فال آذر 97، طالع بینی متولدین ماه ها در سال 1397

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2872

طالع بینی یکی از سرگرمی های پرطرفدار افراد هست. در این مطلب فال تمام ماه های سال در آذر 97 را میخوانید.

فال آذر 97، طالع بینی متولدین ماه ها در سال 1397

در این مطلب میخوانید که در ماه آذر سال 97 بر متولدین تمامی ماه های سال چه خواهد گذشت.

فال متولدین فروردین در آذر 97

در این ماه رسیدن به موفقیت شما بسیار نزدیک است. در ماه قبل اتفاقاتی براتون رخ داده بود که احساس غم و ناراحتی داشتین اما در این ماه دوره غم و ناراحتی به سر رسیده. سعی کنین کوته نظر نباشین و بیشتر از گذشته به حقیقت های زندگی اهمیت بدین. سعی کنین در زندگی تظاهر نکنین چون هرچه اطرافیان حقایق رو در زندگی شما ببینن بیشتر دوستون دارن.

 

فال متولدین اردیبهشت در آذر 97

در این ماه شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارین و همین باعث استرس و فشار روی شما میشه. شما در مسیر اهدافتون هستین اما رسیدن به هدف سخت هست و باید برای رسیدن تلاش زیادی بکنین. سعی کنین برای حل مشکلاتی که خودتون باعث ایجادش شدین اقدام کنین.

 

فال متولدین خرداد در آذر 97

برای وقتتون ارزش قائل باشین و بیهوده هدرش ندین. سعی کنین در زندگی صداقت داشته باشین و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکنین. اگر دوست دارین به سفر برین بهتره بعد از انجام کارهاتون برین. به وضعیت سلامتی خودتون اهمیت بدین. اگر در بین دوست و فامیل دچار اختلافاتی شدین  سعی کنین مسائل رو با سیاست حل کنین.

 

فال متولدین تیر در آذر 97

قدر داشته هاتون رو بدونین و برای بهتر شدن شرایط تلاش کنین. قدر تمام نعمت هایی که خدا بهتون داده رو بدونین و برای رسیدن به آرزوهاتون در جهت درست قدم بردارین. دنبال جلوه های زودگذر دنیا نباشین و قدر چیزهایی که هست رو بدونین.

 

فال متولدین مرداد در آذر 97

در این ماه میخواین یک تصمیم مهم مالی بگیرین اما اصول قانونی اون رو نمیدونین. اما یادتون باشه که فرصتی که هم اکنون براتون ایجاد شده ممکنه تا چند هفته دیگه براتون فراهم نباشه. سعی کنین نسبت به هرچیزی سریع واکنش نشلن ندهید چون این نشون دهنده اعتماد به نفس پایین و عدم قدرت تصمیم گیری شماست. تا زمانی که احساس اطمینان نکرده اید از گرفتن تصمیمات مهم زندگی خودداری کنین.

 

فال متولدین شهریور در آذر 97

 

طالع بینی آذر

 

چند وقتی است که فکر میکنین زندگی بر وفق مرادتون نیست اما باید بدونین که زندگی پستی بلندی های زیادی داره و نباید احساس شکست کنین بلکه باید به شکست ها به عنوان پله ای برای رسیدن به موفقیت نگاه کنین. در این ماه کارهای سودآوری به شما پیشنهاد میشه که اگه خودتون رو باور داشته باشین و تلاش کنین حتما موفق میشین.

 

فال متولدین مهر در آذر 97

در این ماه پیشنهادی به شما داده میشه که بهتره قبل از تصمیم خوب فکر کنین. لبخند شما ممکنه خیلی هارو به زندگی امیدوار کنه. اگر اطرافیانتون به شما اعتماد کردن برای این اعتماد ارزش قائل باشین و اونو با نیکی پاسخ بدین. سعی کنین در زندگی قناعت داشته باشین اما خسیس نباشین. روزهای خوش شما در راه است.

 

فال متولدین آبان در آذر 97

سعی کنین اهل کینه و کدورت نباشین. اهل لبخند زدن و ادن انرژی مثبت به دیگران باشین. سعی کنین دلتون رو صاف و بی حاشیه کنین. زندگی فراز و نشیب زیاد داره و باید به آینده ای موفق امیدوار باشین. فردی روزی به شما کمک کرده زمانی که شما نیاز به کمک داشتین اما الان وقتش رسیده که شما هم جبران کنین.

 

فال متولدین آذر در آذر 97

برای رسیدن به هدفتون تلاش کنین و در نیمه راه پشیمان نشوید. به جای زانوی غم بغل کردن سعی کنین به فکر رفع موانع زندگیتون باشین. در این ماه از جایی که فکرشم نمیکنید کمکی بهتون میشه اما شما انقد مشغول مسائل زندگی هستین که متوجه این کمک نمیشین. در زندگی عاطفی تان کدورتی پیدا میشه اما او هنوز چشم امیدش به شماست. به خودتون بیاید و جرات گفتن حقیقت رو داشته باشین.

 

فال متولدین دی در آذر 97

ممکنه یکسری اختلافاتی در زندگی شخصی یا خانوادگی شما پیش بیاد که بهتره برخورد درستی داشته باشین. در کارهاتون پیشرفت میکنین اما باید سخت تلاش کنین. یک پیشنهاد ازدواج در این ماه خواهید داشت که یک رابطه سراسر شور و عشق رو براوتون میسازه. شریک زندگیتون بسیار متعهد و پایبند هست. در برخی جلسات و آزمون ها نتایج خوبی خواهید گرفت. در این ماه پروژه های کاری تون خوب پیش میره و موفق میشین و به سود خوبی میرسین.

 

فال متولدین بهمن در آذر 97

اجازه ندین دخالت های دیگران باعث ایجاد خلل در روابط عاطفی شما بشه. افرادی که در زندگی شما دخالت میکنن به ظاهر میگن که میخوان برای شما و زندگیتون دلسوزی کنن اما در واقع چنین نیست و برعکس این هست. یک دوست قدیمی رو میبینین که دیدن اون تحولات زیادی در شما ایجاد میکنه. زیاد درگیر کار شدی اما بهتره کمی هم به ذهن و جسم خودت استراحت بدی. پیشنهاد شراکتی به شما داده میشه که بهتره قبول نکنی.

 

فال متولدین اسفند در آذر 97

خیلی از اطرافیانتون مدیون صبر، هنر و فداکارهای شما هستن. برای تمام ساعات زندگیتون برنامه ریزی کنین. سعی کنین در طول زندگی مدام چیزهای جدید بیاموزید. بسیار منظم هستین و برای انجام کارها مقرراتی هستین.

عطر و ادکلن سلبریتی ها و طالع بینی ماه تولد

روانشناسی شخصیت مردان

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید