دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 630

در این بخش از زیبامون به تمام چیزهایی که لازم هست با فیلر گونه و تزریق به گونه بدانید، اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

فیلر و تزریق به گونه چگونه است؟

در بین تمام عمل های زیبایی که وجود دارد، فیلر گونه یا تزریق به گونه جز عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار و محبوب در همه جای دنیاست و اینطور به نظر می رسد که تمام خانم ها تمایل دارند این عمل زیبایی را برای افزایش زیبایی چهره و گونه های خود انجام دهند.

در دنیای جراحان پلاستیک، گونه و استخوان گونه 70 درصد زیبایی صورت رو شامل میشه و اگر شکل و اندازه خوب و مناسبی داشته باشند، می توانند زیبایی و جذابیت بیشتری را برای چهره ایجاد کنند.

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و با تمام چیزهایی که لازم هست در رابطه با فیلر و تزریق به گونه بدانید، آشنا شوید.

 

فیلر گونه تنها با هدف مشخص کردن استخوان گونه انجام می شود

متخصصان پوستی و یا جراحان پلاستیک از ژل اسید هیالورونیک برای ایجاد کردن گونه هایی که به دلیل افزایش سن از بین رفته اند و یا برای ایجاد تقارن بهتر در گونه ها، استفاده می کنند.

استخوان های گونه قلب ساختار استخوانی صورت هستند و نه تنها کمک می کنند تا قسمت مرکزی صورت به سمت بالا کشیده شود بلکه تاثیر خیلی خوبی در جوان تردیده شدن چهره داشته و ساختار کلی صورت را بهتر و متناسب تر نشان خواهند داد.

فیلر گونه متناسب با اندازه و حالت چهره انتخاب می شود. مثلا افرادی که دارای چهره باریک هستند ممکن است تمایل داشته باشند که گونه هایی برجسته و گرد داشته باشند و افرادی که دارای صورت گرد هستند به دنبال ایجاد زاویه در صورت بوده تا تقارن را در چهره خود ایجاد کنند. بنابراین فیلر گونه تاثیر خوبی در ایجاد تقارن و هماهنگی افقی و عمودی در صورت دارد.

 

پوست و گونه زیبا

 

نتیجه حاصل از این عمل زیبایی به نوع فیلر و پر کننده ها بستگی دارد

برخی از جراحان زیبایی فیلر گونه را با عنوان "کانتور در سرنگ" می نامند! برخی از پرکننده ها و فیلرهایی که برای گونه استفاده می شود ممکن است بسبار خشن بوده و حالت زاویه دار بیش از حد برای چهره ایجاد کنند.  اما نمونه های دیگری از این فیلرها دارای ویسکوزیته بالا و شامل اسید هیالورونیک بوده و ساختار متناسب تری را برای چهره ایجاد می کنند. 

انتخاب نوع فیلر و پرکننده برای گونه باید متناسب با نیاز مراجعه کننده باشد و پزشک متخصص باید بتوانند بهترین و مناسب ترین نوع فیلر را مورد استفاده قرار دهد تا نتیجه حاصل از این عمل زیبایی، طبیعی و مورد قبول مراجعه کننده باشد.

 

هزینه فیلر گونه چقدر است؟

هزینه دقیق فیلر گونه در مرحله نهایی و بعد از تشخیص پزشک مشخص می شود و این هزینه با توجه به شرایط پوستی، نوع فیلر، مقدار فیلر، دستمزد پزشک و ... تعیین خواهد شد و ممکن هست در هر مرکز و کلینیک متفاوت باشد. پس بهتر است قبل از تصمیم نهایی برای انجام فیلر گونه، ابتدا هزینه ها و خدمات کلینیک های مختلف رو بررسی کنید و بعد بهترین مرکز را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کنید.

 

فیلر گونه

 

آیا جایگزین دیگری برای فیلر گونه وجود دارد؟

تنها روش دیگری که برای برجسته و مشخص کردن گونه ها وجود دارد، کاشت گونه است. این عمل اگرچه دائمی هست اما در دسته بندی جراحی های زیبایی کاملا تهاجمی و زمان بر، دسته بندی می شود و طرفدار خیلی زیادی هم ندارد.
 

مراحل آماده سازی و بهبود این روش خیلی سریع است

آماده شدن برای دریافت فیلر گونه نیاز به زمان خیلی زیادی ندارد و از زمانی که شما تصمیم به انجام این عمل زیبایی می گیرید، شروع می شود و بعد از مراجعه به پزشک متخصص و دریافت مشاوره میتوانید برای دریافت فیلر گونه اقدام کنید. قبل از تزریق معمولا یک بی حسی پنج دقیقه ای دریافت می کنید و سپس خود عمل تزریق نیز حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد.

در روزهای بعد از دریافت فیلر گونه نیز ممکن هست با کمی تورم در اطراف گونه ها و صورت مواجه شوید و معمولا این تورم بسیار جزیی بوده و بعد از گذشت 2 روز به حالت اولیه باز می گردد و میتوانید به فعالیت های طبیعی و روزانه خود ادامه دهید.

 

قبل و بعد از فیلر گونه

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

بهترین زمان عمل زیبایی و تزریق بوتاکس و فیلر

ژل بهتر است یا فیلر

تزریق چربی - مراقبت های بعد از تزریق فیلر

تزریق ژل لب، 5 نکته مهمی که باید از قبل بدانید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
فروشگاه اینترنتی لنزینو
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید