دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 268

با شخصیت شناسی از روی رنگ لباس نیازی به معرفی نیست. کافی ‌است نگاهی به لباس‌های شما بیندازند تا ریز و درشت شخصیت‌تان را کشف کنند.

 شخصیت شناسی از روی رنگ لباس

خیلی وقت ها برای شناخت شخصیت افراد نیازی به معرفی کردنشان نیست فقط کافی است از روی رنگ لباسی که پوشیدن و یا رنگ هایی که بیشتر در لباسشان استفاده می کنن به شخصیت شناسی اونها بپردازین. رنگ‌ها می‌گویند که شما امروز شاد و امیدوار هستید یا اینکه برای جنگ آماده‌اید. رنگ ها رازهای زیادی درباره شما می گن پس در ادامه با ما همراه باشین تا بیشتر با اونا آشنا بشین.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس سیاه

 

لباس مشکی

 

پوشیدن لباس با رنگ سیاه نشان دهنده قدرت و اعتماد به نفس فرد هست. معمولا آدم های محکم و پرقدرت به سراغ پوشیدن این رنگ میرن. لباس رنگ سیاه میتونه نماد هوش هم باشه و شاید به همین دلیل هست که لباس فارغ التحصیلان سیاه رنگ است. از یک طرف دیگه رنگ سیاه بیشتر در مراسم غم و عزاداری استفاده میشه و معمولا آدم هایی که این رنگ رو میپوشن شاد نیستن. شخصیت شناسی از روی رنگ چشم های افراد

 

شخصیت شناسی رنگ لباس خاکستری

معمولا افرادی که دوست دارن بیشتر لباس هایی با رنگ خاکستری بپوشن انسانهای فرهیخته ای هستن. این افراد معمولا روشنفکر و با اعتماد به نفس هستن و بیش از دیگران در دنیای عقاید خودشون هستن. این افراد معمولا بیشتر از سن واقعی خودشون میدونن و معمولا عاشق یاد گرفتن هستن. ارتباط بین لباس پوشیدن و شخصیت

 

شخصیت شناسی رنگ لباس سفید

 

لباس سفید

 

افرادی که رنگ لباس سفید رو دوست دارن و بیشتر سفید میپوشن معمولا آدم های معنوی هستن. این افراد همیشه در زندگی صادق و روراست هستن و از دروغ و دورویی دیگران هم بیزارن. معمولا آدم های دقیق و مرتب و مهربانی هستن. آدم های قابل احترامی هستن و معمولا هم به عقاید دیگران احترام میزارن.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس قرمز

افرادی که دوست دارن لباس با رنگ قرمز بپوشن معمولا همه توجه ها رو به خودشون جلب می کنن. این افراد سرشار از انرژی و هیجان هستن. معمولا این افراد کمی هم خشمگین هستن. شخصیت شناسی از روی کفش مورد علاقه شما

 

شخصیت شناسی رنگ لباس زرد

 

لباس زرد

 

روانشناسی رنگ زرد، شادی است و معمولا به افرادی که افسرده هستن پیشنهاد میشه که لباس با رنگ زرد بپوشن. رنگ زرد سرشار از هیجان و حرکت است. توصیه میشه از این رنگ در اتاق کودکان بیش فعال استفاده نشه. این افراد معمولا آدم های اجتماعی و خلاقی هستن و قدر زندگی رو به خوبی میدونن.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس سبز

پول و طبیعت! 2 عنصر اصلی‌ای که اداره جهان را برعهده دارد، در این رنگ نهفته‌ است. افرادی که سبز میپوشن آرامش دارن و همواره دست و دلباز هستن و میتونن غم و غصه های شمارو از بین ببرن. این افراد معمولا در زندگی تعادل رو حفظ میکنن و اهل افراط نیستن.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس آبی

 

لباس آبی

 

این رنگ سرشار از آرامش است و معمولا آدم های آبی پوش افراد آرامی هستن. گاهی وقتها انقدر آرامند که اطرافیان تصور میکنن اینها آدم های سردی هستن. افرادی که آبی میپوشن معمولا فعال و خلاق هستن. افراد آبی پوش هم در کار و هم در زندگی افراد قابل اعتمادی هستن.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس بنفش

این رنگ لباس نشانه عقل و خرد است. معمولا افرادی که این رنگ رو میپوشن و دوست دارن آدمهای خوش قول و وفاداری هستن. این افراد آدم های عاطفی هستن و به جزئیات زندگی اهمیت میدن. این افراد معمولا عاشق تجملات و زندگی لوکس هستن.

 

شخصیت شناسی رنگ لباس قهوه ای

آدم های قهوه ای پوش معمولا مقتدر و با ثبات هستن. معمولا در زندگی اهل برنامه ریزی هستن. این افراد به عقاید خودشون پایبند هستن و هرروز رنگ عوض نمیکنند.

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
آکادمی زیبایی آرزو طالبی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید
پربازدیدترین‌های هفته
موارد بیشتر