دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 697

در این پست از زیبامون با طالع بینی متولدین شش ماه اول سال و طالع بینی ازدواج شان با ماه های دیگر، با ما همراه باشید.

طالع بینی ازدواج متولدین شش ماه اول سال با ماه های دیگر

طالع بینی به معنی پیشگویی، تفسیر و تعبیر از آینده است که از طریق مشاهده ی حرکات خورشید، ستارگان، سیارات و ماه اتفاق می افتد. طالع بینی به تطبیق وضعیت سماوی با تولد فرد مربوط می شود. امروزه طالع بینی و یا ستاره خوانی مورد تایید مجامع علمی نیست ولی با این حال، طالع بینی در بین برخی از اقشار جامعه، مخصوصا جوانان همچنان طرفدار دارد. اگر علاقه دارید در مورد ماه تولد فرد مورد علاقه تان و سازگاری آن با ماه تولد خودتان اطلاعاتی کسب کنید در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید.

طالع بینی ازدواج متولدین فروردین با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین فروردین

فروردین به معنی نوزاد طبیعت و سمبل آن برّه است. عنصر وجودی او آتش و سنگ خوش یمن آن الماس است. رنگ محبوب متولدین فروردین، زرد است و از دیگر صفات شخصیتی آن ها می توان به: فعال بودن، عجول بودن، رک و بی پروایی، عاشق قدرت، بی صبر و کم طاقت، با شهامت، با مطالعه، اهل کشمکش و ستیز، خودخواه، بی ریا، لایق و کاردان، مددکار، هوشمند، گاهی بی منطق و غیر واقعی، اهل تنوع، اهل بخشش و مبتکر بودن اشاره کرد.

طالع بینی ازدواج متولد فرودین با دیگر ماه ها

فروردین با فروردین: (خوب و نیکو) ازدواج این دو ماه با هم خوب است. زوج های این دو ماه با هم سازگاری زیادی دارند و از صفت های مثبت یکدیگر با خبر هستند و به مشکلات هم واقع بین هستند و صفاتی مشابه دارند.

فرودین با اردیبهشت: (متوسط) ازدواج این دو ماه در رده ی متوسطی قرار دارد و هر دو نفر ویژگی میل به حاکمیت، قدرت و خود خواهی را دارند.

فروردین با خرداد: (بد) این ازدواج می تواند خوب نباشد، اگر فروردینی هستید فردی متولد ماه خرداد می تواند برایتان مناسب نباشد. به این دلیل که این افراد تنوع طلب، سرکش و پر جنب و جوش هستند.

فروردین با تیر: (متوسط) ازدواج یک فروردینی با یک متولد تیر به علت برون گرا بودنش می تواند مشکل ساز شود.

•  فروردین با مرداد: (خوب) در ازدواج متولدین فروردین و مرداد می توان هماهنگی زیادی را یافت و ازدواجی با نتیجه ی خوب و موفقی رقم زد.

فروردین با شهریور: (بد) این ازدواج نتیجه ی بدی خواهد داشت به این علت که تفاوت های شخصیتی بارزی دارند. یکی انسان دوست و پاک سرشت و دیگری جسور و جاه طلب است.

فروردین با مهر: (بسیار خوب) این ازدواج به دلیل شبیه بودن برخی صفات شخصیتی و داشتن ویژگی های مثبت مشترک می تواند نتیجه ی خوبی داشته باشد. افرادی منصف و معتقد به تساوی زن و مرد هستند.

فروردین با آبان: (بد) متولدین هر دو ماه خودخواه، درون گرا، آزادی خواه، سلطه گر و خواهان تنهایی هستند و این عوامل باعث می شود ازدواج خوبی برای متولدین این دو ماه باهم دیگر رقم نخورد.

فروردین با آذر: (عالی) این از ازدواج یکی از نیکو ترین ازدواج ها به شمار می رود و زوج ها کمترین اختلاف را از نظر صفات شخصیتی با هم پیدا خواهند کرد.

فروردین با دی: (بد) متولدین این دو ماه مرموز و محافظه کار هستند.

فروردین با بهمن: (بد) هر دو آرمان گر، سلطه گر، خودخواه هستند و نتیجه ی خوبی ندارد.

فروردین با اسفند: (متوسط) ازدواج این دو ماه با یک دیگر می تواند باعث بروز مشکلاتی شود و از طرفی هم ممکن است نتیجه ی خوبی داشته باشد به همین دلیل ازدواج متولدین اسفند با فروردین را در رده ی متوسط قرار می دهند.

 

طالع بینی فروردین

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین اردیبهشت

اردیبهشت یعنی طفل شیرخوار طبیعت و سمبل آن گاو است. همچنین عنصر وجودی آن خاک، سنگ خوش یمن این ماه یاقوت کبود و سیاره ی آن ونوس است. رنگ مورد علاقه ی اردیبهشتی ها آبی آسمانی است. از صفات شخصیتی متولدین این ماه می توان به عدالت، حسود بودن، اعتدال، قانع و پر تحمل، با سلیقه، خوشگل پسند، پول دوست، با ثبات و پایدار، مخالف خشونت، مادی گرا و سودجو، دارای عزت نفس، شیک پوش، رفیق خوب، میانه رو، عاشق گل و قدر شناسی می توان اشاره کرد.

 طالع بینی ازدواج متولد اردیبهشت با دیگر ماه ها

• اردیبهشت با فروردین: (متوسط) ازدواج این زوج می تواند مشکلاتی دارای حل داشته باشند.

• اردیبهشت با اردیبهشت: (متوسط) به علت خود رای بودن هر دو شخص می توان مشکلاتی را بعد از ازدواج از لحاظ سازگاری به وجود آورد.

• اردیبهشت با خرداد: (متوسط) هر دو نفر بسیار کنجکاو، باهوش هستند و سازگاری زیادی باهم ندارند پس می توان ازدواج این دو ماه را در رده ی متوسط قرار داد.

• اردیبهشت با تیر: (بسیار خوب) به علت خانواده دوستی و خونگرم بودن متولدین هر دوماه، ازدواجی موفق و خوبی برایشان رقم می خورد و اختلاف کمی دارند. یکی از نیکو ترین ازدواج ها به شمار می رود.

• اردیبهشت با مرداد: (بسیار خوب) ازدواجشان خوب پیش بینی شده است. هر دو با صداقت، وفادار، عاشق پیشه و زندگی توام با آرامش دارند.

• اردیبهشت با شهریور: (خوب) می تواند ازدواج خوبی را رقم زند. یکی از زوج ها سخاوتمند، مددکار و جوانمرد است و زندگی با مشکلات کمی خواهند داشتند.

• اردیبهشت با مهر: (متوسط) در یک سری از ویژگی ها شبیه به هم هستند مانند خونسردی، اعتدال، معاشرتی و کمی حسود بودن.

• اردیبهشت با آبان: (خوب) ازدواجی نیکو و خوب است. از ویژگی های این ازدواج به آرمانگرایی، بلند پروازی و اقتدار اشاره کرد.

• اردیبهشت با آذر: (متوسط) تا حدودی خوب است ولی از طرفی می توانند با هم ناسازگار باشند. از ویژگی های این ازدواج می توان به جسور بودن، آزادی خواهی و بی پروایی اشاره کرد.

• اردیبهشت با دی: (بسیارخوب) ازدواج متولدین اردیبهشت با دی خوب است به این دلیل که افرادی راز نگه دار و با ثباتی هستند به همین دلیل ازدواجی موفق، مستحکم و پا برجایی خواهند داشت.

• اردیبهشت با بهمن: (بد) به علت داشتن تفاوت های شخصیتی و داشتن صفاتی مثل آرمانگرایی، کنجکاوی و آزادی خواهی می توانند به مشکل بر بخورند.

• اردیبهشت با اسفند: (خوب) این ازدواج خوب است و هر دو تودار و محتاط هستند همچنین سازگاری خوبی با یکدیگر دارند.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین خرداد

خرداد یعنی کودک طبیعت و سمبل آن دو پیکراست. همچنین عنصر وجودی آن هوا و سنگ خوش یمن این ماه زمرد کبود است. رنگ محبوب متولدین خرداد سبز و زرد است. از صفات شخصیتی این ماه می توان به اهل تنوع بودن، باهوش بودن، غیر پایدار، کنجکاو، پرانرژی، بی ثبات، دمدمی مزاج، دارای شخصیت دوگانه، زرنگ، نکته سنج، خواهان وفاداری، اهل معاشرت، بی قرار، اهل زخم زبان، لجباز و بد قولی اشاره کرد.

طالع بینی ازدواج متولد خرداد با دیگر ماه ها

خرداد با فروردین: (بد) ازدواج خوبی را رقم نمی زند. به این دلیل که افرادی پر جنب و جوش با تحرک و بی قرار هستند و سازگاری خوبی ندارند.

خرداد با اردیبهشت: (متوسط) این افراد سازگاری بالایی در کنار هم ندارند ولی به طور کل ازدواج متولدین خرداد با اردیبهشت در رده ی متوسط قرار دارد.

خرداد با خرداد: (خوب) این ازدواج خوب است به این دلیل که هر دو با استدلال، مشورت پذیر و توانا در بر طرف کردن مشکلات هستند.

خرداد با تیر: (متوسط) روحیه ی تنوع طلبی یکی از مواردی است که می تواند برای ازدواج متولدین این دو ماه با هم مشکل ایجاد کند.

خرداد با مرداد: (بسیار خوب) آن ها دارای صفات مشترک زیادی با هم هستند و می توانند زوجی جذاب و توانمدی برای یکدیگر باشند.

خرداد با شهریور: (متوسط) در این ازدواج شوق و ذوقی دیده نمی شود.

خرداد با مهر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این دو ماه با یکدیگر بسیار نیکو است و می تواند زوجی با نشاط، باسلیقه و هنرمندی را رقم بزند.

خرداد با آبان: (متوسط) ازدواج برای این دو ماه در رده ی متوسطی قرار دارد و برای رسیدن به خوشبختی باید تلاش زیادی بکنند.

خرداد با آذر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین ماه خرداد و آذر بسیار خوب است و زندگی سرشار از شوق و ذوق برای آن ها رقم خواهد زد.

خرداد با دی: (خوب) زوجین این دو ماه می توانند سازگاری خوبی با یکدیگر داشته باشند و خویشتندار و سیاست مدار هستند.

خرداد با بهمن: (بسیار خوب) این ازدواج بسیار خوب است و زوجین می توانند در همه ی امور به هم کمک کنند.

خرداد با اسفند: (بد) متولدین این دو ماه سازگاری پایینی با هم دارند و با یکدیگر بد هستند. زوجین این دو ماه می توانند مرموز، خیالباف و رویا پرداز باشند.

 

طالع بینی متولدین فروردین

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین تیر

سمبل متولدین تیر ماه خرچنگ، عنصر آن ها آب، سیاره ی شان ماه، سنگ خوش یمن آن ها مروارید و رنگ مورد علاقه ی متولدین این ماه نقره ای است. به برخی از صفات شخصیتی آن ها می توان به حساس بودن، عاشق خانواده، رویایی و خیالباف، با وفا، رفیق باز، پر محبت، مطیع همسر، تا حدودی خسیس، میهن پرستی، وسواسی، رک گویی، خودخواه، خجالتی و با سلیقگی، اشاره کرد.

طالع بینی ازدواج متولد تیر با دیگر ماه ها

• تیر با فروردین: (متوسط) در این ازدواج احتمال بروز مشکلات زیاد است.

• تیر با اردیبهشت: (بسیار خوب) نقطه اشتراک زیادی دارند و ازدواج موفقی محسوب می شود.

• تیر با خرداد: (متوسط) یکی آرام و دیگری مهربان و پر انرژی است و در رده ی متوسط قرار می گیرد.

تیر با تیر: (خوب) با این که هر دو متولد یک ماه هستند ولی اختلاف سلیقه با هم دارند.

• تیر با مرداد: (خوب) ازدواجی موفق دارند و خصوصیات مشترک زیادی هم دارند.

• تیر با شهریور: (بسیار خوب) این ازدواج بسیار نیکو است و صفات شبیه به همی دارند و از سازگاری خوبی برخوردارند. یکی در امور مالی مهارت زیادی دارد و دیگری حسابگر است.

• تیر با مهر: (بسیار خوب) هر دو دلسوز و مهربان هستند و ازدواج خوبی رقم می خورد.

• تیر با آبان: (متوسط) در همه ی امور به جز مسائل مالی با هم سازگاری دارند.

• تیر با آذر: (بد) ازدواج خوبی را رقم نمی زند و تفاوت های شخصیتی دارند، یکی اهل سفر و تفریح و دیگری اهل خانواده است.

• تیر با دی: (متوسط) از جنبه ی مالی و اخلاقی به هم شباهت دارند و پیوندی موفق خواهد بود.

تیر با بهمن: (متوسط) ازدواج متولدین این دو ماه باهم در رده ی متوسط قرار دارد و نیاز به سعی و تلاش زیاد برای رسیدن به خوشبختی دارد.

تیر با اسفند: (بسیار خوب) پیوندی خوب همراه با سازگاری و تفاهم بالا را رقم می زند.

 

طالع بینی متولدین تیر

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین مرداد

سمبل متولدین مرداد ماه شیر، عنصر آن ها آتش، سیاره ی شان خورشید، سنگ خوش یمن آن ها یاقوت و رنگ مورد علاقه ی متولدین این ماه زرد است. به برخی از صفات شخصیتی آن ها می توان به مقتدر بودن، خلاق بودن، سلطه جویی ، با اراده ی قوی، متعصب، کم تحملی و خودپسندی اشاره کرد.

طالع بینی ازدواج متولد مرداد با دیگر ماه ها

مرداد با فروردین: (خوب) پیوندی موفق خواهند داشت و دارای هماهنگی بالایی با یکدیگر هستند.

مرداد با اردیبهشت: (بسیار خوب) ازدواجی خوب و پایدار است. زوجین این دوماه در کنار هم متعهد، مهربان و خانواده دوست هستند.

مرداد با خرداد: (بسیار خوب) ازدواجی بسیار خوب را رقم خواهد زد. آن ها افرادی اجتماعی و خونگرم هستند. همچنین سازگاری بالایی در کنار هم دارند.

مرداد با تیر: (خوب) اختلاف سلیقه با یکدیگر ندارند و موقعیت یکدیگر را درک می کنند.

مرداد با مرداد: (خوب) با داشتن صفات مشترک زیاد ازدواج خوب و نیکویی رقم می خورد.

مرداد با شهریور: (متوسط)  ازدواج این دو ماه در رده ی متوسط قرار دارد. فردی با سلیقه، زیبا پسند و پر شور و دیگری منضبط و قانونمند است.

مرداد با مهر: (خوب) این نوع ازدواج خوب است و با موفقیت همراه است. در این ازدواج، زوجین با آرامش و منطقی در کنار هم زندگی می کنند.

مرداد با آبان: (متوسط)  ازدواج این دو ماه در رده ی متوسط قرار دارد یکی عاشق ستایش کردن از دیگران است و دیگری قابل اعتماد و وفادار است.

مرداد با آذر: (متوسط) ازدواج این دو ماه در رده ی متوسط قرار دارد و یکی دنبال هیجان و دیگری دنبال استقلال است.

مرداد با دی: (متوسط) به دلیل صفت برتری جویی که متولدین هر دو ماه دارند می تواند ازدوجشان را دچار مشکل کند.

مرداد با بهمن: (خوب) هر دو فرد ایده آل گرا و آرمانگر هستند و ازدواجی موفق و خوبی را رقم می زند.

مرداد با اسفند: (خوب) زوجین این دو ماه از هماهنگی زیادی برخوردار هستند و در پی رفع نیاز های عاطفی هم دیگر هستند. این نوع ازدواج خوب است.

 

طالع بینی متولدین مرداد

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور با سایر ماه ها

طالع بینی متولدین شهریور

سمبل متولدین شهریور ماه باکره، عنصر آن ها خاک، سیاره ی شان عطارد، سنگ خوش یمن آن ها یاقوت کبود و رنگ مورد علاقه ی متولدین این ماه سبز است.  به برخی از صفات شخصیتی آن ها می توان به حساس بودن، باهوش بودن، وظیفه شناسی، دقیق بودن، کمال گرایی، صبور و آرام، عاشق سلامت خود، خود دار، متکی به نفس، وفا داریی، رام نشدنی، بی ریایی، خوش قلبی، نکته سنجی و پر توقعی اشاره کرد.

طالع بینی ازدواج متولد شهریور با دیگر ماه ها

• شهریور با فروردین: (بد) ازدواجی ناموفق خواهد بود. فردی، جسور و جاه طلب و دیگری انسان دوست و مهربان است.

• شهریور با اردیبهشت: (خوب) صفاتی مشترک مانند جوانمردی و نجابت دارند و ازدواجی موفق را رقم می زنند.

• شهریور با خرداد: (متوسط) ازدواجی با رده ی متوسط برای متولدین این دو ماه پیش بینی می شود. به این دلیل که یکی، منضبط و با برنامه ریزی و دیگری عاطفی و عاشق پیشه است.

شهریور با تیر: (بسیار خوب) ازدواجی موفق و نیکو را رقم می زنند. دارای صفات خوب مشترک و همچنین سازگاری خوبی با یک دیگر دارند. در امور مالی هم از هماهنگی خوبی برخوردار هستند.

• شهریور با مرداد: (متوسط) هر دو فردی لجباز و خود رای هستند و این دلیل می تواند مشکلاتی را در زندگی مشترکشان به وجود آورد.

• شهریور با شهریور: ( بسیار خوب) هر دو صمیمی، با وفا، مهربان و صادق هستند.

• شهریور با مهر: (خوب) سازگار خوبی با هم دارند و در مشکلات با مشورت موفق حاضر می شوند. همچنین هر دو منطقی هستند.

• شهریور با آبان: (متوسط) یکی از زوجین جسور و بی پرواست و سازگاری خوبی با هم ندارند.

• شهریور با آذر: (بد) پیوند و ازدواجی ناموفق خواهد بود. یکی از زوجین تنوع طلب و خود رای است.

• شهریور با دی: ( خوب) ازدواجی موفق لبریز از آرامش و محبت است.

• شهریور با بهمن: (متوسط) ازدواجی است که با تلاش می تواند نتیجه ی خوبی داشته باشد.

• شهریور با اسفند: (خوب) پیوندی موفق خواهد بود و زوجین این ماه با حوصله در برطرف کردن مشکلات وقت می گذارند.

 

طالع بینی متولدین شهریور

 

مطالب پیشنهادی:

تناسب اندام و طالع بینی هر ماه + معرفی ورزش

فیلتر های اینستاگرام بر اساس طالع بینی ماه تولد + عکس

طالع بینی سال 98 و 2019

طالع بینی عطر ها - قسمت اول

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
فروشگاه اینترنتی لنزینو
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید