دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 1760

اگر به خواندن فال روزانه علاقه مند هستید در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و فال روزانه تاروت و حافظ رو مطالعه کنید.

فال روزانه تاروت و حافظ

فال گرفتن یکی از سرگرمی های جالب در تمام دوران هست و حتی کسانی که به فال اعتقادی ندارند هم برای یک بار هم که شده فال گرفتن رو امتحان کرده اند! فال حافظ یکی از قدیمی ترین و شاید معتبرترین انواع فال هست که این روزها همچنان محبوبیت خودش رو حفظ کرده و بسیاری از افراد به آن اعتقاد نیز دارند.

اگر قصد دارید فال روزانه حافظ یا فال روزانه تاروت رو مطالعه کنید حتما در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید. این فال مخصوص روز 13 آبان سال 1398 یا 4 نوامبر سال 2019 هست.

 

فال تاروت چیست؟

تاروت نوعی ورق بازی بوده که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در کشورهای اروپایی مثل ایتالیا و ... مورد استفاده قرار می گرفته است. بعد از قرن هجده ام تا به امروز، طرفدارن بازی تاروت، از رازها و علم پنهانی در پشت ورق های تاروت، به عنوان وسیله ای برای پیشگویی استفاده می کردند و از همان زمان فال تاروت ایجاد شد و طرفداران خیلی زیادی هم پیدا کرد. فال تاروت یکی از فال های بسیار محبوب در انگلستان هست.

هر کدام از کارت های تاروت، دارای یک عکس و یک عنوان بوده که هرکدام از آنها مفهوم خاصی را به همراه دارند. در فال و پیشگویی تاروت، این باور وجود دارد که هر کارتی که برای هر فرد انتخاب می شود، می تواند تصویری از آینده و یا زمان فعلی او باشد.

 

فال تاروت

 

اما امروزه برای تاروت و فال تاروت مدل های خیلی زیاد و متنوعی ایجاد شده است که هر کدام از این نمونه ها، با توجه به سلیقه و فرهنگ های مختلف به وسیله طراحان و عکاسان مختلف، ایجاد شده اند و در همه جای دنیا از کارت های تاروت به عنوان کارت فال، پیشگویی یا کارت های اسرار آمیز یاد می شود.

فال تاروت نمونه های بسیار متنوع و زیادی داره که از این میان میشه به فال تاروت تک کارتی، فال تاروت 4 کارتی، فال تاروت 6 کارتی، فال تاروت 9 کارتی ،فال تاروت 10 کارتی، فال تاروت عشق و ... نام برد. 

به طور کلی فال تاروت دارای 78 کارت شکل دار هست. این کارت ها به دو دسته تاروت کبیر (شامل 22 کارت) و تاروت صغیر (شامل 56 کارت) تقسیم می شوند. کارت های تاروت کبیر، پایه اصلی فال بوده و نشانگر الگو، درس های زندگی و درس های معنوی فرد بوده و کارت های تاروت صغیر، نشانگر کارهای روزانه فرد هستند.

 

فال تاروت روزانه برای متولدین فروردین

موفقیت زمانی شیرین تر می شود که آن را به اشتراک بگذارید! متولدین فروردین  همیشه تمایل دارند از مسیرهای انفرادی به اهداف خودشان برسند اما شرط موفقیت امروز شما این هست که با همکاران و دوستان خود همکاری و هماهنگی داشته باشید. هنگامی که منافع شخصی شما با منافع دوستان، همکاران، اعضای خانواده و ... هم سو باشد، یک حرکت گروهی میتواند نتیجه ای عالی به همراه داشته باشد و رویکرد نهایی تلاش شما بُرد - بُرد خواهد بود. 

طالع ماه - آرایش و طالع بینی فروردین ماه

 

فال تاروت روزانه برای متولدین اردیبهشت

باید برای رسیدن به گفتگو و مباحثه امروز، چندین مانع انتزاعی رو از سر راه بردارید! اگر همکار، دوست یا دلبر شما در یک جلسه، سوالات فرضی مطرح می کند، احتمالا چیزهای دیگری در ذهن دارد! این موضوع به این نکته اشاره دارد که زمان پنهان کاری به پایان رسیده و باید یک فضای دوستانه و ایمن رو ایجاد کنید تا تمام شک و تردیدها از بین بره و واقعیت ها بیان شود. زمانی که احساسات یک فرد به خوبی شنیده شود، تمام مشکلات خود به خود حل خواهند شد!

 

فال تاروت روزانه برای متولدین خرداد

اگر چه سفر کردن در مسیر اصلی شما رو سریعتر به مقصد می رسونه اما جاده های فرعی و جانبی هم بهترین مناظر را دارند. گاهی ممکن هست سرعت پیشرفت برنامه هایی که برای رسیدن به هدفتان دارید، با برخی موانع کوچک، کاهش پیدا کند اما آنچه که در این مسیر کشف می شود می تواند ارزش بیشتری برای شما داشته باشد.

به تمام علائم ظریف در اطراف خود توجه کنید یک اتفاق کوچک و غیر منتظره می تواند شما را از مسیر اصلی منحرف کند و  به یک مکان و موقعیت جدید وارد کند. پس همیشه به یاد داشته باشید؛ یک جاده پر پیچ و خم شما را به یک مقصد بی نظیر و فوق العاده خواهد رساند!

طالع بینی ماه تولد و شخصیت های بازی تاج و تخت + عکس

 

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر

خستگی، بی حوصلگی و بی علاقگی رو از خودتون دور کنید تا توانایی های واقعی خودتون رو ببینید و کشف کنید. در حال حاضر چیزهای زیادی در اطراف شما وجو دارد که باعث ایجاد احساس نا امیدی خواهند شد اما باید هوشیار باشید. حواس پنجگانه خود را به بهترین شکل ممکن تنطیم کنید تا از کوچکترین اتفاقات اطراف خود، یک رویداد عالی به تصور بکشید. بهتره حس ششم خودتون رو هم قوی تر کنید تا با بهترین اتفاقات مواجه بشید.

 

نماد مختلف ماه های سال

 

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد

احتمالا شما هم خودتون رو با شجاعت شیر (نماد ماه مرداد) معرفی می کنید؛ حتی زمان هایی که خیلی شجاع نیستید! این ایده باعث میشه تا همیشه احساس منحصر به فرد بودن داشته باشید. شاید امروز احساس کم رویی رو تجربه کنید. این احساس شاید به دلیل ورود شما به یک صحنه رقابتی جدید باشد و یا اینکه می خواهید امیدوار باشید که احساس مطلوبی رو در یک فرد خاص ایجاد کنید. بهتره با خودتون رو راست باشید و اجازه بدید تا اصالت و حسن نیت شما، بقیه کار را انجام دهد. 

فیلترهای اینستاگرام بر اساس طالع بینی ماه تولد + عکس

 

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور

شما میتوانید با نشان دادن انعطاف پذیری خود در وسط طوفان و مشکلات، تحسین و ستایش های خیلی زیادی رو از طرف دوستان و عزیران خود دریافت کنید. اگر شرایط پیش آمده در امروز با شرایط شما متناسب نیست، منطقی ترین کار این هست که با شرایط فعلی سازگار شوید و مطابقت پیدا کنید. شما با قرار گرفتن در چالش های جدید، عزت نفس بیشتری پیدا می کنید و این احساس از درون به بیرون نیز منتقل خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد. شاید شما نتوانید زمین و محل مناسبی برای رقصیدن پیدا کنید اما میتوانید نوع رقص خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید!

 

فال تاروت روزانه برای متولدین مهر

به نظر می رسد چرخش غیر منتظره اتفاقات امروز، نه تنها شما رو از چرخه بازی خارج نمی کند بلکه باعث افزایش ثبات و ماندگاری شما نیز خواهد شد! با انگیزه و خلاقیت بیشتری پیش بروید و مطمئن باشید که بذرهای خلاقیت شما، جوانه خواهند داد. وقتی که در حرکت باشید نه تنها میتوانید مشکلات پیش رو را حل کنید بلکه از این مسیر و انجام کارها لذت نیز خواهید برد. 

 

فال تاروت روزانه برای متولدین آبان

برای انجام کارهای امروز هیجان و انرژی های خود را فعال کنید. چه در خانه باشید و یا خارج از خانه، میل به سفر و سیاحت، فضای ذهنی شما را پر کرده است و شور و اشتیاق سیری ناپذیری برای شما ایجاد می کند. یا شاید تمایل دارید کارهایتان را سریع تر انجام دهید تا با خانواده، دوستان، همسر و ... همگام شوید. 

رنگ رژ لب و طالع بینی هر ماه، سال 2018 + معرفی رژلب

 

طالع بینی

 

فال تاروت روزانه برای متولدین آذر

شما بیش از سهم عادی خود از استعدادهای طبیعی و هدایای ذاتی بهره مند هستید و در حقیقت برخی مهارت ها به طور طبیعی در شما وجود دارند! ممکن هست امروز با شرایطی مواجه شوید که از شما بخواهند تا مشکلی را حل کنید و یا واسطه ایجاد یک وضعیت باشید. این کار نه تنها می تواند احساس مثبت و دلپذیری برای خودتان ایجاد کند بلکه ممکن هست باعث ایجاد یک دنیا تفاوت در دیگران نیز شوید. 

 

فال تاروت روزانه برای متولدین دی

برخی از کارها و اقدامات برای شما ارزشی بیشتر از پول دارند! ممکن هست در ازای انجام یک کار یا فعالیت بتوانید ارزش پولی آن را محاسبه کنید اما احساسی که انجام این کار برایتان ایجاد می کند، از سود مالی آن برایتان بیشتر خواهد بود. پس به خاطر داشته باشید که رضایت شخصی مهم ترین عامل موفقیت برای شما خواهد بود.

 

فال تاروت روزانه برای متولدین بهمن

لنزهایی که با ان دنیا را مشاهده می کنید، میتوانند شیشه های رنگی زیبایی نیز باشند. همانطور که از یک پروژه به پروژ دیگر می روید، و در هر پروژه امکانات مختلفی رو مشاهده می کنید، به همین ترتیب باید شباهت ها و تفاوت های شخصیتی در افراد مختلف رو هم کشف کنید و از این طریق به ماهیت انسانی پی ببرید. 

طالع ماه - آرایش و طالع بینی بهمن ماه

 

فال تاروت روزانه برای متولدین اسفند

ممکن است امروز از روش های شگفت آور و معنی داری با گذشته ارتباط برقرار کنید. شما میتوانید با مرور حافظه، امیدها و رویاهای فراموش شده خود را زنده کنید. شما باید بدانید که با اندیشدن به گذشته می توان درک بهتری از زندگی امروز داشت اما همیشه باید به سمت جلو حرکت کنید. 

 

فال روزانه حافظ

دیوان حافظ یکی از کتاب های اصلی و ثابت در کتابخانه هر ایرانی هست و معمولا در مناسبتها و جشن های ملی مانند عید نوروو، شب یلدا و ... با این کتاب فال می گیرند و از حضرت حافظ برای آرزویی که در دل دارند، راه چاره طلب می کنند!

معمولا برای گرفتن فال حافظ یکی از بزرگان خانواده و فامیل، کتاب حافظ را در دست می گیرد و نیت می کند. سایر اعضای خانواده نیز نیت و آرزویی را برای خود در نظر می گیرند. سپس این عبارت را می گویند: ای حافظ شیرازی! تو کاشف هر رازی! به آن شاخه نباتی که در سینه داری قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایمان آشکار و آرزوی ما را براورده سازی. سپس به طور تصادفی یکی از صفحات کتاب حافظ را باز می کنند و با صدای بلند آن را می خوانند و تعبیر و تفسیر آن را نیز بیان می کنند.

در این بخش از زیبامون یک فال حافظ روزانه به نیت تمام خواسته ها و آروزهای شما همراهان عزیز آورده ایم:

        

فال حافظ

 

تفسیر فال حافظ:

اگر احساس گناه می کنید و  وجدان ناراحتی دارید، در پی جبران گناه خود بوده و مطئن باشید که خداوند بخشنده و نجات دهنده است. خبر خوبی در راه است و این فرصت دوباره به شما داده می شود تا به عهد و پیمان خود وفا کنید. دانش و علم خود را گسترش دهید تا زندگی پربارتر و با آرامش تری داشته باشید.

به لطف خداوند امیدوار باشید و از شکست های زندگی نا امید نشوید. همه چیز را به دست خدا بسپارید و ایمان داشته باشید که به زودی تمام رنج ها پایان پیدا خواهند کرد. از گذشته و اشتباهاتی که داشته اید درس بگیرید و از امروز برای داشتن آینده ای بهتر تلاش کنید.

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

فال زیبایی ماه تولد به همراه توصیه های آرایشی

طالع بینی سال 98 و 2019

طالع بینی ازدواج ماه ها با یکدیگر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید