دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 6661

ژپون، یکی از جزییات مربوط به لباس عروس هست که متناسب با مدل لباس عروس طراحی میشه و کمک میکنه تا دامن لباس عروس زیباتر و پف دارتر باشه.

ژپون لباس عروس، نکات مهم در انتخاب دامن فنردار

اگه لباس عروس مورد علاقتون رو پیدا کردید وقت اون رسیده که ژپون یا دامن فنر دار مناسبی هم برای لباس عروستون انتخاب کنید تا مدل دامن لباس به زیباترین شکل ممکن دیده بشه و استایلتون رو خیلی شیک و جذاب نشون بده! استفاده از این دامن های فنر دار یا به اصلاح ژپون کمک میکنه تا ظاهر دامن لباس عروس کامل تر و ظریف تر روی بدن قرار بگیره.

نکاتی که قبل از اجاره لباس عروس باید بدانید

ژپون ها معمولا از پارچه های حریری، توری و سبک دوخته میشن و متناسب با مدل دامن ممکنه از چند ردیف فنر، چند لایه تور و ... برای دوخت ژپون استفاده بشه. شما می تونید با استفاده از نکاتی که در این قسمت به اون اشاره میکنیم بهترین مدل ژپون رو برای لباس عروستون انتخاب کنید و استایل جذاب و منحصر به فردی در روز عروسیتون داشته باشید.

راهنمای خرید لباس عروس مناسب - اینفوگرافی

 

ژپون مناسب برای لباس عروس با دامن پری دریایی یا دم ماهی

برای اینکه حالت دامن مدل ماهی یا پری دریایی به بهترین شکل ممکن دیده بشه لازمه از ژپونی استفاده کنید که مدل اون تا زیر زانوها ساده هست و تنها از یه لایه پارچه حریری و نازک دوخته شده و از زیر زانو به بعد حالت پف دار داشه باشه. با استفاده از این ژپون، دامن پری دریایی به بهترین شکل ممکن دیده میشه.

لباس عروس دم ماهی، مدل های زیبا و جدید 2017

 

ژپون ممناسب برای لباس عروس دم ماهی

 

مدل لباس عروس پری دریایی دم ماهی

 

 

ژپون مناسب برای لباس عروس فیت تا پایین کمر و دامن پف دار

در این سبک از لباس عروس همونطور که در تصویرها مشخص هست، بالا تنه لباس تا کمی پایین تر از کمر حالت فیت و چسبیده به بدن داره و دامن لباس عروس از قسمت پایین کمر حالت پف کرده پیدا میکنه. برای این مدل لباس عروس باید از ژپونی استفاده کنید که قسمت بالایی اون روی شکم و کمر بچسبه و دامن گشاد و چین داری داشته باشه. با استفاده از این ژپون حالت پف دار دامن به بهترین شکل ممکن دیده میشه. معمولا در این مدل ژپون برای قسمت پایین دامن یک یا دو ردیف فنر هم استفاده میشه تا حالت پف دامن بیشتر بشه.

گالری لباس عروس جدید 96

 

ژپون مناسب برای لباس عروس پف دار شده از پایین کمر

 

لباسعروی پف دار از زیر کمر

 

ژپون مناسب برای لباس عروس فیت تا بالای کمر و دامن پف دار

در این مدل لباس عروس که معمولا با اسم لباس عروس A-LINE شناخته شده هستند. دامن لباس از روی کمر حالت پف دار پیدا میکنه. بهتره برای این سبک لباس عروس از ژپونی که دارای دامن حریری و نازک چین دار با دو ردیف فنر، یکی در بالای زانو و دیگری در پایین دامن هست، استفاده کنید. این دامن ژپون دو فنره کمک میکنه تا پف دامن خیلی خوب دیده بشه و زیبایی لباس عروس رو کامل تر نشون میده.

لباس عروس یقه قایقی، مدل های جدید و ترند 2018

 

 

زپون مناسب برای لباس عروس پف دار شده از بالای کمر

 

لباس عروس پف دار از بالای کمر

 

ژپون مناسب برای لباس عروس اسکارلت یا پرنسسی با پف زیاد

لباس عروس اسکارلت یا پرنسسی معمولا دارای دامنی با پف خیلی زیاد هست که زیبایی فوق العاده ای رو برای استایل عروی خانوم ها ایجاد میکنه. برای اینکه پف دامن این لباس عروس به بهترین شکل ممکن دیده باشه باید از ژپونی که دارای سه ردیف فنر هست استفاده بشه. در این مدل ژپون معمولا یک ردیف فنر در بالای دامن و کمی پایینر تر از کمر قرار داره، فنر دون در نزیکی زانو و آخرین فنر در پایین دامن قرار میگیره. هرچه فنر اولی که در بالای ژپون قرار داره به کمر نزدیک تر باشه پف دامن بالاتر میره و بیشتر دیده میشه. 

لباس عروس 2018 دنباله دار گیپور و پرنسسی به همراه تصویر

 

ژپون مناسب برای لباس عروس اسکارلت

 

مدل لباس عروس اسکارلت پرنسسی

 

نکات مهم در رابطه با ژپون لباس عروس

در رابطه با ژپون لباس عروس نکات دیگه ای هم وجود داره که اگه به اون ها توجه داشته باشید لباس عروستون به زیباترین شکل ممکن دیده خواد شد.

1. بعد از پوشیدن ژپون زیر لباس عروس باید دقت کنید که فنرهای ژپون به هیچ عنوان از روی لباس عروس دیده نشوند و گاه این حالت پیش اومد حتما از خیاط بخواهید که چند لایه تور روی ژپون اضافه کنه تا فنرهای ژپون از روی دامن دیده نشن. علاوه بر این فر=نرهای استفاده شده در ژپون باید خیلی نرم و ظریف باشن.

 

2. بهتره که کمر دامن فنردار یا ژپون حتما با سایز کمرتون فیت باشه تا در طول مراسم عروسی، راه رفتن، رقصیدن و ... جا به جا نشه و باهاش احساس راحتی داشته باشید.

 

ژپون لباس عروس

 

3. برای لباس عروس های دنباله دار بهتره از ژپونی که بلندی اون در جلوی لباس متناسب با قد عروس خانوم بوده و در قسمت پشت دارای دنباله هست استفاده کنید تا زیبایی دنباله دامن هم به خوبی حفظ بشه.

 

4. قد ژپون باید متناسب با قد لباس عروس باشه تا زیبایی دامن رو کامل کنه. بلندتر یا کوتاه تر بودن ژپون باعث میشه تا لباستون فرم مناسب و زیبایی نداشته باشه. 

 

5. اگه دامن پرپف برای لباس عروس دوست ندارید میتونید از ژپون های استفاده کنید که فقط چند لایه تور هستند و فنری در آنها استفاده نشده. با استفاده از این دامن چند لایه توری پف کم و ملایمی برای لباس عروس ایجاد میشه.

 

ممنون که با زیبامون همراه هستید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
اپیلاسیون نانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید