سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2197

اگه براتون جالبه تا با ویژگی های افراد مختلف بر اساس شکل ناخن هاشون آشنا باشید، حتما این بخش از زیبامون که مربوط به روانشناسی از روی شکل ناخن ها است رو مطالعه کنید.

روانشناسی از روی شکل طبیعی ناخن ها

همونطور که میدونید شکل و فرم ناخن ها در هر فرد متفاوت هست اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا میشه شخصیت افراد مختلف رو از روی شکل ناخن هاشون حدس زد؟ 

یک دانشمند مشهور اهل نیجریه با انتشار یک مقاله پژوهشی به این موضوع اشاره کرده است که شکل طبیعی ناخن هر فرد مثل اثر انگشت او میتونه حاوی اطلاعاتی درباره شخصیت اون فرد داشته باشه و به طور کلی میشه از روی شکل و فرم ناخن ها به شخصیت شناسی از یک فرد رسید. با ما در این بخش از زیبامون همراه باشید و روانشناسی از روی شکل ناخن ها رو بخونید.

 

ناخن های پهن، بلند و مستطیلی شکل

 

ناخن پهن و بلند مستطیلی

 

افرادی که فرم ناخن هاشون به این شکل هست به طور کلی افرادی آرام، عمل گرا، متعادل، مستقل و با تفکرات وسیع و گسترده هستند. این افراد قابل اعتماد هستند و به شدت نسبت به حرف ها و اعمال خودشون احساس مسولیت دارند و به طور کلی رهبر متولد شده اند!

 

ناخن مربعی خیلی کوچک

 

مدل ناخن مربعی خیلی کوچک

 

این افراد کاملا زیرک، انعطاف پذیر، چابک، سریع و بسیار عاقل هستند. این افراد خیلی سریع واکنش نشون میدن و طغیان می کنند. علاوه بر این، افرادی که فرم ناخن این چنینی دارند، بسیار پرتلاش و پرطمع بوده و حس حسادت خیلی زیادی هم دارند!

 

ناخن های بلند و باریک

 

ناخن بلند و باریک

 

این افراد خودخواه هستند و دیگران رو بر اساس اصول فرصت طلبانه خودشون مورد ارزیابی قرار میدهند. آنها عاشق تجمل، رفاه و جلب توجه هستند و در بسیاری از موارد بسیار اغراق آمیز عمل میکنند.

 

ناخن های کوتاه و گرد

 

ناخن کوتاه و گرد

 

از ویژگی این افراد میشه به بی حوصله و عصبانی بودن اشاره کرد اما با این حال فوق العاده تیز هوش و زیرک هستند. هرچه اندازه ناخن در افراد مختلف کوتاه تر باشه، این افراد بیشتر نسبت به خود و دیگران سخت گیر خواهند بود. این افراد همیشه در تلاش هستند تا راه خودشون رو به سمت کمال پیدا کنند.

 

ناخن بادامی شکل

 

ناخن بادامی شکل

 

 کسانی که ناخن بادامی شکل دارند افرادی بسیار حساس، مهربان، رمانتیک و آرمان گرا هستند. آن ها دوست دارند احساس مفید بودن برای دیگران داشته باشند. این افراد بسیار احساساتی و مهربان بوده و خیلی زود دلخور می شوند!

 

ناخن مثلثی شکل

 

ناخن مثلثی شکل

 

این افراد بسیار هنرمند بوده و شخصیت حساسی دارند و همیشه روحیات آن ها در حال تغییر است. خلق و خوی این افراد همیشه در مرز خوب و بد قرار داره و بسیار مستعد به عصبانی شدن هستند. آن ها دوست دارند شناخته شده و معروف باشند و از شکشت خوردن متنفر هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

شخصیت شناسی، از روی شکل ناخن ها

مدل و فرم ناخن مناسب با دستهای شما کدام است؟ + عکس

چگونه ناخن های بلند و محکمی داشته باشیم؟

شخصیت شناسی، از روی رفتار و حرکات افراد

شخصیت شناسی افراد بر اساس فرم اجزای صورتشان

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید