در حال گرفتن اطلاعات...

بهترین رنگ سایه برای چشم قهوه ای + عکس و اینفوگرافی

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 7664

آموزش سایه چشم ساده و اموزش کشیدن سایه چشم ساده برای چشم های قهوه ای به همراه معرفی رنگ سایه چشم مناسب برای چشمهای قهوه ای رو بخونین و ببینین!

بهترین رنگ سایه برای چشم قهوه ای + عکس و اینفوگرافی

از اونجایی که اکثر خانم های ایرانی چشم های قهوه ای – با پرده های رنگی مختلف – دارن، امروز میخوایم بهترین رنگ های سایه چشم که زیباترشون میکنه رو براتون شرح بدیم. رنگ قهوه ای رنگی خنثی هستش، برای همین تقریبا با تمام رنگ ها زیبا و جذاب میشه، بنابراین باید بهترین رنگ سایه چشمی که با رنگ پوست و موهاتون هماهنگ هست رو پیدا کنین. به طور کلی رنگ های سبز – آبی و بنفش برای چشم های قهوه ای بهترین رنگ سایه به شمار میرن، اما در ادامه می تونین ببینین که ترکیب های رنگی دیگه ای هم وجود دارن!

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشین و تصاویری از رنگ های سایه چشم و مدل آرایش چشم رو ببینین که بهتون کمک می کنن راحتتر اننتخاب کنین، هرچی باشه میکاپ یه هنر هستش و دستتون همیشه باز!

سایه چشم بنفش

رنگ بنفش جذابترین و دلربا ترین رنگ سایه چشم هستش که می تونین ازش استفاده کنین. چون با هر رنگ مو، رنگ چشم و رنگ پوستی قابل ست کردنه. رنگ سایه بنفش به دلیل تضاد زیبایی که با رنگ قهوه ای در چرخه ی رنگ داره باعث میشه که چشم جذابتر به نظر برسه و در واقع نقطه تمرکز زیبایی میکاپ بشه. می تونین از بنفش هایی استفاده کنین که آبی دارن و در تضاد با گرمای قهوه ای هستن.

برای داشتن این مدل سایه چشم:

از رنگ پرتقالی گرم و  آلویی گرم در گوشه ی بالایی – خارجی پلک استفاده کنین. بعد با رنگ لاوندر گرم روی سطح پلک ترکیب کنین و دوباره از رنگ آلویی گرم در انتهای خط پلک به سمت خارج بزنین. در گوشه ی داخلی از رنگ بژ گرم بزنین و به بالا و گوشه ی داخلی پلک با رنگ نقره ای سرد ترکیبش کنین. از رنگ هلویی گرم با حالت نهایی مات برای از بین بردن هرگونه خطوط اضافی استفاده کنین و به عنوان هایلایتر در زیر استخوان ابرو هم بزنین. سایه چشم بنفش، آموزش قدم به قدم سه مدل آرایش + ویدیو

 

سایه چشم بنفش

 

سایه چشم آبی

استفاده از سایه چشم آبی ممکنه ریسکی باشه، اما استفاده از آبی درباری در امتداد خط مژه میتونه با کنتراستی که با قهوه ای گرم چشم هاتون داره باعث بشه چشم ها درخشان تر دیده بشن و سفیدی چشمتون بیشتر دیده بشه در نتیجه تمرکز آرایش روی چشم ها بره.

برای داشتن این مدل سایه چشم:

از یک رنگ بژ گرم در گوشه ی داخلی چشم و داکت اشک استفاده کنین و بعدش از یک رنگ هلویی گرم و مات روی اون بزنین و با رنگ قهوه ای خاکی متالیک روی خط پلک ترکیبش کنین. در مرکز پلک از رنگ سایه سبز – آبی سرد شیمری استفاده کنین و با رنگ آبی سرد مات در گوشه ی خارجی پلک ترکیبش کنین.  بعد برای خط پلک پایین از رنگ های بژ گرم، هلویی گرم و قهوه ای خاکی متالیک استفاده کنین. در نهایت هم با یک رنگ آبی نسبتا تیره خط مژه رو بکشین و با یک رنگ هلویی گرم به عنوان هایلایتر استخوان زیر ابرو رو پوشش بدین.

 

سایه چشم آبی

 

سایه چشم زرد/پرتقالی

اگر به جای چشم قهوه ای تیره، چشم های فندقی دارین، استفاده از سایه چشم طلایی می تونه رنگ زرد داخل عنبیه رو زیباتر نشون بده، رنگ طلایی می تونه با بنفش تیره یا آبی نفتی خیلی زیبا بشه. بهترین رنگ های طلایی برای چشم های قهوه ای رنگ هایی هستن که اندکی رنگ برنزی یا مسی دارن.

برای داشتن این مدل سایه چشم:

استفاده از رنگ طلایی گرم شیمری در گوشه ی داخلی چشم، بعد از یک رنگ قهوه ای گرم مات در سطح کل پلک استفاده کنین و اون رو با رنگ های مسی گرم شیمری و قهوه ای گرم مات در خط پلک به خوبی ترکیب کنین. بعد از رنگ های بورگاندی گرم مات، مسی گرم شیمری و قهوه ای گرم مات در گوشه ی هفتی شکل خارجی استفاده کنین. بعد رنگ مسی گرم شیمری رو برای کشیدن خط زیر مژه پلک پایین هم استفاده کنین. مداد چشم مشکی رو روی خط مژه پلک پایین بکشین. در نهایت از یک هلویی گرم هم برای هایلایت کردن زیر استخوان ابرو استفاده کنین.

 

سایه چشم زرد پرتقالی

 

سایه چشم نقره ای

از اونجایی که نقره ای رنگی سرد هستش، می تونه با گرمای رنگ قهوه ای چشم تضاد جالبی رو به وجود بیاره. هر رنگ نقره ای – پلاتینی، متالیک یا گان متال (رنگ های طوسی با زمینه آبی – بنفش) با رنگ چشم قهوه ای عالی میشن. فقط حواستون باشه که اگر زیر چشمتون حلقه های سیاه دارین خیلی با دقت از سایه چشم نقره ای در پلک پایین استفاده کنین، چون میتونه باعث بیشتر دیده شدن حلقه ها بشه.

برای داشتن این مدل سایه چشم:

اول از رنگ نقره ای سرد شیمری برای کشیدن سطح پلک استفاده کنین و به سمت گوشه ی هفتی شکل خارجی و خط پلک با یک رنگ مشکی خنثی مات ترکیبش کنین. روی خط مژه پلک پایین از گوشه ی خارجی شروع به ترکیب کردن کنین و با رنگ هلویی - صورتی گرم شیمری ترکیبش کنین. در نهایت هم واترلاین رو با خط چشم ژلی بکشین و از یک رنگ هلویی گرم مات برای هایلایت کردن استخوان زیر ابرو استفاده کنین.

 

سایه چشم نقره ای

 

مدل های دیگه سایه چشم برای چشمهای قهوه ای

آموزش قدم به قدم سایه چشم قهوه ای - نقره ای

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 1

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم آبی کبالت و خط چشم مشکی نقره ای

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 2

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم طلایی قهوه ای

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 3

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم قهوه ای مشکی شاین دار

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 4

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم سانست ملت

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 5

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم نود شیک مجلسی

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 6

 

آموزش قدم به قدم سایه چشم نود شاین دار

سایه چشم مناسب برای چشم قهوه ای 7

مطالب مرتبط رو از دست ندین:

سایه چشم و رژ لب، ترکیب های حرفه ای برای هر موقعیت + تصویر

تکنیک های سایه چشم، نکات مهم برای آرایش چشم حرفه ای

آرایش چشم لایت، مدل های شیک سایه چشم اکلیلی و مات

آموزش سایه چشم ساده و طبیعی برای هر رنگ پوست

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
شیدا حیدری
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
آموزشا خیلی خوب بودن. با تشکر
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید