دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 279

داشتن رابطه عاطفی سالم یکی از اتفاق های قشنگ و دوست داشتنی زندگی هر فردی است که در ادامه این مطلب با نشانه های این رابطه آشنا می شویم.

نشانه های داشتن یک رابطه عاطفی سالم و عاشقانه

داشتن یک رابطه عاطفی سالم یکی از اتفاقات خوبی هست که هر انسانی می تونه در زندگی اونو تجربه کنه. داشتن یک رابطه عاطفی سالم می تونه تمام زندگی فرد رو سرشار از انرژی مثبت کنه. در این مطلب می خوایم بررسی کنیم ببینیم ویژگی های یه رابطه عاطفی سالم چیه که فرد در اون رابطه دوست داره عشق تمام وجودشو در بر بگیره.

 

در یک رابطه عاطفی سالم دو نفر باهم توافق دارند

 

رابطه عاطفی سالم

 

خیلی وقت ها میان زوج ها اختلاف نظر های زیادی وجود داره که اگه نتونن با هم کنار بیان به مشکل می خورن. معمولا افرادی که بر سر مسائل و تصمیمات مهم زندگی با هم توافق دارن می تونن یه رابطه عاطفی سالم و یه زندگی موفق داشته باشن. متولدین ماه های مختلف سال کی ازدواج می کنند؟

 

در یک رابطه عاطفی سالم زندگی شخصی فرد به پایان نمی رسد

خیلی از افراد هنگامی که وارد یک رابطه جدی مثل ازدواج می شن دوست دارن همو محدود کنن و در واقع زندگی شخصی فرد رو با محدودیت روبرو کنن. این محدودیت ها مثل درس خوندن، سرکار رفتن، گردش و سفر با دوستان و .. هستن. در یک رابطه عاطفی سالم زندگی شخصی هیچکدام از دو طرف به پایان نمی رسد و هر دو برای زندگی شخصی یکدیگر ارزش قائل هستن. حقایقی در مورد خانم ها که خودشان هم نمی دانند

 

در یک رابطه عاطفی سالم حریم مالی مشترک وجود دارد

در یک رابطه عاطفی سالم مهم نیست که کی کار می کنه و پول در میاره، مهم اینه هر دو نفر به اون پول دسترسی دارن و از اون سهم دارن و می تونن برای انجام کارهای مالی بزرگ باهم مشورت کنن و تصمیم بگیرن.

 

در یک رابطه عاطفی سالم دو طرف برای هم جذابند

 

رابطه عاشقانه سالم

 

در یک رابطه عاطفی سالم ظاهر و شخصیت درونی دو طرف برای هم جذاب است. در این روابط سالم شاید خیلی وقت ها فرد اصلا زیبا نباشد اما مهم این است که برای شریک زندگی اش جذاب است و اونا همه جوره همدیگه رو دوست دارن.

 

در یک رابطه عاطفی سالم دو طرف رابطه جنسی موفق دارند

افرادی که با یکدیگر رابطه عاطفی سالم دارن در مورد تمام زمینه های رابطه جنسی خود باهم مشورت می کنن و اگر هم کم و کاستی داشته باشن اونو برطرف می کنن. در واقع این افراد در زمینه مسائل جنسی از یکدیگر رضایت دارن.

 

در یک رابطه عاطفی سالم دو طرف از کنار هم بودن خوشحالند

 

زوج خوشبخت

 

افرادی که رابطه عاطفی سالم دارن دوست دارن بیشتر اوقات فراغتشون رو باهم بگذرونن. اونا از کنار هم بودن لذت میبرن. این افراد دوستان صمیمی برای هم هستن و ترجیح میدن به جای گذروندن وقتشون با دوستاشون با شریک زندگیشون باشن و کنار اون خوشحال باشن.

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکوراسیون دکسا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید