دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 191

آقایان در زندگی زناشویی نیازهای زیادی دارن که خیلی وقتها از بیان اونها خودداری میکنن اما از همسرشون توقع دارن که نیازهاشون رو برآورده کنه.

 آقایان از همسر خود چه می‌خواهند؟

یکی از نیازهای اصلی آقایون نیاز جنسی است. اما علاوه براین نیازهای عاطفی دیگری دارن که خانومها باید نسبت به اونها آگاه باشن و بدونن که همسرشون از ازدواج با اونها چی میخواد تا بتونن تامین کنن. مردها معمولا خواسته ها و نیازهاشون رو به زبون نمیارن اما از همسرشون توقع دارن تا نیازهاشون رو برطرف کنه؛ بنابراین خانومها بهتره هرچه سریعتر با این نیاز مردان آشنا بشن.

 

محبت کنید

 

محبت زوجین

 

محبت کردن به مردها براشون اهمیت زیادی داره. این محبت میتونه به شکل های مختلف باشه، به عنوان مثل میتونین به گرفتن دست همسرتون به او محبت کنین یا با فرستادن یک پیام عاشقانه و یا با بیان یک جمله زیبا و سرشار از عشق محبتتون رو به همسرتون نشون بدین. برای ابراز محبت به مردان راه های زیادی وجود داره و میتونین از تمام روش ها استفاده کنین. خیلی وقتها یک تشکر ساده بابت یک کار کوچک این پیام رو به مرد میرسونه که شما دوستش دارین.

 

توانانمندیهایش را باور داشته باشید

مردها دوست دارن همیشه از سمت همسرشون حمایت بشن و همسرشون تمام استعداد و توانایی های اونها رو باور داشته باشه و تشویقشون کنه. با این سبک رفتارها روابط بین شما و همسرتون محکم تر میشه و از او یک مرد مسئولیت پذیر میسازه.

 

درکش کنید

مردها دوست دارن همسرشون در تمام زمینه های زندگی درکشون  کنه. برای رسیدن به درک بهتر میتونین در روز ساعتی رو برای گفتگو با هم انتخاب کنین. بهتره زمانی که با هم صحبت میکنین به رفع عیب و ایرادهای یکدیگر هم بپردازین مثلا از هم بپرسین که تو از کدوم رفتار من خوشت نمیاد؟

 

تحسین و تائیدش کنید

 

نیاز مردان

 

مردها دوست دارن وقتی یک کاری انجام میدن بهشون بگی آفرین و به نحوهای مختلف تشویق و تاییدشون کنی. اما مراقب باشین که این کارو بیش از حد انجام ندین تا برای همسرتون عادی بشه. بهتره زمان هایی که کار خاصی انجام میده و واقعا نیاز به تشویق داره این کار رو انجام بدین. مثلا میتونین وقتی یک لباس جدید میپوشه او را تایید کنین و بگین که چقد این لباس بهت میاد.

 

او را همانطوری که هست بپذیرید

مردها دوست دارن همسرشون اونها رو همانطوری که هستن قبول داشته باشن و نخوان که تغییرشون بدن. زنی که سعی میکنه ویژگی های شخصیتی همسرش رو تغییر بده باعث عصبانیت همسرش میشه. مردها عاشق زن هایی هستن که عیبهای اونارو میبینه اما باز هم دوستش داره و زمانی که تفاوت های شخصیتی همسرش رو میبینه سعی کنه با اونها کنار بیاد.

 

اینقدر زیاد و پشت سرهم حرف نزنید

زمانی که مردها خسته هستن حوصله شنیدن حرف های زیاد رو ندارن بنابراین خانومها نباید همسراشون رو مجبور به گوش دادن به حرفهاشون بکنن. اگر حرف مهمی با همسرتون دارین میتونین در زمان بهتری بیانش کنین و سعی کنین از غر زدن دوری کنین و با آرامش حرفاتون رو بزنین.

 

احترام بگذارید

اگه میخواهید یه زندگی آروم و عاشقانه داشته باشین باید احترام دو طرفه رو حفظ کنین. مردها عاشق این هستن که همسرشون بهشون احترام بزاره.

 

گاهی او را به حال خودش بگذارید

مردها بعضی وقتها دوست دارن تنها باشن و با خودشون خلوت کنن. بنابراین باید خانومها این شرایط رو درک کنن و وارد حریم شخصی مردها در لحظاتی که نیاز به تنهایی دارن نشن. بعضی وقتها مردها نیاز به فرصتی برای تنها بودن و با خودشون خلوت کردن دارن، خانومها لطفا این فرصت رو از اونها نگیرین.

 

اعتماد داشته باشید

اعتماد دوطرفه یکی از شرط های موفقیت و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر اعتماد بین زوج ها وجود داشته باشه میتونن رابطه سالمی باهم داشتخ باشن و تا سالهای زیادی زندگی موفق و خوشبختی داشته باشن. خانومها اگه موردی در همسرتون پیدا کردین که نتونستین به اونها اعتماد کنین بهتره به جای جاسوسی از یک مشاور کمک بگیرین.

 

همدل و همراه باشید

 

نیاز مردان از همسرشان

 

زن و شوهر ها علاوه بر اینکه همسر یکدیگر هستن باید دوست همدیگه باشن. اگه در تمام مراحل زندگی باهم مثل دوتا دوست صمیمی رفتار کنن زندگی موفقی خواهند داشت. دو دوست خوب میدونن چه زمان باهم صحبت کنن چجوری از هم گله کنن و با چه لحنی همدیگه رو صدا کنن و خیلی وقتها هم بخاطر همدیگه توی دوستی و رابطشون گذشت میکنن.

رابطه زناشویی و فواید جادویی اش + تاثیرات آن بر سلامت

چیزهایی که مردان در مورد رابطه جنسی و زنان نمی دانند

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر رستم خسرویانی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید