دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 1588

شخصیت شناسی افراد از روی قلم یکی از طالع بینی های جالب است که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

 شخصیت شناسی؛ کدام قلم را انتخاب می‌کنید؟

همه افراد دنیا ویژگی های خاصی دارن که باعث تفاوت اونها از همدیگر شده. شاید فکر کنین که خیلی ها از خیلی نظرها شبیه به هم هستن اما واقعیت این نیست و در کل افراد یکسری ویژگی های منحصربه فرد دارن که باعث تمایزشون از همدیگه شده. در این مطلب میخواهیم به شخصیت شناسی افراد بر اساس نوع قلم انتخابی اونها بپردازیم.

 

قلم شماره 1

 

طالع بینی انواع قلم

 

این قلم نشون دهنده هماهنگی خاصی بین شما و دنیای اطرافتون هست و نشون دهنده این هست که شما فرد آرومی هستین. شما معمولا دوست دارین که به اطرافیانتون کمک کنین اما اونها این کارو نشونه ضعف شما میبینن. این خیرخواهی شما برای اطرافیانتون باعث شده دوست های زیادی داشته باشین.

 

قلم شماره 2

نشون دهنده این هست که شما فرد کمالگرایی هستین و دوست دارین همیشه هماهنگی خاصی بین ذهن و کارهاتون وجود داشته باشه و همه چیز طبق نظم پیش بره. دیدن عیب های خودتون و اطرافیانتون باعث ناراحتی تون میشه و همین باعث میشه که دوست داشته باشین گاهی وقتها تنها باشین. یکی از ویژگی های برجسته شما اینه که دوست دارین یه مهارت جدید رو همیشه یاد بگیرین.

 

قلم شماره 3

شما فردی با اراده قوی هستین و بدون اینکه به نظرات دیگران اهمیت بدین به دنبال رویاهاتون میرین و به هدفتون میرسین. شما فردی هستین که از شکست نمی ترسین و اگه شکست بخورین برای رسیدن به هدفتون گام برمیدارین.

 

قلم شماره 4

شما استدلال بالایی دارین و بسیار آگاه و خردمند هستین. شما میتونین رهبر بزرگ و خوبی باشین. شما باید اینو بپذیرین که هیچ فردی کامل نیست و از این بابت از افراد ناراحت نشین و بدونین هر کسی با دیگری متفاوت هست. اگه بتونین این تفاوت ها رو درک کنین میتونین از زندگیتون لذت ببرین.

 

قلم شماره 5

شما بسیار فرد با هنر و خلاقی هستینروحیه بسیار حساس و پر از تردید دارین. فقط باید بر ترس و شکست ها غلبه کنین و دنیاتون رو با امید و هنرتون پیش ببرین.

رازهایی در مورد پوست و ماه تولد + رازهای مراقبتی

شخصیت شناسی عکس پروفایل شما

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید