در حال گرفتن اطلاعات...

هایلایتر زدن، نکات حرفه ای آرایشگر سلبریتی ها

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 1474

چجوری هایلایتر بزنیم که صورتمون مثل سلبریتی ها و بیوتی بلاگرها درخشان و خاص بشه؟ چه تکنیک هایی رو باید برای هایلایتر زدن رعایت کنیم؟!

هایلایتر زدن، نکات حرفه ای آرایشگر سلبریتی ها

هایلایتر زدن، نکته ی آرایشی که خیلی از خانم ها نادیده ش می گیرن ولی نمی دونن که با هایلایتر می تونن مثل سلبریتی ها بدرخشن! به همین دلیله که سلبریتی ها و بیوتی بلاگرها عکس های خیلی خاص و درخشانی می گیرن و عکس های اینستاگرام بی نقصی دارن. شما هم نگران نباشین، برای زدن هایلایتر 4 تا قانون اصلی وجود داره، پس شما هم براش بادبزنی و هایلایتر مایع یا پودری مورد علاقتون رو بردارین و ادامه ی متن رو بخونین!

قانون اول: آماده سازی صورت + زیرسازی

خب طبق معمول اول پرایمر بزنین، بعد طبق گفته ی میکاپ آرتیست معروف بیانسه یعنی سر جان همون موقع کرم پودر رو به صورت بزنین تا با پرایمر ترکیب بشه و حالت نهایی طبیعی به خودش بگیره. (کرم پودر زدن، تکنیک های ساده و حرفه ای از میکاپ آرتیست بیانسه) حالا از کانسیلری که از پوستتون روشنتره در زیر چشم ها به صورت مثلثی بکشین و به خوبی ترکیبش کنین. بعد کانسیلری که دو پرده از پوستتون تیره تر هستش رو بردارین و زیر استخوان گونه بکشین و به خوبی ترکیب کنین تا گونه ی برجسته ای داشته باشین.

قانون دوم: تثبیت کردن آرایش

برای اینکه آرایش صورت در تمام روز سرجای خودش باقی بمونه، از یک پودر تثبیت کننده آرایش در زیر چشم ها، روی بینی، پیشانی و چانه استفاده کنین. لوازم آرایش - معرفی پودر تثبیت کننده آرایش

 

پرایمر و پودر تثبیت کننده

 

قانون سوم: انتخاب هایلایتر

خب حالا بر اساس رنگ پوستتون یک هایلایتر انتخاب کنین و بالاترین قسمت گونه رو هایلایت کنین. می تونین اگر پوست خشکی دارین از یک هایلایتر کرمی به جای پودری استفاده کنین که هم پوست رو نرم میکنه و همم از خشک تر شدن و غیرطبیعی شدنشن جلوگیری میکنه. آرایش صورت - منتخب انواع هایلایتر صورت

 

هایلایتر

 

قانون چهارم: انتخاب وسیله ی مناسب

می تونین هم از نوک انگشتانتون کمک بگیرین و هم از براش سایه چشم تا کمی از هایلایتر رو روی پلکتون بزنین – بخصوص به مرکز پلک – و اندکی هم به استخوان زیر ابرو بزنین و به سمت بیرون براش بزنینش. می تونین یک براش بادبزنی بردارین و باهاش بالای استخوان گونه و روی قوس بینی رو بکشین.

 

براش و مداد سفید

 

نکته ی حرفه ای: یک مداد نود بردارین و خط واترلاین پلک زیر رو باهاش بکشین تا صورتتون کاملا باز و بشاش نشون داده بشه و دوباره یه ذره هایلایتر رو به استخوان بالای گونه بزنین. به همین راحتی!

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید