دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 2513

شما انگشتر را در کدام انگشتتان می اندازید؟ اگر دوست دارین بدونید که انداختن انگشتر در هر انگشت به چه معنی هست متن زیر را بخوانید.

معنی انداختن انگشتر در هر انگشت دست

انگشتر یکی از اکسسوری های پر طرفدار بین خانم ها و آقایان است که استفاده آن در خانم ها بیشتر است. هر فردی بنا به سلیقه خود انگشترش را در یکی از انگشتانش می اندازد. اما جالبه بدونید که انداختن انگشتر در هر یک از انگشتان معنی خاصی دارد که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت کوچک دست

 

انگشتر در انگشتان دست

 

انداختن انگشت در انگشت کوچک دست، هیچ معنی مذهبی و اعتقادی را منتقل نمی کند. این انگشت نشان دهنده روابط ما بامحیط بیرون می باشد و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد. انداختن انگشتر در انگشت کوچک دست نشان دهنده نوع ارتباط و اخلاق و رفتار شما با دیگران است و باعث بهتر شدن ارتباطات شما با اطرافیانتان می شود. افرادی که دوست دارن بیشتر وقتها انگشتر را درون انگشت کوچک خود بیاندازند بهتر است که از سنگ های آمبر و سیترین برای انگشترشان استفاده کنند. برخی ها هم معتقدند که این افراد حافظه خوبی دارند و خاطرات را به دقت به یاد می آورند.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت حلقه دست

انداختن انگشتر در این انگشت نشان دهنده تعهد عاطفی و اخلاقی در ازدواج است. دلیل انداختن انگشتر در انگشت حلقه این است که از آن انگشت یک رگ مستقیم به قلب وصل است و چون قلب منشا عشق و احساسات است و این انگشتر هم حلقه ازدواج است به همین دلیل در این انگشت انداخته می شود. در فلسفه چین، قرار دادن انگشتر در دست راست، معنی دیگری می دهد. چینی ها اعتقاد دارند افرادی که در این انگشت حلقه می اندازند، توانایی تدریس را بهتر از دیگران دارند. در واقع آنها می توانند به خوبی مشکلات دیگران را حل و فصل کنند.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت وسط دست

انداختن انگشتر در این انگشت نشان دهنده تعادل در زندگی فرد است همچنین تعادل و هویت فرد را نشان می دهد. انداختن انگشتر در این انگشت به فرد کمک می کند تا زندگی متعادلی داشته باشد و بتواند به راحتی درست را از غلط تشخیص دهد. اگر شما هم فردی هستید که مدام خودتان را تجزیه تحلیل می کنید و دوست دارید که برای بهبود شخصیت خود تلاش کنید، این انگشت بهترین انتخاب برایتان است.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت اشاره دست

انگشت اشاره دست بیانگر قدرت طلبی و جاه طلبی است. در واقع افرادی که تمایل زیادی دارند که انگشتر را در انگشت اشاره خود بیاندازند به معنی این است که طرفدار جاه و قدرت هستند. افرادی که این انگشت را انتخاب می کنند یا مدیرند یا دوست دارند به این مقام برسند. در هر صورت آنها از عزت نفس بالایی برخوردارند.

 

معنی انداختن انگشتر در انگشت شصت دست

 

شخصیت شناسی انگشتر

 

انگشت شصت به معنی درون گرا بودن و قدرت اراده فرد است. با انداختن انگشتر در این انگشت قدرت اراده فرد تقویت می شود. البته گفته می شود خانم هایی که حلقه شان را در شست چپ شان می اندازند، خانم هایی با خصلت مردانه اند که لجبازی و تندخویی از خصوصیات اخلاقی شان است.  

انگشتر نشون یا حلقه نامزدی، انتخاب طلا و جواهر بر اساس شخصیت

مدل انگشتر زنانه 2018 - جدیدترین ترندهای بهار 97

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید