سفارش کالا و خدمات زیبایی

خشایار الوند درگذشت، علت مرگ و بیوگرافی او

بزرگنمایی
دسته: سلبریتی تاریخ نگارش: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 5211

خشایار الوند نویسنده مشهور کشورمان در تاریخ 9 اسفند 97 دارفانی را وداع گفت. در ادامه علت فوت و بیوگرافی او را بخوانید.

خشایار الوند درگذشت، علت مرگ و بیوگرافی او

در تاریخ 9 اسفند 1397 خبر تلخ فوت خشایار الوند نویسنده معروف سریال های تلوزیونی را شنیدیم و بسیار متاثر شدیم. تعداد زیادی از هنرمندان با شنیدن این خبر برای عرض تسلیت به خانه آن مرحوم رفتند.

 

علت فوت خشایار الوند

 

مراسم ختم خشایار الوند

 

او در تاریخ 9 اسفند 97 به علت ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

 

بیوگرافی خشایار الوند

 

سیروس و ماهور الوند

 

خشایار متولد سال 1346 در تهران بود و از فیلمنامه نویسان مشهور کشورمان بود. برادرش سیروس الوند کارگردان سینما و تلوزیون بود. برادر زاده خشایار نیز خانم ماهور الوند از بازیگران جوان سینما بود. خشایار کار سینما را از سال 63 با مشاغلی مثل دستیار و برنامه ریز شروع کرد و بعد از آن به نگارش فیلم پرداخت. پدرش مدیر مدرسه بود. علاقه خشایار به کارهای هنری باعث شد تا برادرش سیروس او را در این مسیر همراهی کند. خشایار سالهاست که ازدواج کرده و او هم اکنون دو فرزند دارد.

 

همکاری خشایار با مهران مدیری

 

خشایار الوند نویسنده

 

او در سال 82 به تیم نویسندگان مهران مدیری پیوست و سریال نقطه چین را نوشت. سپس بعد از این کار مجموعه های شب های بربره، باغ مظفر، گنج مظفر، مرد هزار چهره را نوشت.

 

سریال های موفق خشایار الوند

 

همسر خشایار الوند

 

قهوه تلخ و سریال پایتخت جز موفق ترین کارهای خشایار الوند بود که به واسطه این کارهایش در میان مردم محبوب تر شد.

 

واکنش هوشنگ گلمکانی در اینستاگرامش به فوت خشایار الوند

 

فوت خشایار الوند

 

او در صفحه اینستاگرامش نوشت: این یعنی چه؟ بنشینی ال کلاسیکو را تماشا کنی، بعد شروع کنی به نوشتن ادامه «پایتخت»، تا فردا صبح نتیجه کار را ببری سر قرار. اما توی دستشویی بیفتی و صبح جسدت را آن جا پیدا کنند. این یعنی چه؟ خیلی بی رحمانه است. آدم برای زندگی کردن باید کلی رنج و زحمت بکشد، اما مرگ برای از پا انداختن آدم انگار نیاز به هیچ زحمتی ندارد. فقط با اشاره ای کار خودش را می کند. این خیلی بی رحمانه است. اصلا منصفانه نیست. من اعتراض دارم. به کی اعتراض کنم؟

 

واکنش سیروس مقدم در برنامه (درجه یک) نسبت به فوت خشایار الوند

این برنامه جمعه 10 اسفند از شبکه یک پخش شد. سیروس چهره و بیانش از فوت خشایار بسیار ناراحت بود. او درباره آخرین دیدارش با خشایار الوند گفت: ما چهارشنبه (۸ اسفند) تا ساعت ۹ و نیم شب در دفتر کار بودیم و او ۵۰ درصد از فیلمنامه این تک قسمت «پایتخت» را تحویل داد. آن شب ما خیلی خندیدیم و بعد او رفت تا فوتبال ببیند و ساعت ۸ صبح پنجشنبه به دفتر بیاید.

مقدم ادامه داد: صبح پنجشنبه راننده‌ای که به دنبال او رفته بود، برگشت و خبر داد که چه اتفاقی رخ داده است. سپس ما به بیمارستان نیکان رفتیم و دیدیم که خبر صحت دارد. سیروس مقدم گفت: این متن، آخرین یادگار اوست و باید حفظ شود تا هر بار که مردم می‌بینند شاد شوند و برایش فاتحه‌ای بخوانند. اما بدون حضور او، این کاری سخت است.

مطالب مرتبط: 

همسر علی نصیریان درگذشت + بیوگرافی

کافه رستوران های هنرمندان ایرانی

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید