سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 2452

جدیدترین مدل بافت مو دخترانه که ترند اینستاگرامی هم هست، بافت مو دی ان ای (DNA) هستش، یکی از بهترین مدل های بافت مو تابستان 2018!

 

بافت موی دی ان ای

 

یکی از جدیدترین مدل های بافت مویی که در تابستان 2018 مد شده و در واقع در اینستاگرام به صورت ترند درآمده، بافت موی سه ردیفی تیغ ماهی یا مدل DNA هستش که بنا به اسمش، الهام گرفته از دی ان ای سلول ها می باشه. این بافت مو شباهت خیلی زیادی به بافت موی فرانسوی داره و اگر موهاتون رنگی رنگی باشن خیلی بهتر و قشنگ تر نشون داده میشه. برای یاد گرفتن این مدل بافت مو دخترانه ی جدید ادامه متن رو بخونین!

مراحل قدم به قدم آموزش بافت موی دی ان ای DNA + ویدیو

اول از همه یک دم اسبی کنار سر درست کنین و دورش رو با یک کش شفاف ببندین، و بعد طبق فیلم با یک قسمت باریک مو دورش رو بپوشونین و با یک گیره، گره بزنینش. ( یه قسمت خیلی باریکی مو بگیرین و دور این قسمت دم اسبی ببندین، بعدش یک گیره مو رو از زیر رد کنین و انتهای باز مو رو بگیرین و بپیچونین و از داخل گیر رد کنین، حالا گیره رو به سمت پایین بکشین تا مو همراهش بیاد و قفل بشه.)

دم اسبی رو به سه قسمت تقسیم کنین، طوری که قسمت وسطی کمی باریکتر باشه. اندکی مو رو از قسمت اول دم اسبی جدا شده – در این فیلم دست چپ – بگیرین و بیارینش رو و بعد زیر قسمت مرکزی و بعد متصلش کنین به ریسه موی راستی.

حالا اندکی مو رو از قسمت سمت راستی بگیرین و بیارینش زیر و بعد روی قسمت مرکزی و بعدش با ریسه موی دست چپی ترکیبش کنین.

این دو مرحله، قدم های پایه تکنیک بافت مو به سبک DNA هستن و باید تکرار بشن. مراقب باشید که ریسه های مو رو محکم بگیرین. وقتی که بافت تموم بشه، مو خود به خود حالت پیچشی به خودش میگیره که میتونین اون رو با دستتون بپیچونین و در نهایت نوک موها رو با اتو فر کنین!

 

 

 

نظر شما راجع به این ترند جدید چیه؟ ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
نظر خود را ثبت کنید