماده را برای برطرف کردن مشکل پوست دارد و جذب قوی تر و تاثیربخشی بیشتری دارد.

 

سرم پوست

 

اصول مراقبت از پوست و زیبایی در شهرهای بزرگ

ترفندهای زیبایی زنان در کشورهای مختلف

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید