دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 413

برخی از سنگ ها برای خانم ها به طور شگفت انگیزی خاصیت شفابخشی دارند، با سنگ های شفابخش زنان بیشتر آشنا شوید.

زیبایی و خواص درمانی برخی سنگ ها

امروزه استفاده از سنگ ها برای کاربرد درمانی و زیبایی در بین مردم به خصوص خانم ها بسیار افزایش یافته است. امروزه علم فیزیک ثابت کرده است سنگ ها می توانند ارتعاشاتی را به سوی بیمار گسیل کنند که اگر تشخیص بیماری درست باشد متناسب با آن می توان سنگ مورد نظر را به کار برد به عنوان مثال می توان از یشم برای درمان مشکلات قلبی و افزایش حافظه استفاده کرد.

 

کوارتز سنگ شفابخش زنان

 

سنگ کوارتز صورتی

 

کوارتز یا دُرکوهی، در رنگ های صورتی، آبی روشن، سرخ رنگ، سیاه دودی، سفید شیری یافت می شود. نوع صورتی کواترز (رز کوارتز) معروف به سنگ عشق ورزی است. کوارتز سنگی مقاوم ولی ترد و شکننده است. سنگ های کوارتز از انسان در برابر نیروهای منفی حمایت می کند و باعث رشد معنوی و آرامش در فرد می شود. طریقه استفاده از این سنگ بدین صورت است که شما می توانید آن را همیشه به همراه داشته باشید تا انرژی های مثبت به شما منتقل شود. بازتاب این سنگ در برابر بیماری های سرطانی نقش مهمی را ایفا می کند.کوارتز تسکین دهنده سیستم عصبی است. یا از کریستال زرد برای درمان افسردگی استفاده می شود. با پیشرفت علم فیزیک، این علم نیز مورد توجه قرار گرفت و از صنعت تا درمان از آن استفاده شد.

 

طریقه نگهداری و شارژ کوارتز

چون سختی کوارتز بالاست پس سنگی شکننده و ضعیف نیست .برای شارژ آن سنگ کوارتز را یک بار در ماه شسته و به مدت ۳ ساعت در برابر نور خورشید قرار دهید تا انرژی مجدد را بدست آورد. بهترین راه برای تقویت حافظه

 

فواید استفاده از کوارتز دودی

کوارتز دودی سبب تقویت ماهیچه ها، عضلات بدن، رفع انقباض وگرفتگی آنها می شود و به رباط ها و زانوها نیرو میدهد، همچنین سنگی درد زداست که دردهای کمر وعضلات را تسکین می دهد.

 

خواص و فواید کوارتز آبی

 

کوارتز آبی

 

کوارتز آبی سبب تقویت سیستم ایمنی بدن بویژه دربرابر اشعه های مضر میگردد لذا قرار دادن آن درکنار تلویزیون ، کامپیوترو… مناسب است. این سنگ بر گلو بسیار تاثیرگذاربوده وحنجره وریه ها را تقویت می کند. استفاده ازآن برای دفع افسردگی دلتنگی بویژه برای کسانی که درغربت به سر می برند مفید است. همراه داشتن کوارتز دودی برای کسانی که اندامی ضعیف دارند مناسب است چراکه باانرژی مثبت فراوانی که انتقال می دهد سبب تقویت قوای بدن آنها می شود. استفاده از این سنگ را برای کسانی سفارش می کنند که دچار منفی بافی و افسردگی گردیده اند و نا امیدند.

 

خواص و فواید کوارتز شیری یاشفاف

امروزه بطور وسیعی از کوارتز شیری برای درمان استفاده می کنند لذا به آن کوارتز شفابخش می گویند. کوارتز شیری درهرجای بدن که قرار گیرد انرژی آن قسمت را فوق العاده افزایش می دهد لذا برای رفع خستگی و ترمیم وبازیابی قوا مناسب است. کوارتز شیری سیستم عصبی بدن راتقویت می کند و غدد و هورمونها را فعال و تنظیم می نماید. رومیان نیز در گذشته برای کاهش تب، درد و ورم از آن استفاده می کردند بطوریکه هنگام تب قطعه ای کوارتز را روی زبان بیمار می گذاشتند.

 

خواص لعل بنفش

 

لعل بنفش

 

لعل بنفش یا « سنگ شفابخش اساسی » یکی از مهمترین سنگهای شفابخشی است که قدرت پاک کنندگی و تصفیه نفس را دارد و همه انرژی های منفی را از وجود مرد بیرون می راند.

برای دور کردن نیروهای منفی از وجود خویش، می توانید چند تکه سنگ لعل بنفش را در خانه یا دفتر کار خود نگهداری کنید.

اگر از نگرانی و اضطراب رنج می برید یا مشکل تنفسی دارید چند تکه کوچک از این سنگ را در جیب پیراهن خود بگذارید تا نزدیک سینه تان باشد.

لعل بنفش همچنین برای درمان میگرن و دردهای مفاصل مفید است.

لعل بنفش بدبینی و منفی گرایی را از وجود فرد دور می کند و به زنان صفا و پاکی می بخشد.

این سنگ احساس حقارت و خودکم بینی را در فرد از بین می برد و به او یک چشم انداز معنوی می بخشد.

آرامش و صبر را در شخص افزایش می دهد و قلب را سبک می کند.

 

فواید اشک سرخ پوست

 

سنگ اشک سرخ

 

خیلی تیره است ولی در عین حال نور را از خود عبور می دهد. اگر شما تكه كوچكی از آن را جلوی نور نگه دارید می توانید همچون شیشه، طرف دیگر را ببینید. به هرحال ، اگر شما از سنگ اشك سرخپوست برای جذب احساسات منفی استفاده كنید، خواهید دید كه قسمتی از فضای درونی آن تیره و كدر می شود و گاهی اوقات بعد از برطرف شدن غم و اندوه ، دوباره شفاف می گردد. اشك سرخپوست كمك می كند كه اشكهای زنان از چشمانش جاری شود و همه موانعی را كه فرد را از تجربه غم و اندوه سنگین باز می دارد از میان بر می دارد. این سنگ همه عقده های فروخفته را بیدار می كند و باعث سبك شدن روح شخص می شود. این سنگ سپس غم و اندوه شخص را از او می گیرد و تغییر رنگ می دهد و تیره می شود.

 

خواص کهربا

• کهربا از جمله سنگ های شفابخش و بسیار متنوع و نیرومند است و عملی شگفت انگیز بر علیه آلرژی ها، اگزما و بثورات پوستی دارد. همچنین آلرژیهایی که از حیوانات و گرده های گل ایجاد می شوند و تب یونجه و غیره … را شفا می بخشد.

• این سنگ درد دندان را در بچه ها، ناراحتی های ریشه دندان در افراد بالغ و سایر ناراحتی های دهان و … را درمان می کند. التهابات مفاصل، بیماریهای مزمن، رماتیسم و دردهای کمر و پشت را کاهش می دهد.

• بعلاوه این سنگ کمک بزرگی به دردهای ناحیه گلو، زکام، تب، دردهای چشم،‌گوش و عفونتهای مجرای تنفسی مانند برونشیت، سرفه و آسم می کند. کهربا سوخت و ساز را در بدن افزایش می دهد. و عملکرد کبد و تیروئید را حمایت می کند. زخم ها و التهاب هایی که در قسمت زانو، ساق پا و ماهیچه های بدن صورت می گیرند، توسط کهربا نیز درمان پذیرند.

• این سنگ باعث تمایل ما به درمان بیماریها و حفظ تعادل در بدن می شود. کهربا نیروی اراده را افزایش می دهد و ما را در درمان پیش از موقع حمایت می کند تا آن را بی اهمیت فرض نکنیم.

• کهربا یا «سنگ آرامش دهنده» نوعی کریستال است که به اعصاب شخص آرامش می بخشد.

• انرژی های منفی را از فرد دور می کند و او را تشویق می کند که زندگی را زیاد سخت نگیرد.

• این سنگ همچنین در طی مراقبت های بعد از عمل جراحی می تواند آرامش دهنده هیجانات و عواطف باشد.

 

سنگ کهربا

 

اثرات شفابخش کهربا شامل

• مهار نمودن انرژی های اضافی و خارج کردن انرژی های منفی

• کسب انرژی های مثبت و ایجاد آرامش

ممنون از اینکه زیبامون را دنبال کردید. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
سالن زیبایی شلر
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید