دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 384

همیشه یکسری از مسائل رو فقط نزد خودتون نگه دارین و برای کسی بازگو نکنین. در ادامه این مطلب با این رازهای شخصی آشنا می شوید.

رازهایی از زندگی شخصی که باید از دیگران پنهان کنید

سعی کنین در زندگیتان همیشه یکسری مسائل رو فقط برای خودتان نگه دارین و پیش کسی بازگو نکنین. خیلی وقتها با بازگو کردن مسائل شخصی که در واقع راز زندگی محسوب می شه باعث لطمه خوردن به زندگی میشیم. در میان گذاشتن رازهای زندگی با دیگران همیشه نتایج منفی و ناامید کننده ای دارد. در ادامه این مطلب با چند مورد از رازهایی زندگی آشنا می شوید که نباید درباره آن ها با کسی صحبت کنین.

 

افکار درونی خود

 

افکار درونی

 

خیلی وقتها شما در درون خودتون یکسری افکاری دارین و یا اینکه در مورد آینده، مرگ و یا زندگی شخصیتان فکرهای زیادی می کنین و یا اینکه تصمیمات مهمی برای انجام برخی کارهایتان دارین. به هیچ وجه درباره این مسائل با کسی صحبت نکنین. چرا باید زندگی شخصی تان را شخصی نگه دارید؟

 

کارهای خیر و بشر دوستانه شما

 

کار خیر

 

خیلی وقتها شما کار خیر انجام میدین که باعث ایجاد حس خوب و انرژی مثبت در وجود شما می شه. اما باید بدونین که هیچ وقت درباره کار خیرتون با کسی صحبت نکنین چون دیگه اون حس خوب گذشته رو نخواهید داشت. علاوه بر این با بازگو کردن کار خیرتان در جلوی اطرافیان، آنها بعد از مدتی شما رو فردی متظاهر می شناسن و همین دید آنان نسبت به شما باعث انتقال انرژی منفی می شه. سلبریتی هایی که مثل مردم عادی زندگی می کنند

 

اهداف شما

اگه می خواین در زندگیتون موفق باشین و به هدفهاتون برسین به هیچ وجه درباره اهدافتون با کسی صحبت نکنین. صحبت کردین با دیگران در رابطه با اهداف باعث شکست شما خواهد شد.

 

سبک زندگی شما

به هیچ وجه از جزئیات زندگی شخصی خود با کسی صحبت نکنین. صحبت کردن در رابطه با روابط عاطفی شما، اعتقادات مذهبی تان و یا هر ویژگی شخصی دیگری باعث میشه پای دخالت و حرف زدن افراد به زندگی شما باز شود و شما از مسیر اصلی زندگیتون دور می شین.

 

به هم ریختگی خانه و لباس های کثیف تان

 

نظافت منزل و شستن لباس

 

شاید بعضی ها باخود بگن که این مورد دیگه راز شخصی محسوب نمیشه. اما باید گفت که موضوع نظافت و نظم در خانه هم یک مسئله کاملا شخصی است که به هیچ وجه درست نیست در مورد آن با کسی صحبت کنین. بازگو کردن این چنین مسائلی در بیرون از خانه و با افرادی غیر از اعضای خانواده تان ارزش و شخصیت شما رو دچار آسیب می سازد.

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید