سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 729

اگه براتون جالبه که از روی عادات روزمره برخی افراد به ویژگی شخصیتی آنها پی ببرید حتما این بخش از زیبامون رو مطالعه کنید.

شخصیت شناسی از روی عادت های روزمره

محققان پس از بررسی و آزمایش‌های خیلی زیادی که انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که ارتباط جالبی بین عادتهای روزمره افراد و ویژگی‌های شخصیتی آنها وجود داره! وقت شناسی، نحوه حمل کردن کیف توسط شخص و یا نحوه استفاده یک فرد از دستمال توالت! میتونه چیزهای زیادی رو از ویژگی‌های شخصیتی این افراد آشکار کنه و چیزهای زیادی رو در رابطه با این افراد بیان میکنه!

در واقع، شما می‌تونید بعد از خوندن این مطلب از زیبامون دات کام، یک شرلوک هولمز مدرن شوید و افراد مختلف رو با نتیجه گیری نه چندان واضح بر اساس عادت های روزمره او، متعجب کنید. با ما همراه باشید و با برخی از ارتباطات جالب بین عادت های روزمره و شخصیت افراد بیشتر آشنا شوید!

 

1. شخصیت شناسی افراد از روی روش حمل کردن کیف

طبق یافته‌های یک متخصص زبان بدن، شما میتونید به چیزهای زیادی در رابطه با شخصیت افراد از نحوه حمل کردن کیف توسط آنها پی ببرید:

 

اگر کیف را با بازوی خم شده و بر روی آرنج اویزان میکنید

به طور معمول، این یک موقعیت حرفه‌ای برای زنان بوده و نشان دهنده اعتماد به نفس زیاد در این افراد هست. معمولا خانمهای سلطنتی کیف خودشون رو به این روش حمل میکنند!

 

کیف رو در پایین و از روی دسته کیف نگه میدارید

اگر عادت دارید دسته کیف خودتون رو با مچ دست بگیرید و کیف رو در پایین نگه دارید، ممکنه در رابطه با موضوع یا چیزی احساس ناامنی داشته باشید. زیرا این مدل حمل کردن کیف خیلی عملی نیست!

 

اگر کیف خود را به شکل محکم در زیر بغل نگه میدارید

این عادت حمل کردن کیف نشون میده که شما در حالت عادی و آرام بوده و نگرانی زیادی در رابطه با ظاهر و استایل خودتون ندارید.

 

اگر کیف رو بر روی شانه خود آویزان می‌کنید

حمل کردن کیف بر روی شانه نشون دهنده این هست که شما نیازی به مخفی کاری ندارید و همچنین این روش، یکی از روشهای کاربردی و مناسب برای حمل کیف هم محسوب میشه.

 

شخصیت شناسی افراد از روی روش حمل کردن کیف

 

حتما بخوانید: رنگ لاک افراد و ویژگی های شخصیتی آنان

 

2. شخصیت شناسی افراد از روی روش آویختن دستمال توالت!

به گفته این محقق و پزشک، نحوه آویختن رول دستمال توالت هم میتونه ویژگی شخصیتی افراد رو آشکار کنه و معمولا این موضوع در افرادی که شخصیت کنترل کننده یا آرام دارند، بیشتر دیده میشه.

طبق آزمایشاتی که بر روی 2000 زن و مرد انجام گرفته، به این نتیجه رسیدند، افرادی که دستمال توالت رو به گونه‌ای اویزان میکنند که دستمال از بالا قابل استفاده باشه، دارای شخصیت غالب و نافذ هستند و افرادی که دستمال توالت رو به گونه‌ای اویزان میکنند که دستمال از زیر قابل استفاده باشه دارای شخصیت مطیع و آرام هستند.

 

شخصیت شناسی افراد از روی روش آویختن دستمال توالت

 

3. شخصیت شناسی افراد از روی نحوه عکس سلفی گرفتن!

این محقق همچنین به برخی الگوهای رفتاری از نحوه سلفی گرفتن نیز دست یافته است! طبق این گزارش، افرادی که در هنگام عکس سلفی گرفتن دوربین رو در پایین نگه میدارند دارای شخصیت دوستانه هستند و در عین حال، از بین این افراد، انهایی که وظیفه شناس هستند، یک فضای خصوصی رو هم در پشت صحنه عکسهاشون نشون میدن.

اما افرادی که در حین سلفی گرفتن، لبهاشون رو جمع میکنند و به اصطلاح صورت اردکی به خودشون میگیرند، شخصیت‌هایی هستند که در حال کسب تجربه‌های جدید بوده و احساسات مثبتی رو که بارزتر هست رو نشون میدن. علاوه بر این، جالبه بدونید این افراد مضطرب هم هستند!

 

شخصیت شناسی افراد از روی نحوه عکس سلفی گرفتن

 

حتما بخوانید: فیلترهای اینستاگرام بر اساس طالع بینی ماه تولد + عکس

 

4. شخصیت شناسی افراد از روی سبک راه رفتن!

متخصصان بدن، ارتباط جالبی رو هم بین سبک راه رفتن و شخصیت افراد مختلف پیدا کردند! بر این اساس، افرادی که در حین راه رفتن، شانه‌های افتاده دارند، غمگین هستند و راه رفتن افرادی که خوشحال هستند، شبیه به پریدن و جستن هست! نکته جالبی که در این زمینه وجود داره این هست که شما میتونید به راحتی با تغییر مدل راه رفتن، روحیه خودتون رو هم تغییر بدید!

علاوه بر این، نحوه راه رفتن میتونه نشونه‌ای برای آسیب پذیری هم باشه. محققان میگویند، شما میتونید به راحتی یک فرد آسیب پذیر رو از روی نحوه راه رفتن او تشخیص بدید! برای مثال وقتی یک شخص در هنگام راه رفتن سر خودش رو کج میکنه، میتونه نشون دهنده ضعف و حساسیت او در حال حاضر باشه!

 

شخصیت شناسی افراد از روی سبک راه رفتن

 

5. شخصیت شناسی از روی نحوه دست دادن!

تحقیقات ثابت کردند که نحوه دست دادن افراد هم میتونه چیزهایی رو در رابطه با شخصیت آنها آشکار کنه! معمولا افرادی که خیلی سفت و محکم دست میدهند، دارای شخصیتی برون گرا بوده و در پی کسب تجربه‌های جدید هستند!

افرادی هم که خیلی شل و آرام دست میدهند، دارای شخصیتی خجالتی، آرام و زود رنج هستند!

 

شخصیت شناسی از روی نحوه دست دادن

 

حتما بخوانید: شخصیت شناسی و نوع لوازم آرایشی + عکس

 

6. شخصیت شناسی افراد از روی مدت زمان استفاده از موبایل!

محققان ارتباط جالبی بین اعتیاد یک فرد به موبایل و ثبات عاطفی او کشف کردند! در طول این مطالعه، از شرکت کنندگان خواسته شد که بین دو جمله "من مدت زمان زیادی از موبایل خود استفاده میکنم" و "وقتی موبایلم در معرض دید نباشد، مضطرب میشوم"  یک مورد رو انتخاب کنند!

نتیجه این ارزیابی اینطور بود که افرادی که به موبایل خود اعتیاد دارند، زمان زیادی رو صرف استفاده از موبایل میکنند و در بیشتر ساعات روز مضطرب و عصبی هستند!

 

شخصیت شناسی افراد از روی مدت زمان استفاده از موبایل

 

7. شخصیت شناسی افراد از روی وقت شناس بودن آنها!

وقت شناسی یکی از موضوعات مهمی هست که در زمینه کار و فعالیت، ارزش قدردانی کردن داره! تحقیقات نشان داده، افرادی که دیر به سرکار میرسن یا زود کار خودشون رو ترک میکنند، ممکنه انگیزه کمی برای کار کردن داشته باشند و همین موضوع رو میشه به شکل برعکس هم گفت! افرادی که خیلی وقت شناس هستند و به موقع در محل کار حضور پیدا میکنند و تا ساعات پایانی روز، مشغول کار کردن هستند، انگیزه خوبی دارند!

 

شخصیت شناسی افراد از روی وقت شناس بودن آنها

 

حتما بخوانید: فصل مورد علاقه شما چه ارتباطی با شخصیت‌تان دارد؟

 

8. شخصیت شناسی افراد از روی تیکهای عصبی!

محققان از مردم در موقعیت‌های مختلف فیلم گرفتند و واکنش آنها رو مشاهده کرده و مورد ارزیابی قرار دادند. نتایج این ارزیابی نشون داده که کسانی که گرایش کمال گرایی بالایی دارند، معمولا در موقعیتهای مختلف، بیشتر علائم استرس، ناامیدی و بی حوصلگی رو نشون میدن! این موضوع شاید به این دلیل باشه که افراد کمال گرا معمولا بین انجام کار و بیکار بودن، تمایل به انجام کار دارند!

 

شخصیت شناسی افراد از روی تیکهای عصبی

 

حتما بخوانید: شخصیت شناسی افراد بر اساس فرم اجزای صورتشان

 

سخن آخر

مواردی که در بالا اشاره شد یک موضوع کلی و براساس تحقیقات و آزمایشاتی هست که محققان زبان بدن انجام داده و به این نتایج رسیدند و ممکنه در برخی از افراد درست نباشه و فقط یک دیدگاه کلی رو نشون میده!

شما چه عادتهایی دارید؟ به نظر شما، کدوم عادت‌ها میتونن چیزهای زیادی رو در مورد شخصیت یک فرد آشکار کنند؟

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

روانشناسی از روی شکل طبیعی ناخن ها

شخصیت شناسی و روانشناسی از روی رنگ چشم!

طالع بینی ازدواج ماه های مختلف سال

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید