دسته: کفش و لباس تاریخ نگارش: ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 1516

یکی از مشکلاتی که خانم ها و مخصوصا عروس خانم ها با کفش های پاشنه بلند دارند، راحت نبودن آنهاست که درد و فشار زیادی به روی پاها وارد می کند. اما مدل هایی هم هستند که این مشکلات را ندارند. آنها را بشناسید.

کفش مجلسی و کفش عروس - معرفی مدل های راحت و شیک

معمولا در مجالس، مهمانی ها و عروسی شما فقط یک جا نمی نشینید تا پذیرایی شوید و بعد هم از جای خود بلند شوید و بروید. مخصوصا عروس خانم ها که در این روز نهایی، از صبح باید کفش ها را به پا کنند و تا شب در حال گذراندن مراحل مختلف روز عروسی باشند و در مراسم هم، باید کلی روی پاها بایستند و... . پس خیلی مهم است که کفشی راحت و مناسب انتخاب کنید تا خستگی بیش از حدی به پاها و بدنتان وارد نکند.

بعضی از مدل های کفش مجلسی پاشنه های بسیار راحتی دارند و می توانند انتخاب مناسب و هوشمندانه ای باشند.

کفش عروس تخت و پاشنه بلند 2018 - جدیدترین مدل ها

 

کفش های پاشنه کوتاه

اگر به مدل های ظریف و بندی علاقه دارید و دوست دارید که کفشی با بندهای نازک خریداری کنید، توصیه می کنیم که حتما از مدل های پاشنه کوتاه استفاده کنید. این مدل کفش ها به دلیل نازک بودن بندها و بدون حفاظ ماندن پاها، فشار بیشتری به روی پا می آورند و راه رفتن را سخت می کنند. اما اگر پاشنه آن کوتاه باشد، دیگر این مشکلات را هم ندارد.

 

کفش عروس توری زیبا

 

کفش عروس صورتی رنگ

 

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

 

کفش مجلسی ساتن قرمز

 

کفش مجلسی نقره ای

 

کفش هایی با پاشنه های پهن

خیلی از خانم ها و عروس خانم ها نیاز دارند که کفش هایی با پاشنه بسیار بلند بپوشند تا اندازه قد آنها با لباس یا آقای داماد، تنظیم و هماهنگ شود. خب برای این خانم ها هم انتخاب های راحتی وجود دارد. کافیست مدلی با پاشنه های نسبتا پهن تر انتخاب کنید که رویی بسته ای هم داشته باشد.

 

کفش مجلسی مخملی

 

کفش مخملی ناخنی

 

کفش های ژلی

این کفش ها هم برای خانم های شیک پسند که حاضر نیستند از مد و مدلی که به آن علاقه دارند، دست بکشند ، مناسب است چون با وجود ظرافتی که در طراحی بدنه کفش وجود دارد، به دلیل استفاده از پوشش شیشه ای و شفاف، همچنان می تواند یک کفش راحت تر و مناسب تر از بثیه مدل ها باشد.

 

کفش سفید عروس

 

کفش های لژدار

و اما این مدل کفش ها که تقریبا می توان گفت راحت ترین مدل کفش های مجلسی هستند که هر خانمی حتی کسانی که بار اول است که کفش پاشنه بلند می پوشند هم می توانند به راحتی با آن راه بروند و اصلا خسته نشوند.

نکته:

اگر عروس خانم ها در راه رفتن با لباس عروس مشکل دارند، یکی از بهترین انتخاب ها همین کفش های لژدار است که می تواند فوق العاده باشد.

کفش عروس 2018 پاشنه بلندهای خاص

 

کفش لژدار با پاشنه نگین دار

 

کفش لژدار مجلسی

 

کفش سفید لژدار

 

کفش بندی لژدار

 

و اما کفش های تخت

این کفش ها راحتی بسیار زیادی دارند و می تواند از مهم ترین گزینه ها برای انتخاب کفش روزانه باشد اما برای مجلس و عروسی، خیلی توصیه نمی شود زیرا با لباس هایی که دامن بلند دارند، بهتر است کفش هایی با پاشنه بلند استفاده شود. اما یک کار هوشمندانه برای عروس خانم ها این است که 2 جفت کفش داشته باشند. یک جفت کفش شیک و پاشنه بلندی که آن را با وسواس زیاد برای عکاسی ها خریداری کرده اند و یک جفت هم کفش پاشنه تخت تا بتوانند در طول روز عروسی و زمانی که نیازی به کفش های پاشنه بلند نیست، از آن استفاده کنند و خسته نشوند.

 

کفش عروس تخت

 

نکاتی درباره انتخاب کفش عروس

انتخاب لباس عروس سایز بزرگ برای خانم های چاق به همراه عکس

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر رستم خسرویانی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید