دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 216

در این یاداشت سعی شده تا با بررسی، انتخاب و معرفی بهترین سالن زیبایی به بانوان عزیز کمک کرده باشیم.

چگونه بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنیم؟

خدمات سالن زیبایی، برای بانوان همیشه از اهمیت بالایی برخوداراست. اما انتخاب سالن زیبایی برای روز عروسی، برای عروس خانم‌ها بسیار ویژه و پراهمیت‌ تراست. انتخاب آرایشگاه عروس و سالن از آن جهت برای بانوان اهمیت دارد. که شب عروسی شاید تنها شبی باشد که آن‌ها در مرکز توجه تعداد زیادی از انسان‌ها قرار دارند.

به همین جهت عموما برگزار کردن مجلس عروسی به خاص ‌ترین شکل ممکن برای تعداد زیادی از بانوان امری ویژه است و این امر باعث شده برای انتخاب بهترین سالن زیبایی مناسب دغدغه و استرس بالایی داشته باشند. در این یاداشت سعی شده تا با بررسی، انتخاب و معرفی بهترین سالن زیبایی به بانوان عزیز کمک کرده باشیم.

 

موهای عروس

 

ویژگی‌های یک سالن زیبایی خوب چیست؟!

داشتن تجربه برای آرایشگر، در سالن زیبایی از مهم‌ ترین فاکتورهای یک سالن زیبایی خوب است. چرا که آرایشگر سالن زیبایی هرچه مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد، راحت‌تر می‌تواند سبک‌ها و رنگ‌های آرایش متناسب با چهره شما را تشخیص دهد.

مهارت و تخصص به ویژه در آرایشگاه زنانه از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که خدمات ارائه شده در آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان از تنوع بالایی برخورداراست و مهارت در هر یک از زمینه‌ها از الزامات یک سالن زیبایی است که در مجموع  باید عملکردی مطلوب شما داشته باشد.

رعایت نظافت و بهداشت درمحیط و تجهیزات آرایشگری از دیگر الزامات یک سالن زیبایی خوب است. همانطور که پیشتر گفتیم خدمات در سالن زیبایی بانوان کار بر روی ناخن، ابرو، مو، ماساژ پاک سازی و... را در بر می‌گیرد. به همین جهت و همچنین به دلیل رفت وآمد تعداد زیادی از افراد در سالن، رعایت بهداشت و حفظ سلامت مشتریان باید در اولویت باشد.

استفاده از محصولات آرایشی باکیفیت توسط سالن، یکی از بزرگ ترین دغدغه‌های بانوان و عروس خانم هاست. چراکه ماندگاری مواد آرایشی و کیفیت بالای آن بسیار مهم است در صورت عدم رعایت این نکته امکان دارد آرایش در طول روز پخش و پاک شود و روزمان را خراب کند. البته کیفیت بالای محصول برای حفظ سلامتی مشتریان در زمینه‌هایی چون کاشت ناخن و... نیز در سالن زیبایی مهم است.

 

تاثیر روانی انتخاب یک سالن زیبایی مناسب؟

روزعروسی مهم ترین روز هر فردی است و همه دوست دارند، درخشان ترین فرد در مجلس عروسی خود باشند. و شاید بیشترین استرس بر دوش عروس است. یکی از وظایف آرایشگاه عروس علاوه بر تبحر و مهارت و مواردی که قبل تر ذکر شد کاهش استرس عروس است.

آرایشگر عروس باید تاحدی مهارت داشته باشد که هیچ نگرانی برای عروس ایجاد نشود. آرایشگاه عروس معمولا برای عروس یک پکیج خدمات در نظر می‌گیرد که چند روز قبل از عروسی و روزعروسی را در برمی‌گیرد. خدماتی چون مشاوره، پاک سازی پوست، تست رنگ مو و ابرو، تست میکاپ و آرایش و شنیون، همچنین مانیکور و پدیکور یا ژلیش ناخن و... اقداماتی هستند که قبل از روز عروسی انجام می‌شود تا استرس عروس تا حد زیادی کاهش یابد.

البته همه این خدمات، به آرایشگاهی که انتخاب کردیم بستگی دارد. و ممکن است هر آرایشگاه عروس پکیج متنوع خود را دارا باشد که در اینجا ما معمول‌ترین این دسته را به شما معرفی کردیم.

 

میکاپ عروس

 

چگونه، بهترین سالن زیبایی در شهرمان را پیدا کنیم؟!

همه ما می دانیم، برنامه ریزی برای روزعروسی از ماه‌ها قبل صورت می‌گیرد و بسیار وقت گیر و پیچده است. اما بسیاری از افراد زمان لازم برای صرف گشت و گذار در بین سالن زیبایی و دیگر نیازهای روز عروسی را ندارند. از طرفی پیدا کردن سالن زیبایی، با معیارهایی که مدنظر ماست، در بین تعداد زیادی سالن‌ زییایی که پر از تنوع و تجهیزات و تبلیغات هستند کار دشواری است. و البته تعداد زیادی از سالن‌ها وجود دارند که نامشان شاید به گوشمان نخورده باشد ولی خدمات و مهارتشان کم نظیر باشد!

ما به شما عروس و دامادهای عزیز پیشنهاد می‌کنیم، برای برنامه‌ریزی عروسی از سایت و مراکزی معتبر استفاده کنید و تنها با یک کلیک در سایت به تمامی لیست سالن‌های زیبایی و آرایشی آقایان و بانوان و سایر خدمات مورد نیاز دست پیدا کنید. این یک روش آسان و منطقی است، برای دسترسی به چک لیستی برای روز پر شلوغ و مجلس عروسیتان. یکی از معتبرترین سایت‌های معرفی و برنامه ریزی مراسم عروسی، بیاتوعروسی است که در ادامه با خدمات این سایت پرتجربه آشنا می‌شویم.

 

بیاتوعروسی؛ بزرگترین راهنمای عروسی!

بیاتوعروسی اولین و بزرگترین وب سایت راهنمای انتخاب خدمات عروسی در ایران، در دهمین سال فعالیت خود، عروس و دامادهای گرامی را در انتخاب بهترین و مناسب ترین خدمات عروسی یاری می‌رساند.

بیاتو عروسی در این راستا به معرفی کلیه خدمات برگزاری مراسم عروسی شامل تالار عروسی، باغ تالار عروسی، باغ عروسی، موسسه خدمات و تشریفات مجالس عروسی، آتلیه عروس، سالن زیبایی و آرایشگاه عروس، مزون لباس عروس و لباس نامزدی، آرایشگاه داماد، کارت عروسی، مزون سفره عقد و تم عروسی، اجاره ماشین عروس، فروشگاه لباس داماد، گروه موسیقی و دی جی، شیرینی فروشی و گل فروشی می‌پردازد.

عروس و دامادهای عزیز می‌توانند با جستجو، بررسی، مقایسه و مشاهده عکس‌ها، کلیپ‌ها، نظرات کاربران و تخفیف مجموعه‌ها در سایت بیاتوعروسی خدمات عروسی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. بیاتوعروسی هم اکنون در شهرهای تهران، مشهد، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، رشت و سایر شهرهای بزرگ کشور فعالیت می‌نماید و در دسترس می‌باشد.

با توجه به خدمات و راهنمایی‌هایی که در سایت بیاتوعروسی موجود است. یک پکیج کامل راهنمایی عروسی محسوب می‌شود که می‌تواند بسیار برایتان کاربردی باشد. تخفیف‌های موجود در این سایت نیز، در حد زیادی از هزینه‌های اضافی زمان عروسی جلوگیری می‌کند.

 

ارایش عروس

 

زیبایی روز عروسی‌تان را با یک آتلیه حرفه‌ای ماندگار کنید!

انتخاب آتلیه فیلم و عکس از جذاب‌ترین بخش‌‌های عروسی محسوب می‌شود. عکس‌ها و فیلم‌ها یادآور خاطرات ما هستند و چه بهتر که یادآور بهترین خاطراتمان باشند. پرداخت هزینه و صرف زمان برای یافتن یک سالن زیبایی تنها برای یک روز منطقی نیست؛ مگر آنکه این روز را برای همیشه ماندگار کنید. ثبت بهترین روز زندگی نیاز به بهترین کیفیت نیز دارد. شما تنها با یک کلیک و جستجو در سایت بیاتوعروسی می‌توانید به لیستی از تک تک آتلیه‌های با کیفیت در سراسر ایران و مناطق مختلف همراه با نظرات دست پیدا کنید.

همانطور که پیشتر گفتیم، روز عروسی بسیار برای برگذارکنندگان مجلس پراهمیت است و دوست دارند این روز به شایستگی تمام برگزارشود. پیچیدگی برنامه ریزی برای عروسی بر هیچکس پنهان نیست، اما در دنیای امروز صرف کردن این حجم زیاد از وقت برای یک روز منطقی نیست. برای اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید، می‌توانید با جستجو در سایت برنامه ریزی عروسی هزینه‌های مادی و غیرمادی را به حداقل برسانید و استرس و حس خستگی ناشی از جستجو برای بهترین‌ها را کاهش دهید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
نظر خود را ثبت کنید