در حال گرفتن اطلاعات...

آشنایی با مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 3788

در این بخش از زیبامون اطلاعات کاملی در رابطه با مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی کسب خواهید شد. با ما همراه باشید.

آشنایی با مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی

زیبایی یک چهره طبیعی با زیبایی چشم ها و مژه های آن کامل خواهد شد. به طور کلی هرچه مژه های شما پرپشت تر، پر رنگ تر و خوش حالت تر باشد، چشم های زیباتر و گیرا تری خواهید داشت و این چشم های زیبا، چهره شما را جذاب تر نشان خواهد داد.

اگر چه ممکن هست بسیاری از افراد به طور طبیعی مژه های بلند، پرپشت و خوش حالت نداشته باشند، اما خوشبختانه این روزها روش ها و متدهای جدیدی برای افزایش زیبایی مژه ها ایجاد شده است که به همه خانم ها این امکان را خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن، زیباترین و جذاب ترین مژه ها را داشته باشند و از داشتن چشم ها و چهره ای زیباتر و متفاوت تر لذت ببرند.

اکستنشن مژه، لیفت و لمینت مژه از جمله روش هایی هستند که به شما کمک خواهند کرد تا زیبایی مژه های خود را چندین برابر بیشتر کنید. اما انتخاب یک مرکز تخصصی که بتواند بهترین و تخصصی ترین خدمات را در جهت اکستنشن مژه و مو ارائه دهد، یکی از کارهای مهمی هست که باید قبل از انجام این کار به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و با مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی در غرب تهران بیشتر آشنا شوید.

 

معرفی کلی مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی

 

مدرک بین المللی اکستنشن مژه

 

اکستنشن مژه تخصصی

 

سالن مریم معصومی یکی از سالن های زیبایی و تخصصی در زمینه اکستنشن مژه و مو در محدوده پونک در غرب تهران هست که در این کار متخصص بوده و دارای مدرک بین المللی از آکادمی marygold_lashes از روسیه هستند و کار اکستنشن مژه، مو، لیفت و لمینت مژه و ... را به طور تخصصی در مرکز خود ارائه می دهند.

این مرکز دارای محیطی صمیمی و گرم بوده و کارهای مربوط به اکستنشن مژه در محیطی کاملا بهداشتی و با وسایل یک بار مصرف برای شما انجام خواهد شد. علاوه بر این تمام مراقبت های لازم برای حفظ زیبایی و ماندگاری اکستنشن مژه به شما ارائه می شود تا بتوانید با توجه به این توصیه ها، بهترین و مناسب ترین مراقبت را از مژه های خود داشته باشید.

 

اکستنشن مژه چیست؟ 

 

اکستنشن مژه

 

اکستنشن مژه به معنی اضافه کردن تارهای مژه مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص به مژه های طبیعی هست تا حالت زیباتر، پرپشت تر و جذاب تری برای مژه ها ایجاد شود. اکستنشن مژه، مدل های بسیار متنوع و مختلفی دارد که می توانید متناسب با سلیقه و نظر خودتان، حالت و مدل چشم ها و بعد از دریافت مشاوره از متخصص این کار، بهترین و مناسب ترین مدل اکستنشن مژه را انتخاب کرده و زیبایی چشم های خود را چندین برابر کنید!

 

اکستنشن مژه عالی

 

در مرکز تخصصی اکستنشن مژه مریم معصومی، می توانید این خدمات را با بهترین کیفیت دریافت کنید و از نتیجه کار فوق العاده راضی باشید. زیرا در این مرکز از مژه های فوق العاده سبک و ابریشمی برای اکستنشن مژه استفاده می شود و هیچگونه احساس سنگینی بر روی مژه ها نخواهید داشت. چسب مورد استفاده برای اکستنش مژه در این مرکز، از نوع چسب های ضد حساسیت روسی بوده و به هیچ عنوان باعث ایجاد آسیب و ناراحتی برای چشم ها نخواهد شد.

در ادامه با مدل های مختلف اکستنشن مژه آشنا می شوید.

 

اکستنشن مژه کلاسیک

 

اکستنشن مژه کلاسیک

 

اکستنشن مژه کلاسیک یکی از اولین تکنیک ها اکستنشن مژه هست که در ان بر روی هر تار مژه طبیعی، یک تار مژه مصنوعی چسبانده می شود و در نهایت حجم طبیعی و متوسطی برای مژه ها ایجاد خواهد شد. این روش از اکستنشن مژه برای افرادی که به طور طبیعی مژه هایی با حجم معمولی دارند، مناسب بوده و به ان ها این امکان را می دهد تا کمی مژه هایشان را پرپشت تر کنند اما با این حال و بعد از اکستنشن نیز همچنان مژه هایشان حالت طبیعی داشته باشد. در واقع اکستنشن مژه به روش کلاسیک، خط مژه شما را پر رنگ تر کرده و دیگر مژه ها و چشم هایتان نیازی به ریمل و آرایش نخواهند داشت.

 

اکستنشن مژه ولیوم (والیوم)

 

اکستشن مژه ولیوم

 

در روش اکستنشن مژه ولیوم، چند تار مژه مصنوعی به یکدیگر چسبیده می شوند، سپس این مژه های مصنوعی چند رشته ای (فن)، بر روی تارهای طبیعی مژه چسبانده شده و حجم بسیار بیشتری را برای مژه ها ایجاد خواهند کرد. تارهای مژه مصنوعی استفاده شده برای اکستنشن مژه به روش ولیوم بسیار سبک بوده و حتی دسته های 4 تا 6 تایی مژه نیز وزن خیلی زیادی نخواهند داشت و به همین دلیل آسیبی به مژه های طبیعی وارد نمی کنند.

این روش برای تمام افراد و به ویژه افرادی که به طور طبیعی مژه های خیلی کم پشتی دارند مناسب بوده و حجم و پرپشتی خیلی خوبی را برای مژه ها ایجاد خواهد کرد.

 

اکستنشن مژه مگا ولیوم (مگا والیوم)

 

اکستنشن مژه مگا ولیوم

 

در اکستنشن مژه به روش مگا والیوم، ضخامت تارهای مژه مصنوعی بسیار کم تر و ابریشمی تر شده اما تعداد بیشتری از تارهای مژه در یک دسته چسبانده شده و بر روی مژه های طبیعی کار می شود. در اکستنشن مژه به روش مگا ولیوم در هر فن، 5 تا 15 تار مژه مصنوعی بسیار نازک و ابریشمی قرار می گیرد. این روش برای خانم هایی که تمایل دارند مژه هایشان حجم خیلی زیادی پیدا کرده و زیبایی چشم هایشان چندین برابر بیشتر شود، گزینه مناسبی خواهد بود.

 

اکستنشن مژه ولیوم طبیعی، گربه ای، عروسکی، کیم کارداشیان

شما می توانید متناسب با سلیقه و نظر خودتان از اکستنشن مژه ولیوم به روش های مختلف استفاده کنید. اکستنشن مژه ولیوم با حالت طبیعی، زیبایی طبیعی را برای مژه هایتان ایجاد خواهد کرد و سبکی فوق العاده ای هم بر روی مژه ها خواهد داشت.

 

اکستنشن مژه والیوم طبیعی

 

اکستنشن مژه ولیوم گربه ای، روشی هست که در ان بر روی گوشه خارجی چشم تمرکز داشته و مژه های بلند تری بر روی قسمت خارجی چشم کار می شود تا حالت گربه ای و کشیده برای چشم ها ایجاد شود. بعد از این مدل اکستنشن مژه، دیگر نیازی به کشیدن خط چشم هم نخواهید داشت!

 

اکستنشن مژه گربه ای

 

اکستنشن مژه ولیوم عروسکی، روشی هست که مژه های ولیوم و ابریشمی، در سرتا سر چشم کار شده و حالت فر خورده یک دست و پر حجمی برای مژه ها ایجاد می شود و بعد از انجام این کار دیگر نیازی به ریمل زدن و آرایش چشم نیز نخواهید داشت.

 

اکستنشن مژه عروسکی

 

اکستنشن مژه ولیوم کیم کارداشیان یا هالیودی نیز یکی دیگر از مدل های اکستنش مژه در مرکز تخصصی مریم معصومی هست که مژه هایی فوق العاده زیبا و رویایی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

اکستنشن مزه کیم کارداشیان

 

در تمام مدل ها و سبک های اکستنشن مژه باید هر سه هفته یک بار برای ترمیم به مرکز اکستنشن مژه مراجعه کنید. زیرا مژه ها در این مدت رشد کرده و باعث چرخش یا دفرمه شدن مژه اکستنشن می شود.

 

لیفت و لمینت مژه 

 

لیفت و لمینت مژه

 

اگر مژه هایتان به طور طبیعی، بلند و پرپشت هست و یا به هر دلیلی تمایلی به اکستنشن مژه ندارید، لیفت و لمینت کردن مژه ها می تواند انتخاب خیلی مناسبی برایتان باشد. در این روش ابتدا مژه ها از ریشه، حالت فر خورده (لیفت) خیلی زیبایی پیدا می کنند و سپس رنگ مخصوص مژه که خاصیت کراتینی و تقویت کننده دارد بر روی مژه ها قرار داده می شود و بعد از گذشت مدت زمان مشخص، مژه های طبیعی شما خوش فرم تر، پر رنگ تر دیده خواهند شد و چشم هایی جذاب تر و گیراتر خواهید داشت. ماندگاری لیفت و لمینت مژه چیزی در حدود یک تا سه ماه هست و در این مدت دیگری نیازی به استفاده از ریمل مژه نخواهید داشت!

در مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی، خدمات مربوط به لیفت و لمینت مژه با بهترین کیفیت و مواد مرغوب توسط پرسنل مجرب و اموزش دیده در این زمینه، به شما ارائه خواهد شد.

 

لیفت ابرو در مرکز تخصصی مریم معصومی

 

لیفت ابرو

 

لیفت ابرو نیز یکی دیگر از خدمات تخصصی و زیبایی در مرکز اکستنشن مژه و مو مریم معصومی هست که با استفاده از مواد باکیفیت و عالی، ارائه می شود. در لیفت ابرو، با استفاده از مواد تقویت کننده و کراتینی، حالت و مدل ابروها به سمت بالا کشیده خواهد شد و حالت هالیوودی و مرتبی پیدا می کند. لیفت ابرو برای خانم هایی که به طور طبیعی ابروهای خوش حالت و پر پشتی دارند مناسب بوه و نه تنها ظاهر مرتب و خوبی برای ابرو ها ایجاد می کند بلکه بدون نیاز به ارایش و استفاده از مداد ابرو، سایه ابرو، ژل ابرو و ... نیز ابروهایتان خوش فرم و جذاب خواهد بود!

 

اکستنشن مو با موهای صد در صد طبیعی

 

اکستنشن مو

 

مرکز تخصصی مریم معصومی در زمینه اکستنشن موها نیز فعالیت داشته و خدمات اکستنشن مو با موهایی صد در صد طبیعی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. اکستنشن مو در این مرکز به روش لیزری انجام می گیرد و بعد از انجام کار، موهایی با حالت کاملا طبیعی و زیبا خواهید داشت. این موها قابل رنگ و دکلره بوده و به خوبی با بابلیس حالت می گیرند.

 

اموزش تخصصی و‌ تضمینی اکستنشن مژه بصورت خصوصی و ورکشاپ با ارائه مدرک

در مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی، به طور مرتب ورکشاپ ها و اموزش های مختلفی در زمینه اکستنشن مژه و مو نیز ارائه می شود که میتوانید با ثبت نام در این ورکشاپ ها، اکستنشن مژه را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید و کسب و کار مخصوص به خود را در این زمینه راه اندازی کنید.

در این مرکز تخصصی، کلاس های گروهی 4 نفره، مبتدی تا پیشرفته در 2 جلسه نیز برگزار می شود که بعد از یک ساعت اموزش تئوری، 4 ساعت تمرین و تکرار خواهید داشت تا بتوانید تمام نکات و ریزه کاری های مربوط به اکستنشن مژه را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

مباحثی که در این کلاس ها آموزش می بینید شامل شناخت انواع مژه، انواع چشم، ریمو اکستنشن مژه، فن سازی، آموزش انواع اکستنشن کلاسیک -طبیعی و گربه ایی و عروسکی، نکات بعد از اکستنشن و ... خواهد بود.

 

مدلهای اکستنشن مژه

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و زمان برگزاری این کلاس های آموزشی حتما به اینستاگرام اکستنشن مژه و مو مریم معصومی مراجعه کنید.

 

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی

برای مراجعه حضوری به این مرکز تخصصی می توانید به آدرس تهران، پونک، خیابان مخبری، پلاک 138، طبقه دوم، واحد 4 مراجعه کنید.

برای تماس با این مرکز تخصصی و رزرو وقت برای اکستنشن مو و مژه می توانید با شماره های 02146042334 و 09356278891 تماس بگیرید.

علاوه بر این صفحه اینستاگرام این مرکز تخصصی نیز به آدرس maryammasoumi_extension فعال بوده که می توانید با کلیک کردن بر روی نوشته آبی رنگ وارد اینستاگرام این مجموعه شده و تمام نمونه کارهای این مرکز تخصصی را مشاهده کنید.

تلگرام این مرکز تخصصی نیز با آی دی maryammasoumi_extensions فعال هست که می توانید از این طریق نیز با مرکز تخصصی مریم معصومی ارتباط داشته باشید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید