دسته: تشریفات تاریخ نگارش: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 3731

اگه مراسم عروسیتون نزدیکه و هنوز فکری برای کیسه شاباش و گیفت هایی که احیانا می خواین برای مهموناتون داشته باشین، نکردین، خب پس مدل های جدید این کیسه ها و سبدهای زیبا رو ببینین.

کیسه شاباش عروسی، تزیین و مدل کیسه پول عروس

مراسم عروسی پر از ریزه کاری های جذاب و دوست داشتنیه که هر دختر خانومی اونا رو با توجه به سلیقه خودش انتخاب و برنامه ریزی می کنه. یکی از این ریزه کاری های جالب، در نظر گرفتن یه کیسه یا سبد زیبا برای جمع آوری شاباش ها و کادوهاست که کار رو برای ساقدوش عروس، خیلی راحت می کنه. در ضمن از این کیسه ها می تونین برای نگهداری گیفت های مراسم عروسی هم استفاده کنین. یادتون باشه که همین جزئیات ساده و ارزون قیمت می تونه باعث شیک تر شدن برگزاری مراسم عروسی بشه، پس سلیقه و هنر خودتونو به کار ببرین و اگه می تونین، خودتون این کیسه ها رو تزیین کنین.

 

کیسه ساتنی گلدوزی شده سفید رنگ

این کیسه ساده که الگوی دوخت بسیار آسونی هم داره، به زیبایی با نخ گلدوزی سفید و مروارید های ریز تزیین شده  و شما هم می تونین خودتون اونو توی خونه آماده کنین.

 

کیسه شاباش عروس

 

کیسه پارچه ای با بند گل دار و روبان حریر

پارچه های گیپوری و اضافی رو می تونین به این سادگی به کیسه های خوشگل و زیبا تبدیل کنین.

تاج عروس گیپوری

 

کیسه شاباش

 

کیسه روبان دوزی مخصوص شاباش عروسی

اگر هنر گلدوزی یا روبان دوزی بلدین، کارتون توی تزیین کیسه های شاباش مخصوص عروسی خیلی راحته و می تونین مدل های خیلی شیکی درست کنین.

 

کیسه ساتنی شاباش عروس

 

کیسه شاباش با گل های حریر ارگانزا

این گل های ریز و درشت زیبا رو می تونین از فروشگاه های خرازی تهیه کنین و روی کیسه ها بدوزین. البته خودتون هم می تونین درستشون کنین اما توی خرازی ها، معمولا مدل های خیلی زیبایی از جنس های مختلف وجود دارن که انتخاب اونا خیلی ساده تره.

 

کیسه شاباش عروس با گل های پارچه ای

 

کیسه ساتن مروارید دوزی

یکی از ساده ترین کارها برای تزیین هر چیزی، استفاده از مروارید هستش که هر خانمی با هر سطح از مهارت دوخت و دوز، می تونه انجامش بده.

 

کیسه ساتن مروارید دوزی

 

انواع سبد پول و هدایای عروسی

این یه سبد معمولی هستش که با پارچه گیپوری و مروارید و گل پارچه ای تزیین شده. با این متریال و یه کم چسب حرارتی، خیلی راحت می تونین سبدهایی که توی خونه دارین رو آماده کنین.

همچنین می تونین برای درست کردن سبدهای گیفت و کادو، از الگوهای آماده (اسکلت های فلزی مکرومه و ابریشم بافی) استفاده کنین.

 

سبد پول و هدایای عروسی

 

سبد ابریشم بافی گیفت و شاباش عروس

 

سبد تزیین شده پول و گیفت عروسی

 

سبد شیک و کار شده پول عروس

 

سبد کار شده پول و هدایای عروسی

 

جعبه مقوایی شاباش عروس

 

با زیبامون دات کام، همیشه به روز و جذاب باشین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر رستم خسرویانی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید