در حال گرفتن اطلاعات...

ماسک های خانگی برای درمان منافذ باز پوست

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3293

منافذ باز روی پوست صورت، هم جلوه‌ی بدی به پوستتون میدن، هم سریع آلودگی‌ها رو به خودشون جذب می‌کنن و باعث ایجاد جوش و لک میشن و هم باعث میشن آرایش خوب روی صورتتون نشینه. با این ماسک‌های خونگی، به راحتی این منافذ رو درمان کنین!

ماسک های خانگی برای درمان منافذ باز پوست

1. دو قاشق جوش شیرین را با 1 یا 2 قاشق اب مخلوط کنید تا یک ترکیب خمیری به دست بیاید. برای 1 دقیقه این ماسک را روی صورت و به خصوص روی منافذ پوستتان ماساژ دهید. سپس صورتتان را با آب بشویید.
اگر پوست خیلی خشک یا حساسی دارید، از این ماسک استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث قرمزی صورتتان شود.

 

ماسک جوش شیرین

 

2. دو قاشق شکر را با یک قاشق روغن زیتون و چند قطره آب لیموترش مخلوط کنید. ماسک را برای 1 دقیقه روی پوستتان ماساز داده و بعد صورتتان را با اب بشویید.

 

منافذ باز پوست

 

بعد از استفاده از هرکدام از دو ماسکی که در بالا گفته شد، صورتتان را خوب با آب شسته و بعد از یکی از ماسک‌های زیر استفاده کنید تا هرچه زودتر منافذ پوستتان را جمع کنید :

 

1. سفیده یک تخم مرغ را جدا کرده و با چنگال هم بزنید. سپس 10 تا 15 قطره آب لیموترش به آن اضافه کنید. ماسک را به صورتتان زده و پس از بیست دقیقه ان را بشویید.
حتی با اولین استفاده از این ماسم خواهید دید که منافذتان جمع‌تر شده‌اند. 
این ماسک را هفته ای 2 بار استفاده کنید.

 

ماسک تخم مرغ

 

2. سفیده یک تخم مرغ را جدا کرده و با چنگال هم بزنید. سپس 1 قاشق نشاسته ذرت و 1 قاشق عسل به آن اضافه کنید. مواد را خوب با هم ترکیب کرده و ماسک را روی صورتتان بگذارید. پس از 20 دقیقه می‌توانید صورتتان را بشویید. 
این ماسک را هفته ای 2 بار استفاده کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
سودابه
۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۸
به نظر من این ماسک ها برای بعده حمام خوبه که منافذ پوست باز میشه
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید