سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 4531

قیمت انگشتر چوبی مینیاتوری، انگشتر چوبی مردانه، انگشتر چوب و رزین و خرید انگشتر سکرت وود، به همراه توضیحات و تصاویر و همچنین ویدیوی آموزشی ساخت انگشتر چوبی رو ببینین!

 

انگشتر چوبی آبی در زمینه سورمه ای قهوه ای

 

کمپانی سکرت وود (Secret Wood) در زمینه تولید بدلیجات به خصوص انگشترهای چوبی خاص و انگشتر چوبی مینیاتوری فعالیت می کنه، این شرکت در سال 2015 و شهر ونکوور (Vancouver) کانادا (Canada) تاسیس شده. مصنوعات چوبی که تولید می کنن بخش بزرگیش الهام گرفته از طبیعت خاص و خارق العاده ی کانادا هستش. ترکیبی از نمادهای فانتزی و زیبایِ محیط طبیعی ونکوور به همراه نحوه ی ساخت متفاوت این انگشترهای چوبی مینیاتوری باعث شده که بدلیجات دست ساز رزینی منحصر به فردی از قبیل انگشتر چوبی، گردنبند، دستبند و مدل های شبرنگ اون ها به وجود بیاد. همه ی این مصنوعات ترکیبی از جنس های مختلف چوب و رزین (آموزش ساخت بدلیجات دست ساز - زیور آلات رزینی) هستن که در بعضی از موارد هم بهشون شکوفه های گل طبیعی و رگه های طلا و نقره اضافه میشه. در ادامه منتخب این انگشترهای چوبی زیبا و مینیاتوری رو به همراه قیمت و توضیحاتشون ببینین و در نهایت هم ویدیویی از آموزش ساخت انگشتر چوبی رو مشاهده کنین و لذت ببرین!

 

لوگو سکرت وود

 

انگشترهای چوبی مینیاتوری سکرت وود با طرح باد، آبشار، شفق قطبی و اقیانوس

1 – Waltz Of the Winds: والس بادها (والس یه مدل رقص  محلیه که در اون رقصنده ها همدیگه رو نگه میدارن، از والس های معروف به والس شماره 2 دیمیتری شوستاکوویچ میشه اشاره کنیم)

این انگشتر چوبی از رزین آبی روشن و سفید درست شده و چوب اون از درخت ماهون ستونی که بومی آفریقاس)

قیمت: 145 دلار

2 – Azure Falls: آبشار آبی، این انگشتر از رزین آبی روشن و گیاهان سبز تیره درست شده و نشون دهنده ریزش آبشار در یک فضای بهشتی و ناشناخته س، چوب اون از ماهون ستونی هستش.

قیمت: 185 دلار

3 – Aurora Borealis: شفق قطبی، جادوی آسمان که در چشم های بیننده نشق میبنده، نورهای درخشان از سرزمین های شمالی که دلپذیری بی نهایتی رو به انسان میده. این انگشتر از رزین آبی خاکستری و شفق سبز درست شده و چوب اون هم از ماهون ستونی هستش.

قیمت: 185 دلار

4 – Ocean Oasis: پناهگاه اقیانوسی، جایی که خشکی تموم میشه و اقیانوس باهاش ترکیب میشه، جایی که تپه ها به آبی اقیانوسی تبدیل میشن. این انگشتر چوبی مینیاتوری از رزین سبز آبی و اندکی خزه تشکیل شده و جنس چوبش از Wenge (رز وود) هست که بومی آفریقا هستش.

قیمت: 130 دلار

مدل های ساعت مچی چوبی مردانه

انگشترهای چوبی سکرت وود

 

انگشترهای چوبی مینیاتوری سکرت وود با طرح شکوفه های بهاری، دسته گل، جنگل سبز و گل های سفید

1 – Ethereal Blossom: شکوفه های فرا زمینی، قلب های نرم و مهربان می دونن که تکامل فقط در ظرافت شکوفه می کنه. این حلقه از رزین شفاف و شکوفه های صورتی و برف سفید تشکیل شده که در تاریکی می درخشن و چوب او از درخت Wenge هستش.

قیمت: 165 دلار

2 – Le Bouquet: بوکه ی گل، دسته گل چیزی بیشتر از یک زیورآلات شیک هستش، این هدف هنری، زیبایی خالص و زنده ای هستش که نامیراست! این انگشتر چوبی مینیاتوری از رزین شفاف، شکوفه های صورتی، بنفش و سفید به همراه برف سفید تشکیل شده که در تاریکی میدرخشه. چوب اون از درخت بلوط هستش که به شدت محکمه.

قیمت: 145 دلار

3 – Green Millettia Laurentii: رز وود سبز، حتی در تاریکترین بخش های تاریکی هم طلا می تونه بدرخشه. این انگشتر از رزین سبز و رگه هایی از طلای واقعی تشکیل شده و چوب استفاده شده در اون رزوود هستش.

قیمت: 180 دلار

4 – Ethereal White Flower: گل سفید فرا زمینی، در حالیکه برف زمین رو فرا گرفته، چشم های مشتاق می تونن گل های سفید رو پیدا کنن. این حلقه چوبی مینیاتوری از رزین شفاف و شکوفه های سفید تشکیل شده و چوب اون هم از رزوود استوایی هستش.

قیمت: 165 دلار

آموزش ساخت گردنبند با کاغذ و چوب

انگشترهای چوبی با منظره طبیعت سکرت وود

 

انگشترهای چوبی سکرت وود با طرح سوپرنوا، تپه های مرجانی، قله قطبی و رودخانه پاییزی

1 – Eternal Supernova: ابر نواختر جاودان، در دنیای فرا زمینی و فضایی جستجو کنین و در میان کهکشان ها و سایر اجرام، رنگ های جهان رو ببینین و غوطه ور بشین این انگشتر از رزین آبی و صورتی فوشیا تشکیل شده و برف سفید هم داره که برای شبرنگ بودنش هست، چوب اون هم از رزوود هستش که بومی مناطق استواییه.

قیمت: 145 دلار

2 – Coral Reef: تپه های مرجانی، در نقطه ی اتصال دریا به جنگل های بارانی، زیبایی های کریستال گونه آزاد و رها رشد می کنن، این انگشتر چوبی مینیاتوری از رزین آبی روشن و رزین  صورتی و بنفش برای درست کردن تپه های مرجانی درخشان در قعر دریاها درست شده و جنس چوبش از رزوود هست.

قیمت: 145 دلار

3 – Arctic Summit: قله ی قطبی، برف نرم مانند مخمل روی قله ی کوه رو می پوشونه و دریاچه ی یخی پنهان ممکنه پناهگاهی امن باشه که دنبالش می گشتین..

این انگشتر چوبی مینیاتوری زیبا از رزین شفاف و چوب درخت رزوود ساخته شده که در تاریکی یه قسمتش مثل دریاچه ی آب میدرخشه.

قیمت: 165 دلار

4 – Autumn River: رودخانه ی پاییزی، در مسیر جنگل قدم زنان راه برین، بوی هوای تازه ی پاییزی هیچوقت کهنه و آزار دهنده نمیشه. این انگشتر چوبی از چوب ماهون ستونی و رزین رنگین کمانی ساخته شده که رود اون به تاریکی درخشانی ختم میشه.

قیمت: 155 دلار

آموزش ساخت انگشتر با وسایل ساده

انگشترهای چوبی گلدار سکرت وود

 

انگشترهای چوبی مینیاتوری با طرح های زبانه های آتش، یخ رود، کهربا و اقیانوس

1 – Breath Of Fire: زبانه های آتش، زبانه های طلایی آتش در طبیعت میچرخن و شانسی دوباره برای رشد و زندگی به اون میدن. دمیدنِ تغییرات...

این انگشتر چوبی مینیاتوری از چوب رز وود و رزین شفاف و قرمز و نارنجی ساخته شده.

قیمت: 135 دلار

2 – Golden Glacier: یخ رود طلایی، نور طلایی یخ رود رو در خودش شستشو میده، همانند باد خنکی که در طبیعتی یخ زده می رقصه... این انگشتر چوبی از رزین شفاف و آبی روشن به همراه ریسه هایی از طلای واقعی ساخته شده و چوب اون از بلوط هستش.

قیمت: 120 دلار

3 – Ember Spirit: روح کهربا، از میان خاکسترها روح کهربا بیدار شده و پیام آور زندگی و احساسِ جدیدیه.. این انگشتر چوبی زیبای مینیاتوری از رزین شفاف و شعله های نارنجی و درخت های پوشیده شده از خاکستر درست شده و جنس چوبش از رز وود هستش.

قیمت: 135 دلار

4 – Silver Ocean Oasis: مامن نقره ای اقیانوس، جایی که خشکی تمام میشه و اقیانوس آغاز میشه.  این حلقه چوبی از رزین سبز آبی تشکیل شده و کمی خزه و نقره هم داخلش داره، چوب پایه ش از رز وود تشکیل شده.

قیمت: 289 دلار

بدلیجات دست ساز مفتولی - آموزش ساخت گوشواره مفتولی کریستالی

انگشترهای چوبی با طرح های مختلف

 

انگشترهای چوبی مینیاتوری به همراه نقره

1 – Silver Ethereal Blossom: شکوفه های فرا زمینی نقره ای

قیمت: 319 دلار

2 – Silver Eternal Supernova: ابر نواختر جاودان نقره ای

قیمت: 319 دلار

3 – Sterling Moonlight: نور ماه نقره ای، زیر مهتاب با نورهای نقره ای دراز بکشین و اجازه بدین نور نیمه شب به درون پوستتون نفوذ کنه... این انگشتر چوبی مینیاتوری زیبا از رزین بنفش تیره و خطوط نقره ساخته شده و چوب اون هم از رزوود هستش.

قیمت: 219 دلار

4 – Silver Green Millettia Laurentii: رز وود سبز نقره ای

قیمت: 279 دلار

معرفی سایت طلا و جواهر دست ساز و بدلیجات خانگی

 انگشترهای چوبی با طرح های خاص سکرت وود

 

ویدیو آموزش ساخت انگشتر چوبی سکرت وود

 

 

 

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین! شما کدومیک از این انگشترهای چوبی مینیاتوری رو میپسندین؟!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
شیما رستمی
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
سلام. میشه برای ساخت انگشتر طرح کهکشان راهنمایی کنید. چطور رنگها و رزین مخلوط نشن؟
پاسخ
محمد زارعی
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
ببخشید اون دستگاهی که باهاش چوب رو شکست اسمش چیه و از کجا میشه تهیه کردلطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید Yasuo.samurai43@gmail.com
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید