در حال گرفتن اطلاعات...

سایه چشم اسموکی، آموزش 3 مدل سایه زدن شیک

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 7317

چگونه سایه چشم اسموکی شیک و بی نقصی داشته باشیم؟ آموزش سه مدل سایه چشم دودی شیک برای انواع سلیقه ها از لایت تا بولد را بخوانید!

سایه چشم اسموکی، آموزش 3 مدل سایه زدن شیک

کدام خانمی از سایه چشم اسموکی شیک و زیبا بدش می آید؟! وقتی رنگ های مات، ساتنی و شیمری باهم به زیبایی ترکیب می شوند و اثر هنری خاصی را خلق می کنند. اما اگر فقط سه رنگ سایه چشم داشته باشید چه می کنید؟اگر سایه چشم متالیک نیز در پالت سایه داشته باشید چی؟ در ادامه برایتان آموزش سه مدل سایه چشم دودی متالیک به همراه محصولات پیشنهادی را آورده ایم که هم شاین خاص خودشان را دارند و هم جزو ترندهای محبوب تابستان می باشند.

سایه چشم دودی شامپاینی متالیک

اگر اسم میکاپ صورت متالیک را شنیده اید ولی نمی توانید به یک باره کل آرایش صورتتان را تغییر دهید، بهترین انتخاب سایه چشم اسموکی شامپاینی است.

لوازم آرایش مورد نیاز:

پرایمر چشم

سایه چشم شامپاینی و سایه چشم برنزی – قهوه ای

ریمل

 

brown and champagne eyeshadow

ارایش چشم دودی دخترانه ( نکات و مدل ها )

مراحل انجام آرایش چشم

هر زمانی خواستید که آرایش چشم ماندگاری داشته باشید، پرایمر چشم را فراموش نکنید. از طرفی برای استفاده از سایه های متالیک حتما باید زیرسازی انجام دهید.

بعد از زیرسازی روشن ترین رنگ را بردارید و با یک براش پُر مخصوص به سایه چشم از خط مژه تا خط پلک را به خوبی بپوشانید. این باعث می شود سایه اسموکی تمیزتر و حرفه ای تری داشته باشید.

سپس یک براش با سر صاف بردارید و کمی از سایه چشم برنزی قهوه ای را به خط پلک بزنید و با براش پُر قبلی با سایه چشم زمینه ترکیب کنید، به طوری که خط بین دو سایه چشم فید شود.

برای این مدل سایه چشم نیازی به خط چشم نداریم چون قرار است استایلی نسبتا نچرال را داشته باشید که به عنوان آرایش روزانه بسیار مناسب است.

مژه ها را فر کنید (آموزش فر کردن اصولی مژه را بخوانید) و با ماسکارا دو یا سه لایه ریمل بزنید، سایه چشم اسموکی شامپاینی شیک شما آماده شد!

 

champagne smokey eye

 

سایه چشم دودی طلایی متالیک

حالا نوبت آن رسیده است که اندکی بولدتر و طلایی تر آرایش کنید!

لوازم آرایش مورد نیاز

پرایمر چشم

سایه چشم طلایی اکلیلی و قهوه ای کاکائویی

خط چشم مایع مشکی

ریمل

 

golden and bronze eyeshadow with liquid liner

 

مراحل انجام آرایش چشم

داستان را بلدید! پرایمر بزنید و صبر کنید تا خشک شود. سپس اندکی از سایه چشم طلایی را در کل پلک پخش کنید، به خصوص در گوشه ی خارجی پلک که قرار است جذابیت سایه چشم اسموکی را بیشتر نشان دهد. سپس از یک براش سر صاف استفاده کنید و خط پلک را با سایه چشم قهوه ای کاکائونی بپوشانید. بعد با براش پُر به ملایمت با رنگ زیری طلایی آن را ترکیب کنید.

برای اینکه سایه چشم دودی جذاب تری داشته باشید، با خط چشم مایع، روی خط مژه را بکشید و آن را به بیرون از چشم ادامه داده تا خط چشم گربه ای ملایمی را رسم کنید. در نهایت هم 2 تا 3 لایه ماسکارا روی مژه های فر داده شده بزنید!

 

golden brown smokey eye

 

آرایش چشم - شناخت حالت و مدل چشم ها

سایه چشم دودی متالیک برنزی

حالا نوبت به آن رسیده است که سایه چشم دودی بسیار دراماتیک و تیره ای را امتحان کنید!

لوازم ارایش مورد نیاز:

سایه چشم متالیک سبز – زرد – خاکستری متالیک

سایه چشم مشکی

ریمل بورگاندی تیره

 

yellow green and black eyeshadow

 

مراحل انجام آرایش چشم

پرایمر را به پلک بزنید و بعد از خشک شدن به مرحله ی بعدی بروید. هرچه براش پُر مو تر باشد، بهتر است و کار را راحت تر انجام خواهید داد. چون در هنگام استفاده از سایه چشم تیره در صورت اشتباه و یا سنگین کردن سایه، آرایش چشم خیلی بهم ریخته و بد به نظر می رسد. برای همین سایه را به میزان اندکی و به ملایمت از خط مژه به سمت بالای خط پلک ببرید.

آموزش آرایش سایه چشم دودی آبی نفتی

سپس سایه چشم مشکی را برداشته و لایه از آن را به خط پلک بزنید و به خوبی ترکیب کنید تا جایی که خط بین دو رنگ محو شود. اگر می خواهید سایه چشم خیلی دراماتیک شود، بالای خط مژه را با مداد مشکی ضدآب به خوبی بکشید و با براش سر گرد مخصوص به خوبی محو کنید. در نهایت به جای استفاده از ریمل مشکی از یک ریمل قرمز بورگاندی تیره استفاده کنید تا استایل متفاوتی به آرایش چشم دودی تان بدهد.

 

bronze and brown metallic smokey eye

 

خب نظر شما چیست؟ شما کدام یک از سایه اسموکی های بالا را انتخاب می کنید؟! ممنونیم که با زیبامون دات کام همراه بودید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید