دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 991

در این مقاله از زیبامون دات کام می خواهیم به شما آموزش بدهیم چگونه از کفش آل استار خود بهترین استفاده را ببرید و با کمک آن استایل های بی نظیر خلق کنید.

آموزش استفاده از کفش آل استار با استایل های مختلف

با فرا رسیدن سال 2020 کمپانی کانورس رسماً صد و سومین سالگرد خود را جشن گرفت. این کمپانی که در قرن گذشته در زمینه تولید کتانی و کفش بسیار خوش درخشیده است و توانسته انواع اقسام و مدل های مختلفی از کفشهای زنانه و مردانه با استایل های بی نظیر را به بازار عرضه کند، همچنان با قدرت دارد راه خود را ادامه می‌دهد. کفش های آل استار و کانورس که در دهه های گذشته توانسته اند در صنعت کفش های کتانی برای پسرها و دخترها را زیر و رو کنند ،با گذشت زمان هنوز هم  جایگاه خود را حفظ کرده و از محبوب ترین نوع کفش ها و از راحت ترین کتانی ها باشد.

اما از آنجایی که کفش های کانورس  و آل استار به شدت رایج هستند و زیاد از آنها به پای دیگران دیده می شود، خیلی از خانم ها هنگام پوشیدن این کفش ها به این فکر می‌کنند که نکند استایلشان بیش از حد پیش پا افتاده باشد. اما شما نباید اجازه بدهید که راحتی, زیبایی و دلنشینی این کفش ها فقط به این علت که رایج هستند از دستتان برود. شما می توانید آل استار بپوشید و همچنان با کمک روش‌های متفاوتی که از آن استفاده میکنید خاص جلوه کنید. در این مقاله از سایت زیبامون می‌خواهیم تعدادی از این روش‌ها را برای پوشیدن کفش آل استار با استایل های مختلف به شما آموزش بدهیم با ما همراه باشید.

روش اول : بندها را جدا کنید!

کفش آل استار

کانورس هایی که بند نداشته باشند مسلماً یک تفاوت اساسی روی این ترند کلاسیک ایجاد می کنند. اما طبیعتا استفاده از آنها می تواند تا حدی سخت باشد. اگر شما می خواهید از روش بدون بند برای استفاده از آل استار هایتان استفاده کنید مطمئن شوید که کفش های تان کاملاً نو هستند و از کفشهای  آل استاری که قبلاً زیاد از آنها استفاده کرده اید ,استفاده نمی کنید. اگر  شیوه بدون بند برای پوشیدن را انتخاب کرده اید بقیه ظاهرتان نیز باید مرتب و منظم باشد. میتوانید جین های تنگی که تا حدی پارگی دارند بپوشید و یا همراه آنها یک بلوز سفید راحت به تن کنید. در غیر این صورت با پوشیدن آل استار هایی که بند ندارند اگر خوب عمل نکنید، ممکن است تیپ شما شلخته به نظر برسد.

اگر دوست ندارید کاملا از شر بندهای آل استارتان خلاص شوید, می توانید با جمع کردن آنها در کنار کفشتان و پنهان کردنشان به استایلی که می‌خواهید برسید. همچنین می توانید با استفاده از بند هایی که کاملا همرنگ کفش تان هستند باعث شوید که آن ها کمتر جلب توجه کنند و استایلی که دوست دارید را به خودتان بدهید. یکی دیگر از روش هایی که می توانید در این مورد استفاده کنید این است که بند ها را کوتاه کنید و فقط چند دور آنها را درون کفش تان قرار دهید و انتهای آنها را گره محکم بزنید تا کاملا به چشم نیایند.

روش دوم : استایل خارج از جعبه

کفش آل استار

کانورس از ۱۰۰ سال گذشته در بیزینس تولید کتانی کفش بوده است و توانسته انواع اقسام زیادی از کتانی ها و مدل های متفاوت کفش را تولید کند ولی در واقع آنها بیشتر از هر چیزی برای آل استار های کلاسیکشان شناخته می شوند. اگرچه که وقتی بحث از آل استار به وسط می‌آید شما مقدار زیادی انتخاب و مدل کفش برای بررسی و خریداری دارید.اما اینکه چگونه از آنها استفاده کنید نیز مهم است. می توانید یک کفش ال استار جدید بخرید که مدل آن کاملا کلاسیک است و ان را با جین مشکی و یک تیشرت ساده یا گرافیکی مخلوط کنید تا یک تیپ شیک شهری داشته باشید. یا میتوانید آل استارتان را با یک دامن کوتاه بپوشید تا حس و حالی دخترانه و کم سن و سال به خودتان بدهید. اگر می خواهید تیپی مناسب با استایل کلاسیک تان داشته باشید از امتحان استایل ها و رنگ های متفاوت فراری نباشید و با شجاعت آنها را انتخاب کنید.

مورد سوم : وفاداری به استایلی کلاسیک

کفش آل استار

با وجود اینکه تست‌کردن استایل‌های متفاوت می‌تواند دلنشین باشد و شما حین آن خوش بگذرانید، استایل آل استار کلاسیک به دلایل خاصی کلاسیک شده است. اآل استار هایی که مدلی قدیمی دارند بامزه هستند, ساده می توان آنها را پوشید, راحت هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند. می توانید یک ال استار کلاسیک سفید را با یک لباس  گشاد و یا یک بلوز بلند بپوشید و روی آن نیز یک کت زیبا تنتان کنید. هرچه تیپتان اسپرت تر باشد بهتر است .

اگر تصمیم گرفته اید که آل استار مشکی را انتخاب کنید بهتر است که همراه آن جین پاره مشکی بپوشید و یک تاپ سفید با آن همراه کنید و برای کت روی آن یک رنگ شاد بردارید. اگر تصمیم دارید که تا می‌توانید تیپتان کلاسیک باشد کنار آل استار هایتان برای لباس دو انتخاب دارید: یا تاپ های گشاد و بلند و یا تاپ های کوتاه و نیم تنه. تاپ های بلند می‌توانند به استایل شما بالانس بدهند و آنها را می توانید راحت در مهمانی ها استفاده کنید. در کنار آنها جوراب شلواری بپوشید و یا یک دامن رنگی و شاد با آنها همراه کنید. در واقع اگر آل استار پوشیده اید تمام تلاشتان را به کار ببرید که بالانس خوبی بین اسپرت و دخترانه داشته باشید تا تیپتان خاص تر به نظر برسد.

 

مورد چهارم : لباس های پایه را با هم ترکیب نکنید

کفش آل استار

احتمالا برایتان سوال پیش آمده است که لباس های پایه چه لباس هایی هستند. لباسهای پایه به لباسهایی می‌گویند که حالت خنثی دارند. مثلاً یک تاپ سفید و یا شلوار جین مشکی هردو لباس پایه هستند. در نتیجه اگر شما تصمیم گرفته که آل استار بپوشید از آنجایی که آل استار نیز لباس پایه محسوب می‌شود نباید آن را با لباس های  پایه دیگر همراه کنید. اگر می‌خواهید آل استار بپوشید بهتر است که سایر لباس های تان را خاص تر انتخاب کنید.

کفش آل استار

در واقع مشکلی نیست اگر دوست دارید لباس های پایه بپوشید و این استایل مورده نظرتان است اما اگر می خواهید تلاش بیشتری روی استایل تان بگذارید بهتر است فقط یک آیتم پایه در بین لباس هایتان باشد و آن ایتم پایه این بار قرار است که کفش آل استار تان باشد. آل استار بپوشید و در کنار آن لباس هایی که جلب توجه بیشتری می کنند انتخاب کنید. یک تیشرت رنگی و یا چند رنگ بپوشید. روی آن شلوار سرهمی بپوشید و یا شلوارتان رنگی باشد. در این حالت جدا از اینکه آیتم پایه شما که آل استارتان است، بیشتر به چشم می آید. تیپتان هم زیاد از حد ساده به نظر نمی‌رسد و متفاوت خواهید بود.

مورد پنجم : رنگ های روشن و بولد انتخاب کنید

کفش آل استار

وقتی حرف از پوشیدن آل استار و کانورس می رسد خودتان را در یک رنگ محدود نکنید و تا جایی که می توانید با رنگ ها بازی کنید و از آن ها استفاده ببرید. برای اینکه باعث شوید رنگ آل استارتان بیشتر هم به چشم بیاید و بهتر بدرخشد, آن را با لباس هایی که رنگ خنثی دارند همراه کنید. رنگ‌ خنثی در لباستان باعث میشود رنگ روشن و بولد آل استاری که انتخاب کرده اید, بیشتر به چشم بیاید و همچنین یک آل استار با رنگ خاص و روشن باعث می شود که تیپ خنثی ای که انتخاب کرده اید بیش از حد سرد نشود. کل لباس هایتان را تک رنگ انتخاب کنید و فقط آل استارتان را یک رنگ مخالف با آنها قرار دهید,تا استایل و تیپتان کامل شود. اگر لباسهایی که پوشیده اید هم اکنون رنگ های زیادی دارند مثلاً دامن هایی دارید که روی آنها پر از طرح و رنگ است ,میتوانید رنگ آل استارتان را با رنگ یکی از طرح‌های روی لباس تان همراه کنید تا هارمونی ایجاد شود. با کمک این روش یک بالانس کلی در تیپتان به وجود می‌آید و  این به شما کمک می کند متفاوت جلوه کنید.

مورد ششم : دخترانه باشید! 

کفش آل استار

فقط این که آل استار پوشیده اید به این معنا نیست که مجبور هستید تیپ اسپرت و پسرانه بزنید . شما می‌توانید آن را با لباس‌های کاملاً دخترانه نیز همراه کنید. با آل استار دامن بپوشید و یا پیراهن های دخترانه را با آن همراه کنید,تاپ های پر زرق و برق بپوشید و آرایش‌های ملایم کنید. همراه کردن آل استار با یک تیپ دخترانه باعث می‌شود شما کژوال به نظر برسید ولی همزمان شیک و با ملاحت باشید. پس نگران این که مجبور هستید با آل استار فقط و فقط لباس های اسپرت بپوشید نباشید و آزادانه از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

مورد هفتم : خودتان را محدود نکنید

کفش آل استار

کانورس مدت‌ ها است که امتحان خودش را پس داده و کفش های آل استار در گذر زمان و با آمدن و رفتن ترند های متفاوت هنوز هم ثابت بر جا مانده اند و یکی از نمادهایی در صنعت مد هستند که هیچ وقت کنار نمی‌رود و این به این معنا است که شما می توانید با خیال راحت از کانورس و آل استار در هر شرایط و و موقعیتی به راحتی استفاده کنید و نیاز نیست خودتان را محدود کنید و یا زحمت زیادی بکشید. مهمترین چیزی که نباید فراموش کنید این است که هنگام استفاده از آل استار ابداً برای خودتان حد و حدود نگذارید.

کفش آل استار

تا جایی که می‌توانید کفش آل استارتان را در شرایط متفاوت با تیپ های متفاوت بپوشید و یا آنها را با استایل های متنوع تست کنید. و مطمئن باشید که نتایج همه مثبت خواهد بود و هیچ وقت از پوشیدن آل استار خسته نخواهید شد. آل استار یکی از آن کفش هایی است که می تواند دست شما را باز بگذارد و هنگام پوشیدن آن قرار است به شما حسابی خوش بگذرد. آل استارهای تان را فقط به خاطر اینکه رایج هستند کنار نگذارید. آنها را با لباس‌های متفاوت همراه کنید و از این کفش های جادویی تا می توانید لذت ببرید.

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

مدل مانتو جدید و شیک پاییزه و زمستانه

کفش نایک - مدلهای جدید برای خانم ها

انواع مدل کوله پشتی و کیف برزنتی

کیف بافتنی جدید - انواع کیف زنانه زیبا

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید