دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 306

کارشناسان فنگ‌شویی بر این باورند در خانه‌ای که نظم و بهداشت رعایت نمی شود نمی توان توقع محیطی شاد و سالم برای اعضای خانه داشت. در این مطلب به نکات فنگ شویی در خانه می پردازیم پس با ما همراه باشید.

فنگ شویی، اجرا کردن نکات طلایی آن در خانه

زندگی اعضای یک خانواده بستگی زیادی به چیدمان وسایل خانه، برقراری نظم و انضباط در خانه و تمیز و سالم بودن وسایل خانه دارد. خانه ای که همه چیز تمیز، منظم و آراسته است انرژی، شادابی و نشاط به اعضای خانواده می دهد. بنابراین رابطه علت و معلولی روشنی میان آراستگی و سلامت و بهداشت اعضای خانواده نهفته است.

 

هدف: خوشبختی

 

خانه شلوغ و کثیف

 

 راهکار: با شلوغی‌ها خداحافظی کنید

یکی از نکات مهم فنگ شویی دوری از درهم برهمی و شلوغی فضا و اتاق های خانه است. چینی ها معتقدند که خوشبختی از خانه های شلوغ و کثیف فاصله می گیرد. آنها معتقدند که شلوغی و کثیفی اتاق های خانه از دقت و تمرکز افراد می کاهد و  این همان چیزی است که می‌تواند به مرور  خوشبختی، پول و محبت را در خانه تحت‌تاثیر خود قرار دهد، تا می‌توانید به بهداشت و پاکیزگی خانه خود توجه کنید و هرگز اجازه ندهید میز کارتان شلوغ و درهم باشد.

 

هدف: پیشرفت در زندگی

راهکار: اشیای خراب را از خانه دور کنید

اگر در خانه شما وسیله ی خراب یا شکسته ای وجود دارد باید فورا آن را از خانه دور کنید و یا اینکه آن را تعمیر کنید. وجود وسیله خراب در خانه تولید انرزی منفی می کند و از پیشرفت اعضای خانواده جلوگیری می کند و همچنین مانع از برنامه ریزی درست و از دست دادن وقت و زمان می شود.

 

هدف: تندرستی

 

باز کردن پنجره

 

راهکار: نور طبیعی را از دست ندهید

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید پرده های خانه را کنار بزنید و پنجره ها را باز کنید تا نور و گرمای خورشید وارد خانه شود و همچنین هوای تازه وارد فضای خانه شود. انجام این کار یکی از اصل های فنگ شویی است که به سلامت و تندرستی اعضای خانواده کمک می کند. کنار زدن پرده و باز کردن پنجره باعث میشه که هوای راکد در خانه به جریان درآید و اکسیژن مورد نیاز در فضای اتاق ها پخش شود.

 

هدف: افزایش انرژی مثبت

راهکار: پرهیز از قرار دادن اجسام نوک تیز در خانه

وجود اجسام نوک تیز در خانه باعث از بین رفتن کانون انرژی های مثبت در خانه می شود. بنابراین بهتره هنگام خرید وسایل خانه و مبلمان و میزها به سراغ آن هایی بروید که گوشه تیز ندارد و معمولا گرد هستند. همچنین برای انتخاب گلدان آپارتمانی گیاهانی که برگ‌های آنها بدون زاویه، گرد و منحنی هستند در مقایسه با گیاهانی که برگ‌های زاویه‌دار و تیز دارند، ارجحیت دارند و انرژی مثبت بیشتری در فضای خانه تولید می کنند. چیدمان لوازم آرایش و مرتب کردن آنها

 

افزایش پس‌انداز

راهکار: شیرهای منزل را چک کنید

یکی از قوانین فنگ شویی پس انداز خانواده به عنوان یک پشتوانه مالی برای اعضای خانواده است. یکی از مهمترین کارها برای رسیدن به پس انداز خانواده چک کردن شیرهای آب است، چون هدر رفتن آب باعث هدر رفتن ثروت و پس انداز خانواده می شود. بناابراین هر ماه لوله کشی و شیرآلات خانه را چک کنید تا مطمئن شوید که چکه نمی کند.

 

هدف: افزایش صمیمیت در خانه

 

اتاق خواب شکلاتی

 

راهکار: برای هر اتاق رنگی وی‍ژه در نظر بگیرید

انتخاب رنگ مناسب در خانه یکی از قواعد مهم فنگ شویی است که تاثیر زیادی در زندگی افراد دارد. انتخاب رنگ آبی برای سالن نشیمن بسیار مناسب است چون باعث ایجاد آرامش و انرژی مثبت و ایجاد صمیمیت بین اعضای خانواده می شود. برای اناق خواب رنگ قهوه ای شکلاتی انتخاب مناسبی است چون این رنگ انرژی‌‌های سکون و راکد را با خود همراه دارد موجب افزایش آرامش اعضای خانواده هنگام خواب می‌شود. برای فضای آشپزخانه هم رنگ قرمز انتخاب مناسبی است چون باعث افزایش انرژی و اشتها در افراد می شود. چیدمان جهیزیه عروس جدید 97

 

هدف: بهبود کیفیت خواب

راهکار: حذف لوازم برقی از اتاق خواب

طبق علم فنگ شویی برای داشتن خواب آرام و راحت باید تمامی وسایل برقی و الکترونیکی کاری را از اتاق خواب خود دور کنید. برای داشتن تمرکز هنگام خواب و کمک به خوابی راحت، وسایلی مثل موبایل، کامپیوتر، تلوزیون و تردمیل و ... را از اتاق خواب خود دور کنید. مدل جهیزیه لاکچری و چیدمان لوکس منزل عروس + تصاویر

 

هدف: افزایش موفقیت

راهکار: مثبت اندیشیدن

از این راه می‌توان به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای افزایش موفقیت و خوشبختی اشاره کرد و آن فکر کردن به انرژی‌های مثبت و اتفاق‌های خوب در طول زندگی است. تفکر مثبت در طول زندگی می‌تواند شما را به سمت موفقیت سوق دهد و لحظه‌لحظه‌های زندگی شما را پر از نشاط و شادمانی کند.

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
اپیلاسیون نانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید