سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 1400

آیا شما هم از بین تمام فصل ها به یک فصل خاص علاقه زیادی دارین؟ ما در این مطلب به بررسی ویژگی شما با توجه به فصل مورد علاقتون می پردازیم.

 فصل مورد علاقه شما چه ارتباطی با شخصیت‌تان دارد؟

تقریبا همه افراد به گونه ای هستن که به یک فصل خاص علاقه ویژه ای دارن. این علاقه به فصل خاص باعث میشه تا فرد احساس کنه که اون فصل متعلق به خودش هست و بسیار احساس خوبی نسبت به اون فصل داره. در ادامه به بررسی علت این موضوع می پردازیم.

 

چرا گاهی یک فصل را ترجیح می‌دهیم؟

 

4 فصل

 

طبق تحقیقات روانشناسان تغییرات نور و دما در فصل های مختلف روی رفتار و روحیه افراد تاثیرات زیادی میزاره. معمولا افرادی که در پاییز و زمستان به دنیا میان روحیه و خلق و خوی مثبت دارن و افرادی که در پاییز و تابستان به دنیا میان روحیان زودرنج و حساسی دارن. معمولا آمار ابتلا به افسردگی فصلی در زمستان بیشتر است و معمولا در بهار روحیات افراد خیلی بهتر میشود. معمولا جایی که افراد زندگی می کنند و آب و هوای اون منطقه تاثیر زیادی در انتخاب فصل مورد علاقشون داره.

 

ارتباط بین آب‌وهوا و روحیه

 

فصل های سال

 

آب و هوای سرد روی روحیات و خلق و خوی افراد تاثیر میزاره. برای مثال دمای اتاق می‌تواند روی این که مردم چطور یک متهم را قضاوت می‌کند تاثیر بگذارد.

 

چرا نور روی روحیه تاثیر می‌گذارد؟

نور تاثیرات زیادی روی روحیه افراد میزاره. مثلا روزهایی که هوا روشن و آفتابی است معمولا افراد خوشحال و پرانرژی هستند. در حالی که در روزهای سرد و تاریک افراد احساس غم و دلتنگی می کنند. کاهش میزان دریافت نور خورشید باعث تولید هورمون‌هایی در بدن می‌شود که بی‌حالی و رخوت را تشدید می‌کنند.

 

فصل مورد علاقه چه چیزی درمورد شما می‌گوید؟

 

ارتباط فصل ها با ویژگی افراد

 

فصل بهار

اگر بهار فصل مورد علاقه شماست، احتمالا به تجربه‌های جدید تمایل دارید و فصل بهار فرصت نو شدن دوباره را بعد از یک زمستان طولانی و سرد به شما می‌دهد.

فصل تابستان

اگر فصل مورد علاقه شما تابستان است، احتمالا به این معنی است که شما عاشق بیرون رفتن یا یک زندگی پرتحرک هستید. شما احتمالا در دسته افراد اهل بیرون رفتن و برون‌گرا هستید و معمولا شما را فردی پرتحرک، برجسته و محترم توصیف می‌کنند.

فصل پاییز

پاییز هم زمان بسیار خوبی برای یک شروع تازه است. فضای رنگی و هوای خنک‌تر پاییز می‌تواند میل شما را برای تغییر برانگیزد.

فصل زمستان

اگر زمستان فصل مورد علاقه‌ شما بین تمام فصل‌هاست، ممکن است به این دلیل باشد که کمی به درون‌گرایی و خانه‌نشینی گرایش دارید.

نکات زیبایی در پاییز مخصوص خانم ها

اوج افسردگی پاییزی چه زمانی است؟

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید